Polska była okupowana przez Hitlerowskie Niemcy.

Gdzie dwóch Polaków, tam trzy światopoglądy.
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Polska była okupowana przez Hitlerowskie Niemcy.

Post autor: krzysztom123 »

Od 1939 roku do 1945 roku Polska i Polskie ziemie były okupowane przez Hitlerowskie Niemcy to rząd Adolfa Hitlera Hitlerowskich Niemiec zdecydował o unicestwieniu narodu żydowskiego (holokaust) to Hitlerowskie Niemcy uważali Żydów za pod ludzi, ale za zabicie Żyda lub Polaka żadna kara nie spotkała to jest prawda to Hitlerowskie Niemcy postanowili unicestwić naród żydowski, Polskie ziemie od 1939 roku do 1945 roku były okupowane przez Hitlerowskie Niemcy, to co robi więc teraz Izrael niektóre media w Polsce Donald Tusk, Platforma obywatelska, Nowoczesna to najgorsze świństwo przeciwko Polsce i Polakom ofiarom którzy oddali życie ratując Żydów ale i ofiar zamordowanych przez Hitlerowskie Niemcy czy nie mają oni honoru szkalując dobre imię ofiar Hitlerowskich Niemiec!.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Polska była okupowana przez Hitlerowskie Niemcy.

Post autor: godzilla »

krzysztom123 pisze:...to Hitlerowskie Niemcy uważali...
gramatycznie nie jest to w porzadku...
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Polska była okupowana przez Hitlerowskie Niemcy.

Post autor: krzysztom123 »

Może i nie jest ale każdy wie o co chodzi. Ja tam nikogo nie chcę oskarżać bo żyję w innych czasach, tylko napisałem o tym tylko dlatego, bo oskarża się teraz Polskę o holokaust i to nawet oskarża Polskę Izrael, który zapomina jak wyglądała II wojna światowa. Ja do nikogo żalu nie mam bo urodziłem się w innych czasach, współczuję tylko tym wszystkim którzy żyli podczas II wojny światowej i którzy ucierpieli w tej wojnie.
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Polska była okupowana przez Hitlerowskie Niemcy.

Post autor: krzysztom123 »

My żyjemy teraz na świecie w innych czasach i nie powinien teraz jeden oskarżać drugiego, bo to prowadzi do podziałów. Powinniśmy tworzyć świat w którym panować będzie pokój, gdzie ludzie będą żyli razem jako wspólnota. Powrót do czasów II wojny światowej i oskarżanie i prowadzenie w dzisiejszych czasów do nienawiści jest nikomu niepotrzebne, bo jednoczyć ludzie mogą się tylko razem jako wspólnota, więc powinni dzisiaj wszyscy próbować żyć tak, aby nie było podziałów na ziemi.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Polska była okupowana przez Hitlerowskie Niemcy.

Post autor: godzilla »

nikomu zadna wspolnota potrzebna nie jest...
w roku 2050 na Ziemi ma zyc 12 miliardow ludzi...
trzeba cos z tym zrobic aby wnukowie obecnych panow swiata mieli gdzie mieszkac... aby mogli wachac kwiatki, podziwiac motylki, krowki i lowic rybki...

a reszta do piachu... ekologicznie...
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Polska była okupowana przez Hitlerowskie Niemcy.

Post autor: krzysztom123 »

godzilla pisze:nikomu zadna wspolnota potrzebna nie jest...
w roku 2050 na Ziemi ma zyc 12 miliardow ludzi...
trzeba cos z tym zrobic aby wnukowie obecnych panow swiata mieli gdzie mieszkac... aby mogli wachac kwiatki, podziwiac motylki, krowki i lowic rybki...

a reszta do piachu... ekologicznie...
Świat będzie istniał do 2030 roku, więc o rok 2050 nie musimy się martwić.
ODPOWIEDZ