Zapraszamy do Kaliforni

Miejsce do zamieszczania ogłoszeń drobnych i biznesowych (oferty adresowane to mieszkańców Tri-State).
Ashley Liddle
Posty: 11
Rejestracja: pt cze 29, 2018 4:06 pm
Lokalizacja: Kalifornia

Zapraszamy do Kaliforni

Post autor: Ashley Liddle » ndz lip 29, 2018 8:37 pm

Witamy Państwa na stronie Firmy World of Adventures z Kalifornii, która zrobi wszystko aby pomóc Państwu w spełnieniu Waszych marzeń związanych z podróżami, wakacjami, odkrywaniem świata i rozrywką. Wystarczy wejść na naszą stronę www.world-of-adventures.pl wypełnić formularz lub napisać do nas nae-mail: worldofadventures55@gmail.com, a nasza firma dołoży wszelkich starań, aby państwa życzenie spełnić.
Nasze biuro podróży jest bardzo nietypowe; koncentruje się na zapewnieniu doskonałej obsługi, z uwzględnieniem Państwa budżetu i potrzeb podczas wyjazdu.
Dzieląc się swoją wiedzą z pierwszej ręki o najpopularniejszych kurortach i rejsach, dbamy o to, aby Państwa wakacje były naprawdę niezapomniane. W przeciwieństwie do standartowych biur staramy się spełnić wszystkie wasze indywidualne wymagania, i upewnić się, że Państwa potrzeby zostały zaspokojone, oraz że znależliśmy odpowiedzi na wszystkie wasze pytania, czego nie znajdziecie nigdzie indziej.
Współpracując ściśle z renomowanymi firmami w USA, Polsce i na całym świecie,jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie. Jeżeli wybieracie się Państwo do Polski lub w jakimkolwiek innym kierunku naszego globu wyszukamy dla Państwa najtańsze i najlepsze połączenia lotnicze, ,zarezerwujemy hotel, zamówimy samochód, zorganizujemy Państwa pobyt od A do Z . Motto naszego biura brzmi: "Travel, Journey and Adventure in a beautiful and magical world" Wszystkich gotowych do startu zapraszamy na nową przygodę. “Say yes to new Adventures”

Agnieszka,Ashley Liddle
Owner
World of Adventures
2766 Longwood Court
Costa Mesa, CA 92626
714.249.3966
Business license # 54044
Languages spoken: English, Polish, French, Russian
www.world-of-adventures.com ... www.world-of-adventures.pl

ODPOWIEDZ