Galwas CHEJ!

Widziałeś ostatnio ciekawy film albo byłeś na koncercie? Podziel się wrażeniami.
marek hubert
Posty: 158
Rejestracja: ndz sie 28, 2011 1:04 am

Galwas CHEJ!

Post autor: marek hubert »

Jesli zyjesz jeszcze to sie ciesze, bo jakos przeoczylem twoja klepsydre tutaj...wiec zyjesz!
A ja sie z tego powodu ciesze, bo ty zyjac wiele trosk dnia codziennego doznajesz...
a ja lubie jak ktos teraz zmaga sie z dniem codziennym widzac I slyszac co dzieje sie teraz w Polsce...hahahahaaaaaaaaaa
Galwas..., pierdu pierdu. Troche pogadalismy sobie, ale ty jestes mi potrzebny w innym temacie.
Pamietasz jak zamiesilem pare lat temu Puskasa?(mysle ze tak, bo go nie lubiles!}
Teraz od paru tygodni upajam sie kobieta o niku "HOLDVIOLA", a jej wykonanie "Tavaszi szel"... jest dla mnie boskie!
Prosta prosba ogorka mnie do Ciebie Galwas. Oczym ona spiewa?!
Badz serdeczny I odpowiedz..., tak po tej starej znajomosci.
Pozdrawiam Cie Galwas, marek hubert.

ps. tutaj zamieszczam tego linka:
http://www.youtube.com/watch?v=smSxWPqzc3o
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Galwas CHEJ!

Post autor: godzilla »

galwasowi daj spokoj, on cierpi pod rzadami nacjonalistow wegierskich..
tu masz tlumaczenie z google:

Spring wind emits water ... Each bird companion answers ...

Spring wind water flooded my flower , my flower . Each bird companion answer my flower , my flower .

Well now who I choose my flower , my flower . You are me , I thee my flower , my flower .

Hide in the shadow of another flower , flowers. Hide in the shadow of another flower , flowers.

Green ribbon flower making fun of light , flowers. Because the wind can easily blow my flower , my flower .

Eyes looking at the endless ocean . Velvet heart waves of melody . Distant waters , distant mountains . An ocean of love in my heart sad .

But the veil is hard making fun of my flower , my flower . Because the fur leszaggatja flower , flowers.

Eyes looking at the endless ocean . Velvet heart waves of melody . Distant waters , distant mountains . An ocean of love in my heart sad .

My heart is sad . Distant mountains .

Every day, just as you heard it . Every dawn bird melody .

Spring wind emits water ... Each bird companion answers ...
marek hubert
Posty: 158
Rejestracja: ndz sie 28, 2011 1:04 am

Re: Godzilla CHEJ!

Post autor: marek hubert »

Dzieki bracie Ci za to, ze chcialo Ci sie cokolwiek napisac do mnie marka huberta tak prostymi slowami.
Galwasa tez rozumie ze nie odpisal na moj post I potraktowal mnie nieludzko....!
Przekonany jestem ze Galwas cierpi nietylko ze wzg. na sytuacje kraju w ktorym zyje, ale cierpi ogolnie tak jak przystalo na aparatczyka lat piedziesiatych I dalej..., by zdobywac Swiat przez ludzi pozbawiaonych wlasnej oceny sytuacji. Naturalnie w owym czasie, nasilala sie indoktrynacja silniejszego przeciwnika...
...WROGA!
Lecz ten wrog ogolnie przyjety, nie sial nienawisci, lecz dobroc I sprawiedliwosc....
...I tutaj zaczyna sie caly przedzial w zyciu Wlodka!
Urodzil sie w czasie, od samego siebie niezaleznym I nagle wpadl w sidla komunistycznego komfortu!
Sam dalem sie kiedys nabrac na jego szczerosc I otwartosc ...do innych ludzi...przyjaciol slowa pisanego ...
I co sie okazalo?! Malina tez taka sie urodzila...CO za zrzadzenie losu?!
Niewinne dziecie lat powojennych w oficijalnym tonie swych przezyc, przekresla za jednym razem lata naszej swietnosdci I nas ludzi Polakow, jako Narod rozumny, majacy swoja torzsamosc.
No nic... czasy sie tak szybko zmieniaja, a telefony sa coraz ciensze, a te rozne tablet I inne gadzety praktycznie za chwile beda robily z apomoc domowa...wiec nic nie stoi na przeszkodzie bym byl na TAK!
...naturalnie jesli chodzi o automatyczna blondynke w zegarku...!
(bo ja w zasadzie preferuje brunetki, a po ostatnim rozwodzie to one nawet snia mi sie po nocach...I to nie sa koszmary! CHEJ!)
Godzilla, wiem ze nie mozna Cie przekupic, a jesli TAK, to ja nie dysponuje takimi srodkami by Twoja uczciwosc tutaj I szczerosc ...poddala sie az takiej probie!
Dzieki za kilka slow I pozwol, ze zrobie to tak!!!
Pozdrawiam, marek hubert.
ODPOWIEDZ