Wielkie spory współczesności.

Miejsce do publikacji twórczości własnej uczestników Forum (poezja, próby literackie i inne).
tekajot
Posty: 2043
Rejestracja: wt lis 16, 2010 7:02 am

Re: Wielkie spory współczesności.

Post autor: tekajot »

Reflex pisze:Kiedy czytam godzillow, tekajotow, cycow, czuje sie jakbym sie zanurzyl w popluczynach po brudnych kartoflach. Jest tu jednak kilka osob z ludzka dusza a Pomorzak swieci jasno wsrod nich.
Dzieki Pomorzaku, to jest piekne.
Towarzyszu Reflex, wy musicie zajmować się płukaniem brudnych kartofli. Czy to wasze zajęcie stałe, dorywcze, kontraktowe. Nurzajcie się, nurzajcie.
Ja, nawet nie wiem jak wygladają brudne kartofle. Kupuje je umyte. Może umyte właśnie przez was towarzyszu. Muszę zasięgnąć języka w moim lokalnym zieleniaku o źródło dostaw. Czy nie z Florydy?

Wy Reflex jako ten partjno-czerwony nie macie pojęcia jak wygląda dusza. Być może myli wam się dusza z du..p..ą bo ta może świecić i to nawet jasno u białoskórego osobnika bedąc z reguły nieprzybrązowioną promykami naszego słoneczka.
izorys
Posty: 38
Rejestracja: sob paź 20, 2012 3:14 pm
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Wielkie spory współczesności.

Post autor: izorys »

Dziękuję za miłe i dowcipne wypowiedzi.
Szerzej wypowiem się w czasie późniejszym.
Proszę cierpliwie czekać ;)
Izyros
tekajot
Posty: 2043
Rejestracja: wt lis 16, 2010 7:02 am

Re: Wielkie spory współczesności.

Post autor: tekajot »

pomorzak pisze: Ja moge powiedziec ze bylem. Dwa razy. Nawet mialem w tym troche swojego udzialu.
Jest pan na 100% pewien?
Ma pan badania porównawcze D.N.A?
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Wielkie spory współczesności.

Post autor: pomorzak »

tekajot pisze:
Jest pan na 100% pewien?
Ma pan badania porównawcze D.N.A?
Jestem na 1000% pewny, drogi panie.
tekajot
Posty: 2043
Rejestracja: wt lis 16, 2010 7:02 am

Re: Wielkie spory współczesności.

Post autor: tekajot »

pomorzak pisze:Jestem na 1000% pewny, drogi panie.
Ciekawe co powiedziałaby druga połowa tej twórczości gdyby zechciał pan zrobić testy DNA?
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Wielkie spory współczesności.

Post autor: pomorzak »

tekajot pisze: Ciekawe co powiedziałaby druga połowa tej twórczości gdyby zechciał pan zrobić testy DNA?
A po co ? Skoro jestem pewien !
izorys
Posty: 38
Rejestracja: sob paź 20, 2012 3:14 pm
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Wielkie spory współczesności.

Post autor: izorys »

tekajot pisze: Ciekawe co powiedziałaby druga połowa tej twórczości gdyby zechciał pan zrobić testy DNA?
Jeśli musisz pochwalić się, że jesteś kogutem, to rób to. Ani ja, ani nikt z internautów tego i tak nie sprawdzi. Oczekiwałem dyskusji na trochę wyższym poziomie, chociaż na bazary też czasem zaglądam.

A poza tym wymiana myśli była ciekawa, miejscami dowcipna i coś tam wniosła do problemu duch czy materia?.


Ostatnio przesunięty w górę ndz lis 17, 2013 5:55 am przez: izorys.
ODPOWIEDZ