Papież Franciszek pokazał swoją słabość.

Gdzie dwóch Polaków, tam trzy światopoglądy.
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Papież Franciszek pokazał swoją słabość.

Post autor: krzysztom123 »

Papież Franciszek powiedział w rozmowie z dziennikarzami, że homoseksualiści nie powinni być osądzani i marginalizowani, stwierdził również, że geje, jeśli szukają Boga i mają dobrą wolę, mogą być również księżmi. Papież Franciszek wypowiadając te słowa pokazał, że jest on zbyt słaby na to, aby przeciwstawić się szatanowi i złu na ziemi, ponieważ wie on dobrze o tym, że rozprzestrzeniło się ono już zbyt bardzo na naszej planecie. Papież zdaje sobie z tego sprawę, że czym innym jest miłość dwóch mężczyzn do siebie, a czym innym jest wprowadzanie przez nich zakazów i legalizacja nowego życia i nowych zmian i rodzin na ziemi. Kościół jednak i Papież nic nie mogą zrobić, popierając homoseksualistów i dając im na to przyzwolenie, mogą tylko przyglądać się nowo zachodzącym zmianom na świecie, zmianom które prowadzą do rozpadu rodzin chrześcijańskich na ziemi, rodzin które stworzył Bóg. Bóg stworzył Adama i Ewę, mężczyznę i kobietę, związek i rodzinę która składa się z mężczyzny i kobiety i ten któremu nie wystarcza już to życie które stworzył Bóg i ten kto chce wprowadzać nowe zmiany na ziemi i ten kto takie życie popiera, taki człowiek wtedy błądzi i podąża wtedy tą drogą która prowadzi go w przeciwnym kierunku, czyli drogą która prowadzi do wiecznego cierpienia i wiecznej śmierci, gdzie umierać i cierpieć trzeba już przez całą wieczność, o czym nigdy nie powinniśmy zapominać. A co wy myślicie o wypowiedzianych słowach Papieża, jakie jest wasze zdanie na ten temat.
MarekDrake
Posty: 125
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:51 pm

Re: Papież Franciszek pokazał swoją słabość.

Post autor: MarekDrake »

krzysztom123 pisze:...... A co wy myślicie o wypowiedzianych słowach Papieża, jakie jest wasze zdanie na ten temat.
Chcialby sie zapytac czemu interesuje CIe nasze zdanie na ten temat - czy moze ono w jakis sposob zmienic Twoje poglady czy chocby zdanie na ten wlasnie temat?
Zazwyczaj pytajac o zdanie mamy zamiar tego zdania wysluchac i rozwazyc - wydaje mi sie ze tutaj takiego zamiaru jest brak..
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Papież Franciszek pokazał swoją słabość.

Post autor: krzysztom123 »

[quote="MarekDrake"[/quote]

Chcialby sie zapytac czemu interesuje CIe nasze zdanie na ten temat - czy moze ono w jakis sposob zmienic Twoje poglady czy chocby zdanie na ten wlasnie temat?
Zazwyczaj pytajac o zdanie mamy zamiar tego zdania wysluchac i rozwazyc - wydaje mi sie ze tutaj takiego zamiaru jest brak..[/quote]
Mnie interesuje każde zdanie, co inni ludzie o tym sądzą.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Papież Franciszek pokazał swoją słabość.

Post autor: godzilla »

krzysztom123 pisze:Mnie interesuje każde zdanie, co inni ludzie o tym sądzą.
a na kiego ci to? robisz jakies statystyki czy jak?
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Papież Franciszek pokazał swoją słabość.

Post autor: krzysztom123 »

[quote="godzilla"[/quote]
a na kiego ci to? robisz jakies statystyki czy jak?[/quote]
Po to aby wiedzieć czy większość ludzi już postradało zmysły na ziemi, czy też istnieją jeszcze ludzie o prawidłowym myśleniu. Papież i Kościół wielu ludzi na ziemi bierze z nich przykład i kierują oni się drogą którą oni im wskazują, ludzi którzy im zaufali, jeżeli Papież i Kościół wskaże im tę fałszywą drogę, wtedy skarze ich na wieczne cierpienie, tych ludzi którzy nie są niczemu winni, ludzi którzy po prostu im zaufali na swojej życiowej ścieżce, a potem będą musieli cierpieć z tego powodu.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Papież Franciszek pokazał swoją słabość.

Post autor: godzilla »

a co z takimi jak ja, ktorzy to maja w dupie?
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Papież Franciszek pokazał swoją słabość.

Post autor: krzysztom123 »

Papież powinien powiedzieć ludziom, że prawidłowa rodzina to taka która składa się z mężczyzny i kobiety, a pozostałe eksperymenty i pomysły, że są to złe rzeczy, rzeczy których nie powinno się eksperymentować i praktykować żyjąc na ziemi, Papież powinien chronić i ostrzegać ludzi przed tym złem, a nie aby dawać na to przyzwolenie i aby zachęcać ich do takiego działania.
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Papież Franciszek pokazał swoją słabość.

Post autor: krzysztom123 »

godzilla pisze:a co z takimi jak ja, ktorzy to maja w dupie?
Obojętnie co kto o tym myśli, to nie powinien on dawać przyzwolenia na nowe zmiany które są wprowadzane na ziemi, musimy kierować się rozumem i rozsądkiem, aby nasze życie mogło istnieć dalej na naszej planecie.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Papież Franciszek pokazał swoją słabość.

Post autor: godzilla »

krzysztom123 pisze:Obojętnie co kto o tym myśli, to nie powinien on dawać przyzwolenia na nowe zmiany które są wprowadzane na ziemi, musimy kierować się rozumem i rozsądkiem, aby nasze życie mogło istnieć dalej na naszej planecie.
a w jaki sposob niby moglbys zwalczyc tych co wprowadzaja te zmiany?
przykujesz sie do drzewa, ktore razem z toba do pieca wrzuca?
ChiefKrähe
Posty: 410
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:28 pm
Lokalizacja: Sodoma/Gomora

Re: Papież Franciszek pokazał swoją słabość.

Post autor: ChiefKrähe »

Ja tam mysle tak samo jak Rosenberg.Niedawno wzielo i mnie naszlo zeby poczytac Ksiege Objawienia.Czytam i normalnie wlosy mi staja deba na glowie.W niebie otoz jest siedem pieczeci ktore beda lamane jedna po drugiej.Wraz ze zlamaniem kazdej pieczeci na Ziemie beda spadaly potworne plagi,jedna gorsza od drugiej.Cyc ze swoimi katastrofami sie nie umywa.Mozliwe ze one juz sa wlasnie lamane,a obecny papiez jest tylko podstawiony.Prawdziwego znikneli,poniewaz wpadl na trop spisku Zydowek przeciw chrzescijankom.Zydowki postanowily sie wyemancypowac i zazadaly od swoich zydowskich mezow polowy wszystkich spiskow dla siebie.Zamiast stac przy garach,chca sie realizowac spiskujac na szkode kobiet chrzescijanskich.Najbardziej na szkode kobiet katolicko chrzescijanskich.Ciekawe co sie stalo z prawdziwym papiezem.Pewnie tlucze kamienie w jakim zydowskim kamieniolomie.
ODPOWIEDZ