Izrael to był Polski obóz smierci .

Gdzie dwóch Polaków, tam trzy światopoglądy.
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Izrael to był Polski obóz smierci .

Post autor: krzysztom123 »

Kolejny raz w zagranicznych mediach pojawiła się informacja o "polskich obozach śmierci". Tym razem dotyczy to izraelskiego dziennika "Forward", który w tytule artykułu o odkryciu tunelu w nazistowskim obozie w Sobiborze użył tego obraźliwego dla Polaków sformułowania .
O odkryciu poinformował "Nasz Dziennik". Podczas prac wykopaliskowych na terenie byłego niemieckiego obozu zagłady w Sobiborze archeolodzy natrafili na nieznany dotąd tunel, który mógł być wykonany przez więźniów przygotowujących ucieczkę.
Artykuł na stronach dziennika "Forward" to kalka informacji podanej przez bardziej renomowany izraelski dziennik "Haaretz". Z tym że "Haaretz" napisał o "obozie śmierci w Polsce", a "Forward" w tytule podał, że chodzi o "polski obóz śmierci". Zastanawiające jest to, że cała sprawa miała miejsce w Izraelu, czyli dotyczy narodu, gdzie tematyka zbrodni wojennych jest dobrze znana i wzbudza duże emocje. A co wy o tym wszystkim myślicie , o tych wszystkich pomyłkach , czy Żydzi tak bardzo bali się Hitlera , że boją się teraz wypowiedzieć słowo Niemieckie ?
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Izrael to był Polski obóz smierci .

Post autor: godzilla »

My mamy to w dupie...
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Izrael to był Polski obóz smierci .

Post autor: krzysztom123 »

godzilla pisze:My mamy to w dupie...
Wiem Izrael i Amerykańscy Żydzi też , dlatego chcą teraz od Polski kilkadziesiąt miliardów za straty jakie ponieśli oni podczas II wojny światowej , a ja się im wcale nie dziwię , jak oni myślą teraz , że to były Polskie obozy zagłady , to chyba mają też prawo myśleć o odszkodowaniach od Polski teraz , no bo przecież Niemcy nikomu krzywdy nie zrobiły , Hitler przyglądał się tylko wszystkiemu z boku co się wtedy działo . :lol:
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Izrael to był Polski obóz smierci .

Post autor: krzysztom123 »

Hitler chciał podbić świat i stworzyć jedną rasę aryjską na świecie , reszta ludzi miała być zlikwidowana , dziwi mnie jednak fakt , że rasa aryjska to Żydzi , może Hitler za dużo czytał Talmud , że mu się później pomieszało w pale kto to wie :lol:
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Izrael to był Polski obóz smierci .

Post autor: godzilla »

Mnie nie dziwi...
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Izrael to był Polski obóz smierci .

Post autor: krzysztom123 »

godzilla pisze:Mnie nie dziwi...
Może dlatego bo może bardziej rozumiesz te wydarzenia które wtedy miały miejsce .
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Izrael to był Polski obóz smierci .

Post autor: godzilla »

nic z tego nie rozumiem... staram sie zrozumiec...
ODPOWIEDZ