Czy złodzieje i przestępcy mogą póść do Raju .

Gdzie dwóch Polaków, tam trzy światopoglądy.
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Czy złodzieje i przestępcy mogą póść do Raju .

Post autor: krzysztom123 »

Niektórzy kradną aby przeżyć , niektórzy znowu okradają zgodnie z prawem , prawem które im na to pozwala np; kiedy ZUS wypłaca człowiekowi 650 zł emerytury , wtedy okrada takiego człowieka legalnie , robi to wtedy zgodnie z prawem , chociaż wie że powinien dostać on wtedy więcej , kiedy pracodawca daje pracownikowi za miesięczną pracę 1300 zł wtedy takiego człowieka okrada , bo należy mu się więcej , ale pracodawca robi to zgodnie z prawem . Pewna kobieta kradła bochenki chleba i masło aby wyżywić swoich czworo dzieci , prezydent jej kraju nie musiał kraś , bo zarabiał on pół miliona na miesiąc legalnie , ona nie mogła godnie żyć w systemie który on utworzył , go było natomiast na to stać . Kiedy nadszedł jednak ich kres życia , kobieta o dziwo drzwi do Raju zastała otwarte , a prezydent nie . Ludzie ukrzyżowali , ludzie zabili Jezusa zgodnie z prawem , bo uznali Go za winnego , kiedy Jezus jednak zmartwychwstał i powrócił z powrotem do Edenu , od tego czasu On stanowi prawo . Dlatego to prawo które zostało utworzone na ziemi , zostało ono utworzone przez człowieka , to które obowiązuje zaś w niebie , zostało ono utworzone przez Boga . Dlatego ci którzy byli pewni i świadomi tego , że otworzą oni drzwi do Raju , niektórzy mogą być wtedy zaskoczeni , ci którzy nie byli tego świadomi , drzwi do Raju otworzyć mogą pierwsi . Bóg powiedział , że zawsze możemy jeszcze wejść na tą właściwą drogę , na drogę tą która prowadzi do Edenu Raju Królestwa Bożego , tam gdzie otrzymać możemy życie wieczne , tam gdzie żyć możemy wiecznie .
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Czy złodzieje i przestępcy mogą póść do Raju .

Post autor: godzilla »

ja bym jeszcze skorygowal na "tę drogę"...
bedzie poprawniej po polsku...

w sumie piekny tekst... szkoda tylko ze wszyscy to maja w dupie i kazdy zyje wlasnym zyciem majac gdzies problemy innych...
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Czy złodzieje i przestępcy mogą póść do Raju .

Post autor: krzysztom123 »

godzilla pisze:ja bym jeszcze skorygowal na "tę drogę"...
bedzie poprawniej po polsku...

w sumie piekny tekst... szkoda tylko ze wszyscy to maja w dupie i kazdy zyje wlasnym zyciem majac gdzies problemy innych...
Może być i na tę drogą , byle by była ona właściwa , bo wielu ludzi błądzi bo myśli inaczej . Kiedy np; człowiek pracuje całe życie na swoje oszczędności i ulokuje je w banku , a ktoś mu je sobie zabierze , bo mu się tak podoba , bo taki system on stworzył aby mu je odebrać , działa on wtedy legalnie z godnie z prawem , a tak naprawdę jest tylko zwykłym złodziejem , który okradł tamtego człowieka .Wielu ludzi powiększa swoje fortuny na ziemi zgodnie z prawem , jednak nie są oni tego świadomi , że podążają czasami tą fałszywą drogą , drogą która doprowadza ich później po śmierci do miejsca , gdzie trzeba później cierpieć i umierać już przez całą wieczność , już na zawsze .
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Czy złodzieje i przestępcy mogą póść do Raju .

Post autor: krzysztom123 »

Jezus powiedział do ludzi biednych i cierpiących , kiedy na waszej drodze napotkacie na ból i cierpienie nie poddawajcie się wtedy i nie ulegajcie kuszeniom szatana , podążajcie dalej tą drogą która prowadzi do Boga , bo nagroda będzie za to wielka , życie na ziemi trwa tylko jedną krótką chwilę , w Raju zaś całą wieczność , bo Eden Raj Królestwa Bożego nie ma końca i trwać będzie wiecznie . Dlatego Jezus mówi , nie poddawajcie się , tak jak i Ja się nie poddałem , nie bójcie się cierpienia , tak jak i Ja się nie bałem , otwórzcie drzwi do Raju , tak jak i Ja otworzyłem , a żyć będziecie wtedy wiecznie .
Jezus został ukrzyżowany , został zabity , a wstąpił do Królestwa Bożego , nie używając broni i miecza , otworzył drzwi do Raju sercem , bo drzwi do Raju nie otworzymy bogactwem , tylko miłością i sercem , gdy zamieszka w nim Pan .
ODPOWIEDZ