Co oglądasz na Netflix?

Widziałeś ostatnio ciekawy film albo byłeś na koncercie? Podziel się wrażeniami.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Co oglądasz na Netflix?

Post autor: alohilani »

pani "a jakze" moglaby juz zmienic swoja zdarta plyte bo jak widac ani pomorzaka ani reflexa nie udalo sie nam zniszczyc, unicestwic, wykasowac, zetrzec z powierzchni ziemi i dalej sobie z nimi pisujemy... ja wiecej z reflexem niz z pomorzakiem ale i to sie moze zmienic jesli znajdziemy wspolny temat... a pani "a jakze" bedzie sie wiecznie dasac o tych biednych Amerykanow, na ktorych tutaj podobno ktos brzydko mowi...

durnota ludzka nie zna granic... nawet oceany jej nie zatrzymaja... dwa...
Totalne bzdury. Na takie cos to tylko naiwniak i idiota moglby dac sie nabrac.

Za duzo nienawisci i nalatywan na Amerykanow bylo. Dzieki nie tylko mojej akcji, jest o wiele mniej, czyli jednak poskutkowalo.

Nie
durnota ludzka nie zna granic... nawet oceany jej nie zatrzymaja... dwa...
ale

Ludzka sila (energia czlowieka w polaczeniu z energia Wszechswiata) nie zna granic...nawet oceany jej nie zatrzymaja... dwa a nawet wiecej...

Jestem tak silna (sila jw), a tak zahartowalo mnie zycie, ze zaden cwaniaczek, ktory przychodzi pluc na Amerykanow na ich forum mi nie podskoczy wyzej niz moze. Zawsze dam sobie rade. W nie takim znowu wielkim ciele wielki duch bowiem mieszka. Ot co! O tym doskonale mozna bylo sie przekonac kilka tygodni temu.
Opinie jakichs tam sprzedawczykow czy ludzi bez tzw. integrity, jak to sie popularnie calosciowo (charakter) po ang. takich okresla, nie maja zadnego znaczenia. To tylko ich opinie celowo wykreowane dla wlasnych interesow oraz potrzeb. Ale to tylko zaswiadcza o braku integralnosci.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Co oglądasz na Netflix?

Post autor: godzilla »

forum nie jest dla "amerykanow" tylko dla ludzi...
nikt tu nie przychodzi pluc "na Amerykanow" tylko ewentualnie trafi sie jakies ciezsze slowo na "bandytow" wywolujacych wojny, trujacych pol swiata, okradajacych swiat z oszczednosci i szansy na lepsze zycie...

jezeli uwazasz ze za to wszystko winny jest przecietny amerykanski zjadacz chleba, tego co to sie go w supermarkecie palcem na wylot przebije, gdy sie go sprobuje nacisnac aby sprawdzic czy swiezy, to chyba piszemy o czyms innym...

pamietasz twoje najazdy na amerykanska firme mon...to?

plujesz na Amerykanow siostro... to ze oni truja to ich sprawa, jako Amerykanie maja prawo do zatrucia calego swiata i Tobie nic do tego...
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Co oglądasz na Netflix?

Post autor: alohilani »

A co ma wspolnego jakas wielka korporacja ze zwyklym amerykanskim zjadaczem chleba?
Ty tego nie rozumiesz i wlasnie tu powstaje problem.


To tak jakby mieszkancowi Szwajcarii zarzucic, ze ma cos wspolnego z pralnia brudnych pieniedzy. A przeciez nie ma.
Albo obecnemu Niemcowi za druga wojne swiatowa wmawiac, ze jest hitlerowcem.

Ty to wszystko razem laczysz, polityke rzadu z obywatelami i za wszystko winisz obywateli. Ale nie w swoim kraju zamieszkania i nie w Polsce.

Jesli chcesz uslyszec moja odpowiedz, przenies ten swoj post ze wspomnieniem o M. do innego watka.
To jest watek Scooby_brew o Netlfix i nalezy to uszanowac.
Nie bedzie zadnej innej dyskusji niz o Netflix.


Nie, zmienilam zdanie, Ty nadal obwiniasz Amerykanow, dyskusja nie ma sensu.
Zadnej dyskusji nie bedzie.
Brak uczciwosci w dyskusji.
Szkoda czasu i energii. Trzeba ja spozytkowac na cos pozytywnego.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Co oglądasz na Netflix?

Post autor: godzilla »

aloha pisze:A co ma wspolnego jakas wielka korporacja ze zwyklym amerykanskim zjadaczem chleba?
Dlatego ty tego nie rozumiesz i wlasnie dlatego jest problem.

To tak jakby mieszkancowi Szwajcarii zarzucic, ze ma cos wspolnego z pralnia brudnych pieniedzy. A przeciez nie ma.
Albo obecnemu Niemcowi za druga wojne swiatowa wmawiac, ze jest hitlerowcem.

Ale, ale, nie w tym watku.
Ten jest o Netflix i nigdy slowa nie zamienie na inny temat.
Watek zainicjowa Scooby i nalezy to uszanowac.


O truciecielach tez dosc zostalo napisane. Wszystko zostalo napisane.
Dyskusja zbyteczna.

W tym watki zadna inna dyskusja niz o Netlfix nie bedzie miala miejsca.
Jesli chcesz z kims o tym dyskutowac, zaloz sobie watek.
ty zdaje sie niczego nie zrozumialas... ja od lat pisze o tych INNYCH, ONYCH, ktorzy sa odpowiedzialni za wszelkie zlo tego swiata lub przynajmniej za jego spora czesc...

"Amerykanin" to skrot myslowy jezeli sie rozmawia o polityce i wywolywaniu wojen... czy ci Amerykanie, ktorzy popieraja zbrodniarzy, a jedza zwykly chleb i nie sa miliarderami, nie sa wspolwinni zbrodni?

Szwajcarom TU NA FORUM zarzucano wielokrotnie wspoludzial lub korzystanie z "brudnych" pieniedzy... robil to twoj misio najmilszy, twoj pieszczoszek o nieskalanym mundurku... ten pancio z mercem...

co do Niemcow to fakt... wielu z nich jeszcze dzisiaj czuje sie hitlerowcami i tak sie zachowuja... tylko ze nie zdaja sobie sprawy z czym tak naprawde sie identyfikuja...

Neflix tak mnie jak i Tobie lata kolo.... wiesz czego...

jesli to ty pod innym nickiem zalozylas ten watek to walcz o to aby dyskusja nie zbaczala z tematu i reflex zachowywal sie w tym watku kulturalnie - bo to ON PIERWSZY rzucil tu kamieniem w innego uzytkownika!

chyba ze to on ten watek zalozyl pod kolejnym wcieleniem a ty go probujesz wspierac... czego tez nie wykluczam...

dobra, wyskakuje stad... mialem pisac z doskoku...
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Co oglądasz na Netflix?

Post autor: godzilla »

Reflex pisze:Nie zwracaj uwagi scooby to idiota. On oglada tylko filmy darmowe i kradzione.
Nie wie duren...
gdyby twoj idol trzymal paluchy na klawiaturze i troche pomyslal to nie zaszczycalbym tego watka moja tu obecnoscia... niestety bydlak zachowal sie jak zwykle... po bydlecemu...
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Co oglądasz na Netflix?

Post autor: alohilani »

Hej, hej, daj sobie spokoj.
Nie mozna miec innego nick'a na forum. Zalozylam inne konto dla proby kilka tygodni temu, aby sie przekonac czy mozna, z innego e-mail oczywiscie. Administracja nie umieszczala postow, ktore wyslalam dla proby. Czyli drugiego nick'a miec nie mozna.

Widze, ze bardzo macisz i wszczynasz awantury.
Teorie spiskowe stosujesz do forum.
To bardzo chre.

Tobie moze lata Netflix kolo dupy, ale nie mnie i innym mieszkajacym w US.
Mam, dziele z kims, ale nie mam czasu duzo ogladac, dlatego nie napisalam.
To jest ostatnia odpowiedz w tym watku.

Umownie to mozesz sobie uzyc Waclaw na okreslenie penisa, a nie Amerykanow jako skrot myslowy na okreslenie zla tego swiata!!! To niezwykle podle zagranie!
Wymowne zdanie? Az tak musze wyjasniac, abys pojal?
Wymowne
i
Ostatnie w tym watku.
NIe na temat.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Co oglądasz na Netflix?

Post autor: godzilla »

bez sensu to tlumaczenie ze nie mozna miec drugiego nicka na forum...
mozna... tylko trzeba poczekac az admin ci pozwoli pisac...

a reszta bez ladu i skladu...

zwroc tylko uwage ze twoja akcja "obrony reflexa przed wyimaginowanymi akcjami" spalila na panewce i tylko ty wyszlas na tym jak Zablocki na mydle...
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Co oglądasz na Netflix?

Post autor: alohilani »

bez sensu to tlumaczenie ze nie mozna miec drugiego nicka na forum...
mozna... tylko trzeba poczekac az admin ci pozwoli pisac...

a reszta bez ladu i skladu...
Hm, widac duze doswiadczenie z podwojnymi kontami. Ja wiem swoje. Pisac nie mozna. Mozna tylko miec.

Do reszty:

hahahahahahaaha... i jeszcze wiecej...
hahahahahhahahaha

Szkoda kzdego najmniejszego slowa.

Nic nie spalilo na panewce. Dzieki temu poznalam dokladnie ciebie. To tez plus.
I herr wszystkowiedzacego i i haha prawdomownego.

Tego doswiadczenia nie da rady odwrocic.

Wszystko mialo sens.

A teraz nie zawracac mi tu gitary.
I spadac.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Co oglądasz na Netflix?

Post autor: Reflex »

gdyby twoj idol trzymal paluchy na klawiaturze i troche pomyslal to nie zaszczycalbym tego watka moja tu obecnoscia... niestety bydlak zachowal sie jak zwykle... po bydlecemu...
Jak zawsze lzesz bydlaku.
"Zaszczyciles watek" trollowska" trescia, twoja zazdrosc dala tradycyjnie o sobie znac.
Zareagowal Scooby I potem ja.
przez godzilla » Pt lut 20, 2015 2:07 pm

Nie wiem komu i po co ten watek... i tak tego tu nikt nie uzywa... w Europie oglada sie europejska telewizje a z usa nikt tu prawie nie pisuje...
Znowu typowa zawisc kmiota, cos do czego Godzilla nie ma dostepu.
Okazalo sie ze watek zyje I wyglada dobrze, trzeba bylo z robic z Cycem inwazje I narobic gnoju.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Co oglądasz na Netflix?

Post autor: godzilla »

scooby_brew pisze:Interesuje to nas, którzy tu w USA żyją. Pytanie jest tylko, co ty tu robisz?
tylko ze ten czlowiek, niezaleznie od tego ilu nickow tu uzywa, napisal jakos tak bardziej po ludzku...

bydlak niestety zachowa sie zawsze po bydlecemu...
ODPOWIEDZ