Re: Country - Rascal Flatts, Tim McGraw i niezwykla Desmarie

Widziałeś ostatnio ciekawy film albo byłeś na koncercie? Podziel się wrażeniami.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Country - Rascal Flatts, Tim McGraw i niezwykla Desmarie

Post autor: alohilani »





Tim jest moim ulubionym wykonawca wspolczesnego country, potem jest Brad Paisley..
Mam zawsze dwa dni wolne od mojej regularnej pracy, kiedy to wykonuje inna prace, bizuterie.
Tej drugiej pracy towarzyszy mi z reguly Tim McGraw. Z nim wiaza sie moje piekne wspomnienia z polnocnej Kalifornii, gdzie mieszkalam dwa lata (2002-2002). Tam poznalam jego piosenki z CD syna w samochodzie. I tak polubilam piosenki Tim'a. I... moj syn jest bardzo podobny zewnetrznie do Tim'a.
Jeszcze pare tygodni temu towarzyszyli mi Eagles, teraz country. To zwiazane jest ze wspomnieniami i tym co dzieje sie w moim zyciu obecnie, a to zwiazane jest wlasnie z tymi wspomnieniami.

Muzyka jest bardzo wazna czescia mojego zycia.
Niestety, nie jest to polska, poniewaz od prawie trzech dekad slucham na codzien innej zyjac w tym wielkim i roznorodnym kraju, w roznych jego czesciach.
Muzyka towarzyszy mi caly dzien. Jest normalna czescia mojej pracy. Zanim otworzy sie drzewi do codziennej dzialalnosci wlacza sie muzyke, ktora towarzyszy nam caly dzien. Ta muzyka jest tak roznorodna i dobra, ze chcialabym ja miec takze w domu. Nigdy mi sie nie znudzi.

Myzyka ktora lubie jest roznorodna, poczawszy od lzejszej klasycznej az do dance and trance.

Tu pragne nadmienic, ze moj wspolpracownica jest z wyksztalcenia nauczycielem muzyki, uczy w szkole, ale zycie zapewnia jej normalna praca w innym zawodzie. Desmarie jest lokalna kobieta, czyli ma korzenie hawajskie oraz wiele innych, ale wyglada lokalnie. Jest wyksztalcona w spiewie, sopranie, nieraz bieerze udzial w koncertach spiewajac na scenie. Kiedys zaspiewala dla mnie urywek z wloskiej opery. Mialo to miejsce w break room w pracy. To niesamowite ujrzec lokalna nieszczupla i niska kobieta spiewajaca tak pieknym i lekko drzacym glosem, ze az dostalam gesiej skorki i stanely mi lzy wzruszenia w oczach. Des powiedziala, ze jest za niska na marzenia o spiewaniu na renomowanych scenach amerykanskich. Ale kiedy znajda sie turysci z Wloch, a pomaga im jezykiem wloskim, ktorego nauczyla sie dla spiewania, proszona jest o zaspiewanie, jesli turysci dowiedza sie o tym, ze nauczyla sie dla spiewu. I Des spiewa. Ale spiewa tak, ze czuje sie lacznosc jej ze sluchajacym, jakby dla niego spiewala. Piekne! Niestety nie znalazlam nic jej na youtube, aby tu zamiescic.

Dziele sie z Wami moimi roznorodnym i ciekawymi doswiadczeniami.
Przynajmniej jest co czytac:))
ODPOWIEDZ