Czego żądają Polacy w Polsce z czasów przed kapitalizmem .

Gdzie dwóch Polaków, tam trzy światopoglądy.
tekajot
Posty: 2043
Rejestracja: wt lis 16, 2010 7:02 am

Re: Czego żądają Polacy w Polsce z czasów przed kapitalizmem

Post autor: tekajot » czw maja 30, 2013 7:58 am

krzysztom123 pisze:Gdyby ludziom udało się wprowadzić na świecie i w szkołach jeden język i doszło by do tego że świat zaczął by się później porozumiewać w jednym języku , wtedy reszta przyjdzie już ludziom łatwiej . Świat mógłby funkcjonować podobnie tak jak teraz , tylko nazywał by się Unia Światowa wtedy nie było by wojen bo ludzie nie byli by podzieleni już na nazwy krajów , a oprócz innych banków Unia Światowa posiadała by jeden bank centralny , na potrzeby całego kontynentu , byłyby tylko jeden język i tylko jedna waluta na całym świecie .
Jeśli zacznie pan mocno i prawdziwie być chrześcijaninem to te pańskie utopijne fanaberie mogą się w przyszłości spełnić. W królestwie nie z tego świata.

krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Czego żądają Polacy w Polsce z czasów przed kapitalizmem

Post autor: krzysztom123 » czw maja 30, 2013 9:16 am

tekajot pisze:[quote

Jeśli zacznie pan mocno i prawdziwie być chrześcijaninem to te pańskie utopijne fanaberie mogą się w przyszłości spełnić. W królestwie nie z tego świata.
Tajemnice naszego stworzenia to czego nie zapisano w Biblii .
Adam i Ewa mieszkali w Edenie wraz z Bogiem , nie musieli oni cierpieć , chorować ani umierać , żyli oni tak samo jak my żyjemy teraz na ziemi , lecz byli oni postaciami duchowymi , postaciami które nie pojęte są dla naszego ludzkiego umysłu , bo to co pochodzi z Edenu jest dla nas niepojęte . Bóg pokochał Adama i Ewę tak bardzo że ofiarował im tak jak by cześć samego siebie i od tego dnia Adam i Ewa mogli w Edenie tworzyć to co tylko zapragnęli i tak bez końca , ponieważ Eden Raj Królestwa Bożego nie ma końca i trwać będzie wiecznie . Bóg jednak ostrzegł Adama i Ewę że w Raju nie może być zła i aby Adam i Ewa nie mogli tego tworzyć Bóg uwiężił zło w owocu , Adam i Ewa chcieli jednak spróbować innego życia niż to które Bóg im ofiarował i zdradzili oni Boga i zerwali owoc zła i od tego czasu mogli tworzyć zło a ponieważ w Raju nie może być zła , Bóg zesłał Adama i Ewę razem z tym co zerwali na ziemię . Kiedy Adam i Ewa znależli się na ziemi mieli wtedy ciała i od tego dnia ludzie na ziemi muszą umierać . Adam i Ewa poprzez Eden kiedy zerwali owoc zła , stworzyli oni wtedy coś okropnego , stworzyli oni śmierć i krainę wiecznej śmierci i wiecznego cierpienia czyli piekło do którego niektórzy muszą po swojej śmierci pójść , gdy czynią oni zło i nie przestrzegają przykazań Bożych . Bóg jednak nie gniewał się na Adama i Ewę za to co zrobili i wzywał ich aby odrzucili to co zerwali i aby przestali na ziemi czynić zło i aby powrócili z powrotem do Edenu , oni jednak pod wpływem kuszenia zła które dzisiaj nazywamy na ziemi szatanem nie słyszeli już głosu Pana , bo ulegli szatanowi już wtedy całkowicie . Bóg wzywał póżniej następne pokolenia aby przestały czynić zło i aby powróciły z powrotem do Edenu i wzywa również i te które żyją i teraz . Adamowi i Ewie łatwo by było odrzucić zło ponieważ pochodzili oni z Edenu , nam teraz wszystkim ludziom żyjącym na ziemi jest teraz trudniej , bo musimy walczyć z kimś kto nie pochodzi z tego świata a pochodzi z Edenu , a to co pochodzi z Edenu jest dla nas nie pojęte . Szatan wiedział , że jeżeli ludzie na ziemi przestaną czynić zło to on wtedy zginie a ludzie powrócą wtedy z powrotem do Edenu , dlatego na kusił on wszystkich , aby ludzie na świecie podzielili się na różne nazwy i na granice państw i szatan nakusił ludzi , że kiedy tak uczynią będą mieli wszystko . Ludzie dali się oszukać szatanowi i gdy się podzielili na ziemi poczuli się dla siebie wtedy wrogami , zaczęli prowadzić po między sobą wtedy pierwsze wojny na ziemi grabiąc inne kraje i bogactwa i zabijając człowieka , prowadząc w ten sposób poprzez takie działanie do niszczenia siebie i świata , prowadząc do swojej zagłady . Bóg jednak ciągle wzywa cały czas nas do siebie i mówi że kiedy na ziemi przestaniemy czynić zło i zaczniemy czynić dobro , to nie będzie nam wtedy znany dzień ani godzina , kiedy tak się stanie , że znajdziemy się znowu z powrotem w Edenie Raju Królestwa Bożego , tam gdzie z początku żyli Adam i Ewa .

krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Czego żądają Polacy w Polsce z czasów przed kapitalizmem

Post autor: krzysztom123 » czw maja 30, 2013 9:23 am

Tajemnice Biblii to czego nie zapisano w Biblii .

Dwa tysiące lat temu , jeden z Apostołów powiedział do Jezusa , Ty jako Stwórca całego naszego wszechświata potrafisz wszystko , dlaczego więc nie zniszczysz szatana . Jezus mu wtedy odpowiedział , Ja i Bóg tworzymy i dajemy życie , zło które zaś wy ludzie stworzyliście poprzez Eden , kiedy zerwaliście owoc zła , jest ono w was samych , dlatego kiedy na ziemi odrzucicie zło , kiedy przestaniecie na ziemi czynić zło i się zjednoczycie i kiedy zaczniecie czynić dobro i kiedy zaczniecie miłować drugiego człowieka , wtedy nie będzie wam znany dzień , ani godzina kiedy tak się stanie , że znowu znajdziecie się z powrotem w Edenie Raju Królestwa Bożego , tam gdzie z początku żyli Adam i Ewa .

krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Czego żądają Polacy w Polsce z czasów przed kapitalizmem

Post autor: krzysztom123 » czw maja 30, 2013 9:27 am

Tajemnice Biblii to czego nie napisano w Biblii .
Kiedy Jezus miał dwanaście lat , wtedy kapłani Żydowscy i władca tego kraju , kazali aby żołnierze schwytali Jezusa i aby przyprowadzili Go oni do nich . Kiedy żołnierze podeszli do Jezusa i chcieli Go schwytać , wtedy Jezus powiedział im uklęknijcie , nadejdzie jeszcze czas kiedy dokona się i wtedy żołnierze pomimo swojej woli uklęknęli i nie mogli już wstać . Kiedy Jezus odszedł i kiedy mogli oni już powstać , poszli wtedy oni z powrotem do swojego władcy i stanęli przed nim i przed kapłanami Żydowskimi , władca i kapłani Żydowscy zapytali się żołnierzy , dlaczego nie przyprowadziliście Jezusa tak jak wam kazaliśmy , oni im odpowiedzieli , ponieważ działanie Jego jest dla nas nie znane , albowiem inni powiedzieli nam iż Królestwo Jego i On sam nie pochodzi z tego świata tylko z Edenu , a to co pochodzi z Edenu jest dla nas nie pojęte .

krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Czego żądają Polacy w Polsce z czasów przed kapitalizmem

Post autor: krzysztom123 » czw maja 30, 2013 9:37 am

Tajemnice Biblii to czego nie zapisano w Biblii .

Zastali drzwi do Raju zamknięte ponieważ ich wiara była martwa .

Dwa tysiące lat temu Jezus przemówił do ludzi , nie ulegajcie złu , przestrzegajcie przykazania Boże i nie czyńcie drugiej osobie krzywdy , nie zabijajcie tego co Bóg stworzył i co tak bardzo kocha czyli drugiego człowieka , nie zabijajcie ponieważ jest to grzech śmiertelny , jeden z najcięższych grzechów jaki możecie na ziemi popełnić , jest grzechem który może wam zamknąć drzwi do Edenu Raju Królestwa Bożego . W nocy jednak do ludzi przyszedł szatan i rano kiedy szli oni uzbrojeni , Jezus zapytał się ich gdzie idziecie dlaczego wasze serca są nieczyste , oni Mu odpowiedzieli idziemy na wojnę aby zaatakować inny kraj , bo tak nam kazał nasz pan przywódca naszego kraju , idziemy ale dalej wierzymy w Ciebie i w Boga . Jezus im odpowiedział wierzycie , ale wasza wiara jest martwa kiedy tak czynicie i kiedy łamiecie przykazania Boże , a kiedy wiara jest martwa smutny jest wtedy również jej koniec i jej zakończenie . Dlatego to od nas wszystkich zależy jaką drogą chcemy podążać żyjąc na ziemi , czy tą drogą która prowadzi nas do Boga i do życia wiecznego , czy też tą drogą która prowadzi w przeciwnym kierunku , tam gdzie czeka na nas szatan , czyli drogą która prowadzi do piekła .

krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Czego żądają Polacy w Polsce z czasów przed kapitalizmem

Post autor: krzysztom123 » czw maja 30, 2013 9:43 am

Wierzył w Boga czytał Biblię ale nie wiedział czym jest grzech śmiertelny .

Grzech śmiertelny jest to najcięższy grzech jaki człowiek może na ziemi popełnić , grzech śmiertelny popełniamy wtedy , kiedy zabijemy drugiego człowieka . Jeżeli ktoś na ziemi odważy się podnieść rękę na Boga i zabije to co Bóg stworzył i co tak bardzo kocha , czyli zabije drugiego człowieka , kiedy nadejdzie jego kres życia drzwi do Raju zastanie wtedy on zamknięte . Taki człowiek zostaje przeklęty i potępiony na wieki w krainie wiecznej śmierci i wiecznego cierpienia czyli w piekle , ale nie zostaje on potępiony przez Boga , tylko przez swój wybór jaki dokonał żyjąc na ziemi . Dlatego to od nas zależy jaką drogą chcemy podążać żyjąc na ziemi , czy tą która prowadzi nas do Boga , czy też tą która prowadzi w przeciwnym kierunku , tam gdzie czeka na nas szatan . Jeżeli ktoś czyta Biblię i wierzy w Boga a nie przestrzega on przykazań Bożych i popełnia śmiertelny grzech , wtedy jego wiara jest martwa , a kiedy nasza wiara jest martwa , smutny jest wtedy jej koniec i jej zakończenie .

krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Czego żądają Polacy w Polsce z czasów przed kapitalizmem

Post autor: krzysztom123 » czw maja 30, 2013 9:51 am

Jak pokonać szatana aby powrócić z powrotem do Edenu Raju Królestwa Bożego .

Musimy podążać drogą Jezusa , Jezus łączył ludzi na świecie w miłości , szatan natomiast próbuje ludzi rozdzielać aby podzieleni poczuli się dla siebie wrogami , aby podzieleni prowadzili po między sobą wojny i aby dążyli w ten sposób do swojego zniszczenia. Dlatego tak jak Jezus musimy ludzi na świecie połączyć i zjednoczyć , aby powstało na świecie Jedno Państwo , bo tylko tak możemy pokonać szatana , w podzielonym świecie nie idzie tego dokonać. W podzielonym świecie szatan nie musi kusić wszystkich ludzi , aby dążyli do swojego zniszczenia , wystarczy mu tylko jeden człowiek , jakiś przywódca któregoś z Państw , ponieważ szatan wie , że my musimy wykonywać rozkazy i polecenia swoich przywódców na ziemi , nawet gdy prowadzą one do naszego zniszczenia i naszej zagłady , szatan wie że musimy wykonywać rozkazy przywódcy a nie Boga. Jednak musimy o tym pamiętać żyjąc na ziemi , że jeżeli kiedyś postanowimy zniszczyć to co Bóg stworzył i co tak bardzo kocha , czyli jeżeli postanowimy zniszczyć drugiego człowieka i świat , wtedy nie tylko możemy utracić swoje dusze ale i Boga. Dlatego musimy podążać drogą Jezusa , bo tylko tak w ten sposób możemy osiągnąć swój cel i życie wieczne w Raju.

krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Czego żądają Polacy w Polsce z czasów przed kapitalizmem

Post autor: krzysztom123 » czw maja 30, 2013 9:59 am

Jezus powiedział , że Bóg kocha wszystkich ludzi tak samo .

Bóg kocha wszystkich ludzi żyjących na ziemi tak samo , każdego z nas i ten kto wywyższa się ponad wszystkich innych i ci którzy uważają siebie za lepszych niż inni pozostali ludzie żyjący na ziemi , ci którzy uważają siebie że są narodem wybranym , tacy ludzie wtedy błądzą i podążają w tym złym kierunku , kierunku który oddala ich od Boga i od życia w Raju . Bóg nikogo nie wywyższa , Bóg kocha każdego człowieka tak samo , dlatego ci którzy traktują innych ludzi gorzej , ci którzy uważają innych ludzi za gorszy gatunek człowieka , podążają oni wtedy tą drogą która prowadzi ich do krainy wiecznej śmierci i wiecznego cierpienia czyli do piekła . Dlatego ten kto czyni na ziemi drugiemu człowiekowi krzywdę , ten kto podnosi w ten sposób rękę na Boga i nie szanuje tego co Bóg stworzył i co tak bardzo kocha , czyli drugiego człowieka , błądzi on wtedy kierując się tą drogą , która prowadzi w przepaść ,czyli drogą która prowadzi do krainy w której trzeba cierpieć i umierać już na zawsze , czyli do krainy wiecznej śmierci i wiecznego cierpienia czyli do piekła .

krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Czego żądają Polacy w Polsce z czasów przed kapitalizmem

Post autor: krzysztom123 » czw maja 30, 2013 10:07 am

Bóg nigdy nikogo nie ukarał ponieważ kocha wszystkich ludzi żyjących na ziemi .

Bóg kocha wszystkich ludzi żyjących na ziemi każdego z nas i nigdy nikogo nie ukarał ani też nie ukarze , ponieważ kocha On wszystkich ludzi których stworzył . Dlatego to gdzie pójdziemy po śmierci , zależy to tylko od nas samych , od tego jaki podejmiemy wybór żyjąc na ziemi , jeżeli będziemy na ziemi czynić dobro i będziemy miłować drugiego człowieka , to będziemy wtedy kierować się tą drogą która prowadzi nas do Boga , gdzie otrzymamy życie wieczne w Raju , jeżeli zaś na ziemi będziemy czynić zło , to będziemy wtedy podążać tą drogą , która poprowadzi nas w przeciwnym kierunku , drogą która prowadzi do krainy wiecznej śmierci i wiecznego cierpienia , czyli do piekła . Dlatego musimy czynić na ziemi tylko dobro i musimy miłować drugiego człowieka , bo Bóg powiedział kiedy tak uczynicie , to nie będzie wam wtedy znany dzień ani godzina kiedy tak się stanie , że powrócicie znowu z powrotem do Edenu Raju Królestwa Bożego tam gdzie z początku żyli Adam i Ewa .

ODPOWIEDZ