ZUS największa instytucja w Polsce okradająca emerytów.

Gdzie dwóch Polaków, tam trzy światopoglądy.
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: ZUS największa instytucja w Polsce okradająca emerytów.

Post autor: nikita »

...nie, nie... pomylilem skroty instytucji :? Nie PZU tylko ZUS mialo byc, co placic teraz musi za okres pracy wPolsce...
pszepraszam
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: ZUS największa instytucja w Polsce okradająca emerytów.

Post autor: nikita »

Zgromadzone w ZUS składki emerytalne Polaków gnojek Gierek zagarnął i wybudował za nie Hutę Katowice. Inne gnojki po 1989 roku rozsprzedały ta hutę a szmal rozkradły. Teraz emeryci i renciści cienko przędą.
Andrzej L.
...w Niemczech nie gromadzono i nie gromadzi sie skladek emerytalnych na kontach Niemieckiego Ubezpieczenia Emerytalnego - tylko pieniadze z tych skladek natychmiast wyplaca sie biezacym emerytom - a placacy obowiazkowo skladki emerytalne pracownicy zyskuja na swych kontach PUNKTY, wedlug ktorych obliczana jest przyszla emerytura pochodzaca z pieniedzy nastepnego pokolenia pracownikow ( plus dotacji z budzetu panstwa)...

A w PRL-u gromadzono kapital ze skladek?
ChiefKrähe
Posty: 410
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:28 pm
Lokalizacja: Sodoma/Gomora

Re: ZUS największa instytucja w Polsce okradająca emerytów.

Post autor: ChiefKrähe »

Ta emerytura to faktycznie.Ja ze swej strony zamierzam spedzic emeryture w Wietnamie albo Kambodzy.Ale chyba w Wietnamie,w malej chatce z weranda wsrod palm.Za chatka dzungla,z przodu morze.W chatce ja,pochylony nad klawiatura,piszac ultymatywny traktat filozoficzny.Filozofia to opium dla inteligentnych,moja bedzie jak crystal meth.
Do tego jaka dochodzaca sprzedajna Wietnamka,ktora za pieniedze od czasu do czasu posprzata chalupe,upierze i w ostatnich promieniach zachodzacego slonca zrobi niespieszny blow job.Poza tym cisza,spokoj i szum fal tylko.Bardzo zen.Tak wyglada szczescie,meine Damen und Herren.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: ZUS największa instytucja w Polsce okradająca emerytów.

Post autor: godzilla »

taka?

Obrazek
ODPOWIEDZ