Wyjazd do USA

Z polonijnego podwórka - dyskusje o życiu na emigracji.
jb0007
Posty: 1
Rejestracja: sob paź 01, 2011 10:21 am

Wyjazd do USA

Post autor: jb0007 »

Witam
Mam do Was takie pytanie. Szykuje mi się wyjazd do USA a konkretnie do NJ na styczeń, chcę pojechać do mojej narzeczonej na miesiąc, mam stała pracę mieszkanie itp., dostałem zaproszenie od osób, które są obywatelami USA, i teraz tak wypełniałem aplikację DS-160 na wizę turystyczną nie wiem jak to się stało, ale zrobiłem mały błąd przy jej wypełnianiu - zauważyłem dopiero po wydrukowaniu, chodzi o to, że w miejscu gdzie wpisuje się miejsce pracy w moim aktualnym miejscu pracy wszystko wpisałem dobrze, ale w poprzednim miejscu pracy popełniłem błąd i wpisałem, jako państwo, w którym pracowałem Portugalię a nie Polskę po prostu trochę z szybko to zrobiłem no i z listy wybrałem nie to, co trzeba, wszystkie pozostałe dane się zgadzają, czyli miasto nazwa poprzedniego pracodawcy itp., zanim zobaczyłem ten błąd zadzwoniłem już do konsulatu i umówiłem się na wizytę oczywiście podałem nr formularza DS-160, teraz zastanawiam się czy wypełnić nowy formularz i z nim zgłosić się do konsulatu czy po prostu zostawić to tak jak jest i mieć nadzieję że taka pomyłka nie będzie przyczyną odrzucenia mojego podania o wizę turystyczną co radzicie ??

Pozdrawiam wszystkich i dziękuje za pomoc
allclear
Posty: 2
Rejestracja: śr wrz 28, 2011 5:28 pm

Re: Wyjazd do USA

Post autor: allclear »

Nie sadze zeby ta pomylka miala jakis wplyw, wiec wedlug mnie mozesz byc spokojny.
ODPOWIEDZ