Demokratyczne niewolnictwo musi się zakończyć.

Gdzie dwóch Polaków, tam trzy światopoglądy.
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Demokratyczne niewolnictwo musi się zakończyć.

Post autor: krzysztom123 »

Błazenada Tuska i niewolnictwo demokratyczne, które zmusza Polaków do pracy w Polsce za marne grosze musi się w końcu zakończyć, wołano podczas demonstracji w Warszawie, na którą przybyli pracownicy z różnych zakładów pracy z całej Polski około 100 tyś. ludzi. Jeden mężczyzna powiedział, że praca za 300 lub 400 euro teraz w demokracji to hańba, to za mało aby mogło to wystarczyć na utrzymanie swojej całej rodziny, teraz w demokracji gdzie z dnia na dzień wszystko drożeje coraz to bardziej. Przewodniczący solidarności powiedział, że naród Polski jest na granicy wytrzymałości, ludzie chcą godnie żyć, nikt nie potrzebuje przecież żadnych luksusów, potrzeba tylko tyle aby wystarczyło na opłaty i aby móc wyżywić swoją własną rodzinę. Wielu mieszkańców Europy Zachodniej mówiło wcześniej , że Polska państwowa była krajem niesprawiedliwym, bo społeczeństwu w Polsce rozdawało się za darmo lub za niewielkie opłaty mieszkania na budowanych przez państwo osiedlach mieszkaniowych, że ludzie za darmo lub za groszowe wpłaty wyjeżdżali na wczasy i kolonie z państwowych ośrodków wczasowych jakie posiadały państwowe zakłady pracy i niesprawiedliwe było to, że opłaty za czynsze i wszystkie media prąd, wodę, gaz i inne były w Polsce groszowe. Dzisiaj w demokracji Polacy muszą już tak samo jak społeczeństwo Europy Zachodniej za wszystko słono płacić, za zakup mieszkania, wyjazdy na wczasy i wszystkie inne media, jednak Polska została potraktowana z wszystkich krajów teraz okrutnie w Unii Europejskiej, bo zarobki pozostały bez zmian i społeczeństwo Polskie coraz to więcej z nich musi zmagać się teraz z biedą. Pracodawcy baronowie europejscy np; otwierający tysiące supermarketów w Polsce traktują Polskich pracowników jak tanią siłę roboczą, liczy się tylko zysk, pracownik musi być wydajny i sprawny fizycznie, a to by mu uczciwie zapłacić za wykonaną pracę, aby ten człowiek mógł godnie żyć o tym już nie pomyślano, że 1600 zł, że 400 euro to za mało, aby można było zapewnić za te pieniądze sobie godne życie i swojej własnej rodzinie w czasach których teraz żyjemy. Można o kredytować biedniejące społeczeństwo, można zapełniać konta bankowe baronom bankowym zaciągając coraz to nowsze kredyty po to aby przetrwać, ale co potem jak długo to może potrwać, co kiedy zadłużony człowiek utraci wtedy już wszystko nawet swoje własne mieszkanie, co potem kiedy pozostaną mu tylko długi i na więcej nie będzie go już stać aby utrzymać siebie i swoją własną rodzinę, co wtedy stanie się z nim i z jego rodziną, w sytuacji która dotyka coraz to więcej polskich rodzin w tym kraju, co wtedy możemy ciągle sobie zadawać to pytanie, bo sytuacja jest bardzo przykra i poważna, dla wielu ludzi mieszkających w Polsce.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Demokratyczne niewolnictwo musi się zakończyć.

Post autor: godzilla »

POLACY moga powstac jak juz sie im odbierze WSZYSTKO... dopoki ciepla woda w kranach dopoty beda siedziec cicho...
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Demokratyczne niewolnictwo musi się zakończyć.

Post autor: krzysztom123 »

godzilla pisze:POLACY moga powstac jak juz sie im odbierze WSZYSTKO... dopoki ciepla woda w kranach dopoty beda siedziec cicho...
Za komuny Polacy jak mieli dach nad głową i pracę to nie było tragicznie, teraz w demokracji gdzie powiększa się bezrobocie i nie ma pracy, gdy coraz więcej Polaków będzie eksmitowanych i stracą dach nad głową to zacznie się wszystko walić. Teraz opłaty za mieszkanie są ogromne, człowiek zadłuża się w błyskawicznym tempie gdy straci pracę, z dnia na dzień można stać się bankrutem i na więcej nie jest już wtedy człowieka stać. Baronowie bankowi wysysają wtedy zadłużonego człowieka jak pijawki, zostanie tylko po nim wrak i utrata nadziei, na leprze jutro na to, że jeszcze może się coś zmienić w sytuacji w której się znalazło. Buduje się nowe parki, hale sportowe i inne pierdoły dla małej bogacącej się części ludzi aby ich zadowolić, a większość społeczeństwa odejdzie w głodzie i smrodzie w tym systemie który nastał, bo trzeba miliardy wydać na byle co, byle by tylko nie dla zwykłego mieszkańca tego kraju, któremu w demokracji nic się przecież nie należy.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Demokratyczne niewolnictwo musi się zakończyć.

Post autor: pomorzak »

krzysztom123 pisze: Za komuny Polacy jak mieli dach nad głową i pracę to nie było tragicznie,.....
Tesknota za komuna niby za Edenem.
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Demokratyczne niewolnictwo musi się zakończyć.

Post autor: krzysztom123 »

pomorzak pisze:
Tesknota za komuna niby za Edenem.
Za komuny przynajmniej dostałeś mieszkanie, w demokracji będziesz musiał je oddać, kiedy bieda spojrzy ci w oczy. W demokracji teraz niektórzy ludzie szukają pożywienia na śmietnikach, oszczędzają na wodzie, prądzie i innych rzeczach, w biednej komunie nie było to nikomu znane takie zjawiska. Przechodząc z komuny w demokrację trzeba było tylko w Polsce wprowadzić żywność do sklepów i nie trzeba było zmieniać niektórych rzeczy, kogo teraz w demokracji jest stać na dom za 450 tyś zł, albo na mieszkanie za 150 tyś, za komuny każdy mógł sobie wybudować dom, teraz takie rarytasy są nieosiągalne dla większości ludzi w tym kraju.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Demokratyczne niewolnictwo musi się zakończyć.

Post autor: pomorzak »

krzysztom123 pisze: Za komuny przynajmniej dostałeś mieszkanie, w demokracji będziesz musiał je oddać, kiedy bieda spojrzy ci w oczy. W demokracji teraz niektórzy ludzie szukają pożywienia na śmietnikach, oszczędzają na wodzie, prądzie i innych rzeczach, w biednej komunie nie było to nikomu znane takie zjawiska. Przechodząc z komuny w demokrację trzeba było tylko w Polsce wprowadzić żywność do sklepów i nie trzeba było zmieniać niektórych rzeczy, kogo teraz w demokracji jest stać na dom za 450 tyś zł, albo na mieszkanie za 150 tyś, za komuny każdy mógł sobie wybudować dom, teraz takie rarytasy są nieosiągalne dla większości ludzi w tym kraju.
Szanowny Panie,
nie wiem w jakich srodowiskach sie pan obracal za komuny, czy byl pan w tym czasie w Polsce.
Panskie tesknoty i sentymenty i pier*** ktore pan pociskasz potrafia lekko podniecic.
Jako piewca komunizmu i nienawisci do homoseksualistow jestes pan mocno nawiedzony.
Na mieszkanie i dom to mnie w tamtym czasie nie bylo stac podobnie jak wielu innych.
Nie bylo wczasow, mieszkania i wszystkiego tego co jest obecnie normalne.
Oczywiscie ze mialem z zona prace gdzie zapieprzalismy za tyle ze starczylo na wyzywienie nas i naszego syna.
Naszym wspanialym mieszkaniem byl pokoik o wielkosci 13 metrow kwadratowych.
Bylo tanio bo mieszkalismy u rodzicow. Oni tez mieli jeden pokoik i jakos sie miescilismy.
Kiedy rozwialy sie moje ostatnie nadzieje ze w najblizszych latach dostaniemy mieszkanie dalem noge z tego panskiego raju.

Panskim problemem jest ze jeszcze zyja ludzie co pamietaja jak bylo
Poczekaj pan az skleroza zatrze wszystkie wspomnienia to bedziesz mogl glosic te swje objawienia.

Wczoraj przed moim zakladem gdzie daje sie wykorzystywac kapitalistom demonstrowali niemieccy komunisci.
Wiesz pan gdzie ja ich mam i mialem. Palantowi co staral mi sie wcisnac jakies ulotki tylko raz spojrzalem w oczy i odstapil.
Dobrze ze byli chronieni przez policje bo wielu by im wyjasnilo ich miejsce klasowe.
Na dodatek tak blokowali ulice ze dojechale na zimny obiad w domu.
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Demokratyczne niewolnictwo musi się zakończyć.

Post autor: krzysztom123 »

pomorzak pisze:[quote=


Szanowny Panie,
nie wiem w jakich srodowiskach sie pan obracal za komuny, czy byl pan w tym czasie w Polsce.
Panskie tesknoty i sentymenty i pier*** ktore pan pociskasz potrafia lekko podniecic.
Jako piewca komunizmu i nienawisci do homoseksualistow jestes pan mocno nawiedzony.
Na mieszkanie i dom to mnie w tamtym czasie nie bylo stac podobnie jak wielu innych.
Nie bylo wczasow, mieszkania i wszystkiego tego co jest obecnie normalne.
Oczywiscie ze mialem z zona prace gdzie zapieprzalismy za tyle ze starczylo na wyzywienie nas i naszego syna.
Naszym wspanialym mieszkaniem byl pokoik o wielkosci 13 metrow kwadratowych.
Bylo tanio bo mieszkalismy u rodzicow. Oni tez mieli jeden pokoik i jakos sie miescilismy.
Kiedy rozwialy sie moje ostatnie nadzieje ze w najblizszych latach dostaniemy mieszkanie dalem noge z tego panskiego raju.

Panskim problemem jest ze jeszcze zyja ludzie co pamietaja jak bylo
Poczekaj pan az skleroza zatrze wszystkie wspomnienia to bedziesz mogl glosic te swje objawienia.

Wczoraj przed moim zakladem gdzie daje sie wykorzystywac kapitalistom demonstrowali niemieccy komunisci.
Wiesz pan gdzie ja ich mam i mialem. Palantowi co staral mi sie wcisnac jakies ulotki tylko raz spojrzalem w oczy i odstapil.
Dobrze ze byli chronieni przez policje bo wielu by im wyjasnilo ich miejsce klasowe.
Na dodatek tak blokowali ulice ze dojechale na zimny obiad w domu.
Niech pan przyjedzie do Polski obojętnie do jakiego miasta i pójdzie na jakieś osiedle mieszkaniowe i zapyta ludzi mieszkających w blokach skąd oni mają swoje mieszkania od kogo dostali je oni niestety od państwa, nawet ludzie którzy przejeżdżali pracować w kopalniach i innych zakładach pracy budowano dla nich hotele pracownicze aby mieli gdzie mieszkać. Dzisiaj w demokracji nie dostanie pan nic, ja nie mówiłem, że komuna była wspaniała tylko że przechodząc w demokrację nie trzeba było wszystkiego zmieniać. Ja wolę żyć w czasach gdzie dostanę mieszkanie i mam pracę i mogę sobie jeździć na wczasy i dzieci na kolonie, niż wziąć teraz w demokracji kredyt na mieszkanie i pracować za 1600 zł i przez 40 lat aby je spłacać.
ODPOWIEDZ