Ciepło, ciepło, ciepło, będzie gorąco

Gdzie dwóch Polaków, tam trzy światopoglądy.
Andrzej L
Posty: 368
Rejestracja: pt cze 07, 2013 7:34 pm

Re: Ciepło, ciepło, ciepło, będzie gorąco

Post autor: Andrzej L »

Mylisz się, ty jesteś GW-jadem bo cały czas to GW-no cytujesz. Chcesz psycholu przerzucić swoje GW-no zajadanie na innych.
Przecież ty napisałeś że jesteś pies bo walisz kupy na ulicy.
Z twoich chamsko-obrzydliwych wierszydeł można skonstruować Twój, dziadu, życiorys.
Niczego mi więcej nie trzeba aby stwierdzić pokłady twojej GW-nianej nienawisci do wszystkich którzy się z tobą nie zgadzają.
Nie potrafisz trzymać się temmatu tylko kiedy nie masz argumentu przechodzisz jak jakis UBek do obrażania ludzi. Jesteś psychopatą.
Ty masz RP ale marzysz o stalinowskiej z możliwością fizycznego wyeliminowania tych, którzy myślą inaczej niż ty. To jest wpisane w każde Twoje obrzydliwe wierszydło.
almagus
Posty: 4546
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:36 pm

Re: Ciepło, ciepło, ciepło, będzie gorąco

Post autor: almagus »

AL jednak piszesz życiorysy.
I do akt!
Obóz pracy.
Wtedy jesteś wielki i nie musisz wynosić basenów.
I na główkę.
Wszedłeś na moją drogę i paskudzisz.
Nie mam obawy, nie wdepnę.
GW-no-jadzie!
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Ciepło, ciepło, ciepło, będzie gorąco

Post autor: godzilla »

almagus pisze:Ty pierdzilla jesteś żyd z małej litery według twego środowiska i Wolaków, więc mi tutaj do polskości się nie wpychaj, bo wezwę asenizację.
GW-no-jadzie!
nareszcie mamy pierwszego antysemite na forum... i jest nim niejaki almagus uzywajacy infrastruktury GW do szerzenia swojej nienawisci do wszystkiego co zyje...
Andrzej L
Posty: 368
Rejestracja: pt cze 07, 2013 7:34 pm

Re: Ciepło, ciepło, ciepło, będzie gorąco

Post autor: Andrzej L »

Nie trzeba niczego pisać psycholu GW-niany. Wystarczy przeczytać co piszesz to Twój życiorys.
Baseny? Mam jeden za domem z podgrzewaną wodą i rosnacą palmą.
Ty, wynosisz jakieś baseny. Pracujesz jako utrzyj.d.pa dla niemieckich emerytów?
Żadna praca nie hańbi. Podcieraj, ino dobrze.
Aktualnie jestem na rocznym urlopie.
almagus
Posty: 4546
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:36 pm

Re: Ciepło, ciepło, ciepło, będzie gorąco

Post autor: almagus »

Nudzisz! Nieciekawy jesteś i niekreatywny.
Wklej jakieś durnoty twego środowiska i pociesz się!
I nie zabieraj głosu na mój temat.
GW-no-jadzie!
Andrzej L
Posty: 368
Rejestracja: pt cze 07, 2013 7:34 pm

Re: Ciepło, ciepło, ciepło, będzie gorąco

Post autor: Andrzej L »

To ty wszedłeś na moją drogę psycholu i robisz kupy jak pies.
Twoich obrzydliwych GW-nianych wierszy się nie tykam bo smród się roznosi aż do Melbourne.
Przed otwarciem wątka w którym jest twój nick używam spray dezynfekujący Glen20. :lol:
Andrzej L
Posty: 368
Rejestracja: pt cze 07, 2013 7:34 pm

Re: Ciepło, ciepło, ciepło, będzie gorąco

Post autor: Andrzej L »

Godzilla
Trzeba by coś z tym zrobić, Może zgłosić Michnikowi jaką gnidę hoduje na swojej piersi. Antysemitę pierwszej wody.
Ciekawe czy by się ucieszył. Jak myslisz?
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Ciepło, ciepło, ciepło, będzie gorąco

Post autor: godzilla »

Andrzej L pisze:Godzilla
Trzeba by coś z tym zrobić, Może zgłosić Michnikowi jaką gnidę hoduje na swojej piersi. Antysemitę pierwszej wody.
Ciekawe czy by się ucieszył. Jak myslisz?
a cholera go tam wie... zeby to sami goje wylacznie robili nagonki antysemickie to pewnie warto by bylo... ale jest jak jest...

pamietasz studenke amerykanska, ktora sobie na drzwiach swastyke malowala?
almagus
Posty: 4546
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:36 pm

Re: Ciepło, ciepło, ciepło, będzie gorąco

Post autor: almagus »

Ty pierdzilla nawet nie zdajesz sobie sprawy, jakie to środowisko jest zajadłe, byłbyś i jesteś im żydem przez małe żet.
Sfora ma to do siebie, że się między sobą też żre.
Żre tak jak ty, co dopisałeś mi antysemitę.
Na Śląsku o was mówią, że się rozumem z doopą pozamieniał.
Warszawiacy mogliby mi dać darmowy bilet metra jako dowód wdzięczności za pomoc, ale skromny jestem i nie upominam się, zresztą jest tego więcej.
A wam o co chodzi?
Na stanowiska nie macie szans, chociaż glupota w cenie na prawicy, ale oszołomów zbyt mało ludzi chce i na szczęście idą do śmietnika.
Lecz się i nie czyń posiewu jako odwetu.
AL to pewnie lata życia liczy od tych posiewów szpitalnych.
Takie rozgoryczenie na świat zwiaząnie z chorobą tłumaczyłoby wasze nieodpowiedzialne postępowanie wobec byłej ojczyzny, której nie pomagacie, niestety.
Nie wykazaliście się w czym jej pomogliscie, czyli nic.
Nie to co artysta!
GW-no-jady!

"capito"
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Ciepło, ciepło, ciepło, będzie gorąco

Post autor: godzilla »

almagus pisze:Na Śląsku o was mówią, że się rozumem z doopą pozamieniał.
Warszawiacy mogliby mi dać darmowy bilet metra jako dowód wdzięczności za pomoc, ale skromny jestem i nie upominam się, zresztą jest tego więcej.
A wam o co chodzi?
Na stanowiska nie macie szans...

Takie rozgoryczenie na świat zwiaząnie z chorobą tłumaczyłoby wasze nieodpowiedzialne postępowanie wobec byłej ojczyzny, której nie pomagacie, niestety.
Nie wykazaliście się w czym jej pomogliscie, czyli nic.
Nie to co artysta!
a wiesz gdzie ja mam to co o mnie mowia na Slasku? tez w dupie...

na jakie znowu stanowisko mialbym gdziekolwiek liczyc?
z Polski nie licze juz na nic... nawet na to ze kiedykolwiek moglbym tam wrocic na emeryturze...

rozgoryczenie na swiat? a pewnie, bo takie mendy jak ty go zaklamuja drac mordy nie na temat i pokazujac gowno jako cukierek...

wierzysz ze w smolensku nie bylo zamachu? to sobie wierz i pozwol stronie rzadowej sie z tego wytlumaczyc i niech w koncu przeprowadza sledztwo, takie prawdziwe, z ekshumacja cial ofiar, z badaniami wraku i czarnych skrzynek... dlaczego tego do tej pory nie zrobili?

czyzbym ja swoim rozgoryczeniem im to uniemozliwil???????????????

a moze Andrzej L?
ODPOWIEDZ