Rosja i Polska może uratować miliard ludzi w Europie.

Gdzie dwóch Polaków, tam trzy światopoglądy.
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Rosja i Polska może uratować miliard ludzi w Europie.

Post autor: krzysztom123 »

Rosja i Polska to kraje które sprzeciwiły się Europie Zachodniej i opóźniły w ten sposób legalizację i powstawanie nowych rodzin homoseksualnych w swoich krajach. Mało kto sobie zdaje z tego sprawę, że gdyby kraje te postąpiły inaczej i wyraziły by zgodę tak jak Europa Zachodnia na legalizację nowego życia na ziemi, to skutki takiego działania dla społeczności Europejskiej, były by wtedy katastrofalne. Bo gdyby Polska i Rosja wyraziła zgodę i Europa zachodnia zakazała by tak jak planowano w Europie określeń ojciec i matka i powstały by nowe rodziny składające się z dwóch mężczyzn, dwóch kobiet i mężczyzny i kobiety, to takie podziały i zmiany doprowadziły by wtedy na ziemi do zatracenia wartości zakładania tej prawidłowej prawdziwej rodziny, rodziny dzięki której może istnieć nasze ludzkie życie na ziemi, rodziny dzięki której możemy się na ziemi rozmnażać. Gdyby nie było już konieczności zakładania tej prawidłowej rodziny i gdyby została pomieszana nasza natura na ziemi zgodnie z którą teraz wszyscy żyjemy, to postępowanie takie doprowadziło by w późniejszym czasie, do zagłady naszego życia na naszej planecie, bo nie byli byśmy już wtedy tego świadomi, które jest to prawidłowe życie, życie które pozwalało by nam na to, aby nasz gatunek mógł jeszcze dalej istnieć w naszym wszechświecie. Europa Zachodnia będzie naciskać na Polskę i Rosję, aby wyraziły te kraje zgodę na legalizację nowych rodzin w swoich krajach, dlatego aby nikt nie mógł już później trzeźwo i świadomie dostrzec i spoglądać na to co się tak naprawdę dzieje, czyli na rozpad naszych rodzin i naszego życia w tej części świata.
wielokropek
Posty: 269
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:48 pm
Lokalizacja: Dziki Zachod

Re: Rosja i Polska może uratować miliard ludzi w Europie.

Post autor: wielokropek »

Juz wiem!
Olsnilo mnie!
Pan, panie Krzysztom, boi sie pan, ze gdy zalegalizuja zwiazki homoseksualne I ktos obok pana wstapi w taki zwiazek - to pan nie zdzierzy dluzej ukrywanej w sobie orientacji I porzuci pan zone dla jakiegos facesta, na ktorego ma pan ochote od lat...
Tylko tym mozna tlumaczyc pana obawy przed gejami.
Bo jakos nikt inny nie ma z tym problemow.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Rosja i Polska może uratować miliard ludzi w Europie.

Post autor: godzilla »

wielokropek pisze:Juz wiem!
Olsnilo mnie!

.... pan nie zdzierzy dluzej ukrywanej w sobie orientacji I porzuci pan zone dla jakiegos facesta, na ktorego ma pan ochote od lat...
Tylko tym mozna tlumaczyc pana obawy przed gejami.
Bo jakos nikt inny nie ma z tym problemow.
na to wyglada niestety "panie" Krzysztom...
ja juz tlumaczylem ze geje nie maja szansy sie rozmnozyc tak aby zagrozic fizycznie populacji ludzkiej... coraz wiecej ludzi moze tylko ujawniac swoje sklonnosci gdy przestana obawiac sie ostracyzmu i przemocy ze strony heteroseksualistow... ale nie znaczy to ze nagle 99% facetow stanie sie pedalami...

ci co sa hetero przewaznie pozostaja hetero i bzykaja sie z kobietami...

najgorsza jest chamska i nachalna propaganda polityczna, ktora niszczy wszystkich rowno... geje zostana przez nia tak samo bzyknieci jak i inni...
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Rosja i Polska może uratować miliard ludzi w Europie.

Post autor: krzysztom123 »

na to wyglada niestety "panie" Krzysztom...
ja juz tlumaczylem ze geje nie maja szansy sie rozmnozyc tak aby zagrozic fizycznie populacji ludzkiej... coraz wiecej ludzi moze tylko ujawniac swoje sklonnosci gdy przestana obawiac sie ostracyzmu i przemocy ze strony heteroseksualistow... ale nie znaczy to ze nagle 99% facetow stanie sie pedalami...

ci co sa hetero przewaznie pozostaja hetero i bzykaja sie z kobietami...

najgorsza jest chamska i nachalna propaganda polityczna, ktora niszczy wszystkich rowno... geje zostana przez nia tak samo bzyknieci jak i inni...[/quote]

Dla mnie geje to mnie tam za bardzo nie interesuje co oni robią, mnie tylko przeraża eksterminacja milionów kobiet którą mają dokonać geje w 2030 roku, to jest dla mnie przerażające, że może zginąć znowu tyle niewinnych kobiet, tak jak kiedyś podczas II wojny światowej.
MarekDrake
Posty: 125
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:51 pm

Re: Rosja i Polska może uratować miliard ludzi w Europie.

Post autor: MarekDrake »

ciekawe to o eksterminacji kobiet przez gejow - czy wiadomo jak i kiedy i inne szczegoly?
wielokropek
Posty: 269
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:48 pm
Lokalizacja: Dziki Zachod

Re: Rosja i Polska może uratować miliard ludzi w Europie.

Post autor: wielokropek »

"mnie tylko przeraża eksterminacja milionów kobiet którą mają dokonać geje w 2030 roku, to jest dla mnie przerażające, że może zginąć znowu tyle niewinnych kobiet, tak jak kiedyś podczas II wojny światowej."

A to ciekawe! Niech no pan napisze cos wiecej I poda pan jakies zrodla, boc to rewelacja na skale swiatowa!
Dziewczyny, uzywajcie zycia, poki co!

:)

wielokropek
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Rosja i Polska może uratować miliard ludzi w Europie.

Post autor: krzysztom123 »

[quote="wielokropek"]

A to ciekawe! Niech no pan napisze cos wiecej I poda pan jakies zrodla, boc to rewelacja na skale swiatowa!
Dziewczyny, uzywajcie zycia, poki co!

Kobiety i dziewczyny nie mają na to żadnego wpływu na to co się wydarzy nie mogą temu zapobiec, jak i również żaden inny człowiek żyjący na ziemi, ludzie oddali inicjatywę gejom na ziemi kilkanaście lat temu i na to co legalizują i robią teraz oni na świecie temu nikt nie może już teraz zapobiec ani się przeciwstawić ani Ameryka ani nikt inny i o tym z nas każdy teraz dobrze wie. Nawet gdyby np; prezydent Ameryki chciał gejom w swoim kraju zabronić to do czego oni dążą to jest to nie możliwe i każdy jest tego świadomy, nawet społeczeństwo może próbować się przeciwstawić, niestety wszystko będzie kontynuowane. Np; społeczeństwo we Francji kościół i papież powiedział, że nie zgadzają się na legalizację rodzin gejowskich i adopcję przez nich dzieci do takich rodzin we Francjii, niestety nie miało to jednak dla nich żadnego znaczenia, nikt nie może temu zapobiec bo nikt nie posiada już takiej władzy na ziemi nawet papież głowa kościoła i najważniejszy człowiek na świecie nic nie można już zrobić aby zatrzymać zagładę do której dojdzie w 2030 roku.
Działanie Hitlera było podobne, najpierw wprowadzał swoje prawo na ziemi pomimo sprzeciwu innych, potem zaczęła się zagłada tych którzy byli niepotrzebni i którzy stanowili zagrożenie dla tworzenia nowych rodzin, nowego życia na ziemi, wtedy ludzie nie byli świadomi tego co się stanie, w tym przypadku będzie podobnie.
MarekDrake
Posty: 125
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:51 pm

Re: Rosja i Polska może uratować miliard ludzi w Europie.

Post autor: MarekDrake »

a myslalem ze juz wszystko na internetowych forach i komentarzach - ale zawsze jest ktos kto podwyzszy poprzeczke :)
wielokropek
Posty: 269
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:48 pm
Lokalizacja: Dziki Zachod

Re: Rosja i Polska może uratować miliard ludzi w Europie.

Post autor: wielokropek »

Drogi panie;
w dalszym ciagu pan nie wyjasnil, na czym ma polegac owa zaglada kobiet. Obozy koncentracyjne? Zabijanie nowo-narodzonych dziewczynek? Zgladzanie publiczne kobiet? ...?
I skad te wiadomosci? Ma pan jakies tajne przecieki? dojscia?
Niechze pan uchyli rabka tajemnicy, boc to takie ciekawe...


wielokropek
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Rosja i Polska może uratować miliard ludzi w Europie.

Post autor: krzysztom123 »

wielokropek pisze:Drogi panie;
w dalszym ciagu pan nie wyjasnil, na czym ma polegac owa zaglada kobiet. Obozy koncentracyjne? Zabijanie nowo-narodzonych dziewczynek? Zgladzanie publiczne kobiet? ...?
I skad te wiadomosci? Ma pan jakies tajne przecieki? dojscia?
Niechze pan uchyli rabka tajemnicy, boc to takie ciekawe...


wielokropek
Będzie to zagłada masowa kobiet i dziewczynek, ale będzie to wyglądało inaczej niż podczas drugiej wojny światowej, cały proces rozpocznie się z początku 2030 roku, w początkowej fazie na stracenie pójdzie ok. 50 milionów osób, będzie przeprowadzone to w błyskawicznym tempie, na co będzie pozwalała już nowa technologia, tak jak i podczas II wojny światowej, teraz ludzie również nie będą z początku wiedzieli co się tak naprawdę wydarzyło, wszystko będzie przeprowadzone w tajemnicy, każdy kto będzie coś przypuszczał, albo będzie się chciał temu sprzeciwić zostanie wtedy zlikwidowany, większość będzie wolało nic nie widzieć, zwycięży na świecie strach. Ktoś pomyśli sobie teraz po co to wszystko takie działania, teraz jeszcze tego nie pojmujemy, ale za kilka lat po 2025 roku będziemy już powoli to pojmować bardziej, dlaczego tak się dzieje.
ODPOWIEDZ