Nie sluchajcie tej melodii!!!

Widziałeś ostatnio ciekawy film albo byłeś na koncercie? Podziel się wrażeniami.
Zbylut
Posty: 82
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:38 pm

Nie sluchajcie tej melodii!!!

Post autor: Zbylut »

nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: Nie sluchajcie tej melodii!!!

Post autor: nikita »

Dlaczego nie sluchac? Jest ladna. Podoba sie tobie?
Zbylut
Posty: 82
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:38 pm

Re: Nie sluchajcie tej melodii!!!

Post autor: Zbylut »

nikita pisze:Dlaczego nie sluchac? Jest ladna. Podoba sie tobie?

Podoba mi sie.
Chyba nawet za bardzo. Do tego stopnia, ze ja slysze,
nawet jak nie gra...

:oops:
marbert

Re: Nie sluchajcie tej melodii!!!

Post autor: marbert »

zbylut, z calym szacunkiem dla ciebie i postow ktore zamiesciles jeszcze na wb, obawiam sie, ze u ciebie pojawil sie obecnie "syndrom wojskiego!".
objawia sie miedzy innymi slyszeniem czegos(w twoim przypadku jest to melodia), ktora aktualnie nie jest odtwarzana i odsluchiwana w postaci melodi lub slow rownowazonych z twoja terazniejszoscia, i tylko w twojej pamieci(nazwijmy ja umownie "ram"), pewne fragmenty utworu(lub slow), sa powtarzane w twoim umysle, doprowadzajac ciebie do ekstazy, euforii, blogosci..., sielanki w swiecie twojego umyslu bedacego obok swiata rzeczywistego..., tuz obok.
dlaczego?
bowiem po otwarciu oczu (z reguly zamknietych podczas przezywania pewnych uniesien), nastepuje chwilowa konsternacja z zetknieciem sie z rzeczywistoscia obecnego swiata, by ponownie powrocic do wyimaginowanej rzeczywistosci stworzonej tylko dla siebie i dla danej chwili.

zbylut, naprzekor twojej prosbie aby tego nie sluchac, znalazlem ten utwor i nawet zapisalem go w swoich ulubionych.
pozdrawiam cie serdecznie zbylut, bo widze, ze ty tez tutaj z krwi i kosci polak.
bo tak jak galwas, reflex, malina, pipek(obecnie), no i ja marbert, pisalismy pod wplywem "weny" czasami
(smialo napisze za tych wszystkich ktorych wymienilem i tych cichociemnych, o ktorych nie napisalem),
witaj w klubie.

zbylut, bardzo serdecznie dla ciebie, marbert.

ps.pozdrawiam tez tych, ktorzy juz nie pija mocnego alkoholu, lecz tylko okazjonalnie maja doczynienia z nim w postaci( i to najwyzej) jednej lamki czerwonego wina.
obawiam sie, ze polaczenie wina z serem, moze czasami doprowadzic do zoladkowej destrukcji, a co za tym idzie wypisywaniu glupot na tematy o ktorych nie ma sie bladego pojecia w tym forum.

a teraz, serdecznie dla wszystkich smakoszy sera i czerwonego wina w europie i na antypodach.

caluje was,

marbert.
marbert

Re: Nie sluchajcie tej melodii!!!

Post autor: marbert »

zbylut, szacun nalezy sie tobie. bo gdyby nie ty, to ja nie pokazalbym tego czego mimo ze juz nie widze, to ciagle widze.
(ja tez mam syndrom wojskiego!, i to od wielu lat).

pozdrawiam, marbert.

bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: Nie sluchajcie tej melodii!!!

Post autor: bea_mezlot »

zbylut dla ciebie
i wszystkich innych z syndromem "wojskich" ( wg marberta ) ;)
ale ostrzegam ! bo jak sie spodoba to tez bedzie sie "ja slyszec bez sluchania"

almagus
Posty: 4567
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:36 pm

Re: Nie sluchajcie tej melodii!!!

Post autor: almagus »

Pierwszy dzień piach.
Drugi dzień piach.
Zielono w snach.

Woda w bukłakach.
Sucho w nozdrzach.
I dalej piach.

Przewiew w szatach.
Sen o basenach.
I z potem piach.

My na wielbłądach.
O słońca wschodach.
W naczyniach piach.


http://www.youtube.com/watch?v=6n5fZBHu ... re=related
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: Nie sluchajcie tej melodii!!!

Post autor: bea_mezlot »

almagus swietny kawalek z sahara !

ja "jak sie tak napatrze (naslucham) to tak nienawidze , ze strach " ;)

almagus
Posty: 4567
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:36 pm

Re: Nie sluchajcie tej melodii!!!

Post autor: almagus »

"ja "jak sie tak napatrze (naslucham) to tak nienawidze , ze strach " ;) "

No tak "Sami Swoi" S. Chęcińskiego.

Mam taką słabość do Kaszub.

Teraz już można ich słuchać i się uczyć.

http://www.youtube.com/watch?v=xpNcqWeO ... re=related

Ja tego nie zaśpiewam.

Teraz Polska jak Kaszëbë taczki bédzie piékna!!!


„Jak Pón Bóg stworzył swiat, téj wszëscë aniołowie mocno są cesze, le jeden anioł stojôł smutny w nórce i nic nie gôdôł, a béł aniół Kaszëbów. Tak go sę Pón Bóg spytôł: »cësz të jes taczi smutny, aniele?« A on rzekł: »Jakże jǒ ni móm bëc smutny, Boże. Calëczki swiat taj jes piękno stworzył, le Kaszëbë jes ostawił tak biedné: le piôseczk, a nic więcyj« Pón Bóg sę przezdrzôł na Kaszëbë i rzekł: » Po prôwdze, aniele, Mosz sę na co juscëc, ale zazdrzë le do skrzëni, czë tam jesz w nij co je«. Anioł podniosł wieko i jaż krzyknął z ucechë: »Jô, tu jesz je skopicą jęzor, błotków, lasów i gór. Jesz kawał modrégo morza i përznę dobryj zemi tu je!«. Pón Bóg sę usmiéchnął i rzekł: »Schwał że terô tę skrzënię i wësëp z nij wszëstko, co w nij je, twoim Kaszëbóm«. Anioł zrobił tak, jak Pón Bóg kôzôł, I tak Kaszëbë taczki są piękné”.
Nie dziwmy się, że wytłumaczenia, skąd tyle piękna nagromadziło się w jednej krainie,…
Donald Tusk - teksty, J. Baranowski - zdjęcia, Pojezierze Kaszubskie, Wydawnictwo Sport i Turystyka, Warszawa 1985.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Nie sluchajcie tej melodii!!!

Post autor: alohilani »

Amazing Grace at the Roman Colosseum .

Turn up your speakers.

This is wonderful.

Be prepared for your neck hair to stand on end at the 2 min 10 sec mark.

http://link.brightcove.com/services/lin ... 1913313052
Zablokowany