Polacy nie są antysemitami i nigdy nie byli.

Gdzie dwóch Polaków, tam trzy światopoglądy.
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Polacy nie są antysemitami i nigdy nie byli.

Post autor: krzysztom123 »

Polacy chcą tylko, aby Żydzi przestali ich okradać, zabijać, oszukiwać i robić krzywdę od pokoleń. Czy to tak wiele, czy Polacy mają uklęknąć przed Żydami i mają ich całować po stopach, aby przestali oni nas w końcu wykorzystywać. Po II wojnie światowej zostały z Polski tylko zgliszcza, 80 % zniszczonej Warszawy i innych miast, trzeba było budować wszystko od nowa, dlatego przestały obowiązywać księgi wieczyste z przed wojny, bo nie zostało już nic, Polacy własnymi rękami musieli od początku budować domy i odbudowywać całą zniszczoną Polskę. Musimy bowiem wziąć pod uwagę to, że Hitler zanim zakatował świat, uderzył najpierw całą swoją siłą na Polskę, cała machina niszcząca równała Polskę z ziemią, zanim uderzyła później na kolejne kraje świata. Po mimo tego iż Polska została zniszczona, to gdy Żydzi wyjeżdżali po wojnie z Polski otrzymywali oni od Państwa Polskiego odszkodowania za utracone swoje mienie, Polska również przekazała pieniądze Ameryce, aby wypłaciła Żydom odszkodowania i w ten sposób Żydzi wtedy zrzekli się dalszych roszczeń co do utraconych majątków. Mimo iż księgi wieczyste z przed wojny przestały już być ważne, to nikt jednak w nich wtedy tego nie zapisał, bo Polacy czując się wolni nie zdawali wtedy sobie sprawę z tego, że nadejdą takie czasy jak demokracja, gdzie Izrael i Amerykańscy Żydzi znowu będą chcieli odebrać Polsce ich własności nieruchomości i ziemie. Czym różni się Hitler od Żydów, tym że Hitler gnębił Polaków przez parę lat, a Żydzi będą gnębić nas przez całe życie. Pomimo iż Żydzi dostali już wypłacone odszkodowania od Polski, to Izrael i Amerykańscy Żydzi przywożą swoje dzieci do Polski, do obozów koncentracyjnych i mówią im, patrzcie tu w Polsce w obozach Polskich zabito miliony Żydów mieszkających w Polsce i odebrano im ich własności majątki i domy, na skutek takich działań, tworzą się później gminy żydowskie i stowarzyszenia Żydów, które znowu chcą od Polski później odszkodowań po zabitych Żydach. Żydzi byli ofiarami II wojny światowej, a czy Polacy nie byli, czy Polaków zginęło mniej niż Żydów w tej wojnie, czy oni się nie liczą bo byli tylko gojami. Czy Francuzi, Anglicy i inni czy 60 milionów ludzi którzy zginęli w tej wojnie, czy oni nie byli ofiarami tej wojny, czy oni nie utracili swoich majątków, domów i życia, w skutek tej wojny. Żydzi tworząc teraz demokrację w Europie, gdy minęło już teraz prawie 70 lat od czasów wojny, wracają znowu do czasów wojny, chcąc wykorzystać ten system, aby okraść Polskę i inne kraje Europy z ich majątków, domów i gruntów, robiąc z siebie ofiary wojenne. Jeżeli Polska jednak wypłaciła już odszkodowania, jeżeli zrobiły to Niemcy, to kto ma jeszcze im płacić, ma Stalin wyjść z grobu i dać im pieniądze. Żydzi mówią, że od Rosji nie chcą, bo Rosja nie jest taka naiwna jak Polska i nabrać się nie da i może im jeszcze te śmierdzące leniwe tyłki strzepać złodziejaszkom Europy, a co wy o tym myślicie o żądaniach Żydów w sprawie odszkodowań od Polski, jakie jest wasze zdanie na ten temat.
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/ ... dowskie-3/
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Polacy nie są antysemitami i nigdy nie byli.

Post autor: pomorzak »

krzysztom123 pisze:Polacy chcą tylko, aby Żydzi przestali ich okradać, zabijać, oszukiwać i robić krzywdę od pokoleń. Czy to tak wiele, czy Polacy mają uklęknąć przed Żydami i mają ich całować po stopach, aby przestali oni nas w końcu wykorzystywać.
A pan piszesz we wlasnym imieniu czy w imieniu Polakow ???????????????
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Polacy nie są antysemitami i nigdy nie byli.

Post autor: krzysztom123 »

pomorzak pisze:[quote

A pan piszesz we wlasnym imieniu czy w imieniu Polakow ???????????????
Ja piszę jako demokratyczny europejczyk, bo w demokracji i prywatyzacji nie wiadomo co należy jeszcze do Polski, niektórzy mówią że tylko orzeł czyli godło, a niektórzy ze społeczeństwa mówią, że tylko długi od zaciąganych kredytów, czyli demokracji bankowej która obowiązuje teraz w krajach demokratycznych. Większość Polaków w Polsce chce żyć jednak bezpiecznie, tak jak to było przed demokracją, aby nie odbierano im ich własności domów i gruntów tak jak to robiono podczas zaborów.
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Ja bym tylko chciał.

Post autor: krzysztom123 »

Ja bym tylko chciał, aby Komorowski odebrał z powrotem Żydom kamienice i pieniądze które teraz zabrali Polakom i aby przestali odbierać Polakom domy i nieruchomości i aby zaprzestali żądać jakichkolwiek odszkodowań od Polski bo są one te wszystkie żądania bezpodstawne.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Polacy nie są antysemitami i nigdy nie byli.

Post autor: pomorzak »

Szanowny Panie,
z tego co pan napisal wnosze iz wyraza pan wlasna opinie i pisze we wlasnym imieniu.

Jesli pan uwaza iz przed demokracja, to znaczy za komuny, zylo sie polakom bezpieczniej to mam lekko odmienne zdanie.
Mozna powiedziec ze ludzie mieszkajacy w obozie sa bezpieczni przed zakusami z zewnatrz ale najbardziej to jednak narazeni byli na zakusy dozorcow i administracji tego wiezienia.
Jestem ciekaw czy mieszka pan w Polsce czy tez w USA.

Co do wlasnosci prywatnej to niezaleznie od tego czy sie to komus podoba czy tez nie ale prawo musi byc prawem.
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Polacy nie są antysemitami i nigdy nie byli.

Post autor: krzysztom123 »

pomorzak pisze:Szanowny Panie,
z tego co pan napisal wnosze iz wyraza pan wlasna opinie i pisze we wlasnym imieniu.

Jesli pan uwaza iz przed demokracja, to znaczy za komuny, zylo sie polakom bezpieczniej to mam lekko odmienne zdanie.
Mozna powiedziec ze ludzie mieszkajacy w obozie sa bezpieczni przed zakusami z zewnatrz ale najbardziej to jednak narazeni byli na zakusy dozorcow i administracji tego wiezienia.
Jestem ciekaw czy mieszka pan w Polsce czy tez w USA.

Co do wlasnosci prywatnej to niezaleznie od tego czy sie to komus podoba czy tez nie ale prawo musi byc prawem.
Ja uważam że za komuny nikt nie chciał odebrać Polakom ich ziem i nieruchomości.
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/ ... dowskie-3/
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Polacy nie są antysemitami i nigdy nie byli.

Post autor: pomorzak »

krzysztom123 pisze: Ja uważam że za komuny nikt nie chciał odebrać Polakom ich ziem i nieruchomości.
Tak wiec panskim zdaniem komuna dbala o prawa wlasnosciowe Polakow ???
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Polacy nie są antysemitami i nigdy nie byli.

Post autor: krzysztom123 »

pomorzak pisze:[quote

Tak wiec panskim zdaniem komuna dbala o prawa wlasnosciowe Polakow ???
Ja uważam że za komuny Żydzi i Niemcy nie mieli prawa do jakichkolwiek żądań do odszkodowań od Polski i do tego aby odebrać im ziemie albo domy, każdy z nas przecież o tym wie, dlatego też nikt z Żydów albo z Niemców o takie odszkodowania wtedy się nie upominał, bo wiedział wtedy że są one bezpodstawne. Jeżeli raz już wypłacono Żydom odszkodowania to ten temat zakończono wtedy już na zawsze, teraz jednak w demokracji i czasach kombinacji zaczyna znowu się próbować to zmieniać i próbuje Polakom odebrać się im ich domy i nieruchomości.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Polacy nie są antysemitami i nigdy nie byli.

Post autor: pomorzak »

krzysztom123 pisze: Ja uważam że za komuny Żydzi i Niemcy nie mieli prawa do jakichkolwiek żądań do odszkodowań od Polski i do tego aby odebrać im ziemie albo domy, każdy z nas przecież o tym wie, dlatego też nikt z Żydów albo z Niemców o takie odszkodowania wtedy się nie upominał, bo wiedział wtedy że są one bezpodstawne i że nikt im nic wtedy nie da.
za komuny drogi panie to nawet wielu Polakow nie mialo szans na odszkodowanie za zabrane majatki czy tez zwrot zagrabionych
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Polacy nie są antysemitami i nigdy nie byli.

Post autor: krzysztom123 »

pomorzak pisze:[quote

za komuny drogi panie to nawet wielu Polakow nie mialo szans na odszkodowanie za zabrane majatki czy tez zwrot zagrabionych
Wtedy Żydzi i Niemcy mogli przyjechać sobie tylko powąchać Polską ziemię, nie mogli jej brać Polakom tak jak teraz to robią w demokracji. Wtedy budowano 300 tyś mieszkań rocznie dla Polaków, w demokracji nie ma już takiej potrzeby, teraz się tylko Polakom zabiera, a nie daje nic, za darmo mogą tylko teraz dostać Żydzi i inni, bo Polakom się już nic nie należy.
ODPOWIEDZ