badania dotyczące pracy Polaków za granicą :)

Z polonijnego podwórka - dyskusje o życiu na emigracji.
Martaa90
Posty: 1
Rejestracja: pt paź 18, 2013 4:52 pm

badania dotyczące pracy Polaków za granicą :)

Post autor: Martaa90 »

Jestem studentką 5 roku psychologii i piszę pracę magisterską na temat pracy Polaków za granicą. Bardzo proszę o pomoc w przeprowadzeniu badań i wypełnienie ciekawej ankiety.
Z góry wszystkim bardzo dziękuję.
https://docs.google.com/forms/d/1oqon1q ... =drive_web#
agnieszka
Posty: 299
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:28 am
Lokalizacja: Nowy Jork
Kontakt:

Re: badania dotyczące pracy Polaków za granicą :)

Post autor: agnieszka »

Miałam szczere chęci dać się przeankietować, ale mam pewne uwagi co do zawartości ankiety:

Pytania wstępne:
Czy jest Pan/i szczęśliwy/a w związku? / Czy jest Pan/i zadowolony/a z życia na emigracji? - tego typu pytania w grupie pytań demograficznych (wiek, płeć, stan cywilny, wykształcenie) są dość zaskakujące i wiele osób mogą zniechęcić do dalszego uczestnictwa w ankiecie.
Czy praca wykonywana na emigracji jest zgodna z Pana/i kwalifikacjami? - czego to pytanie dotyczy - kwalifikacji wyniesionych z Polski, czy kwalifikacji nabytych za granicą? W zależności od kontekstu, odpowiedzi mogą być zupełnie różne.

Kwestionariusz 1 - wybór częstotliwości (Nigdy / Kilka razy w roku / Codziennie) jest niewidoczny w momencie, kiedy przechodzi się do "dolnych" pytań. Wymaga to od użytkownika ciągłego "scrollowania" z dołu do góry, aby zaznaczyć odpowiedni guzik.

Życzę powodzenia w zbieraniu danych.
Agnieszka
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: badania dotyczące pracy Polaków za granicą :)

Post autor: godzilla »

dolaczam sie do zyczen Agnieszki...
ODPOWIEDZ