aktywność (whp)

Śmiech to zdrowie.
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

aktywność (whp)

Post autor: whiskeyprint1 »

ponownie wzmogla sie aktywnosc czlowieka bardzo inteligentnego!
........................................................................................
.........................................................................................
.........................................................................................
.......................................................................................

amen
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: aktywność (whp)

Post autor: godzilla »

whiskeyprint1 pisze:ponownie wzmogla sie aktywnosc czlowieka bardzo inteligentnego!
........................................................................................
.........................................................................................
.........................................................................................
.......................................................................................

amen
mozesz sie zawsze pomodlic do swietego Adolfa zeby inteligencja przestala sie udzielac na forum...
marycha
Posty: 751
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 3:51 pm

Re: aktywność (whp)

Post autor: marycha »

..rozumiem, rozumiem...

Otóż pewne starowinka miała kiedyś wielkie szczęście, bo w czasie zbierania chrustu zawarła bliską znajomość z funkcjonariuszką od czarów – wróżką. Funkcjonariuszka pomogła taszczyć chrust, za co została wynagrodzona czajem z samowaru. Czaj był wzmacniany i doprowadził funkcjonariuszkę do stanu, w którym zgodziła się spełnić dowolne trzy życzenia staruszki. „Chcę być młoda i piękna!” zawołała staruszka. „Pyk” odpowiedziała funkcjonariuszka. Zrobione. „Chce, żeby moja chata zamieniła się w piękny pałac!” „Ciach” zawołała funkcjonariusza i zrobiła pałac. „I żeby mój kot zamienił się w pięknego młodzieńca” „Frruuum!” i zrobił się młodzieniec. „To lecę” powiedziała funkcjonariuszka i zakolami powlokła się w kierunku resortu. Młoda dziewczyna patrzyła w zachwycie na lustro, na piękne w wnętrza i... na kota.

„Teraz pewnie żałujesz, jędzo, że kazałaś mnie wykastrować?”
marycha
Posty: 751
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 3:51 pm

Re: aktywność (whp)

Post autor: marycha »

"O Ty człowieku innym podobny! Toż i w Tobie, jako i we wszystkich innych tkwią ważne poglądy na temat tego, owego i wszystkiego zarazem. Mylą się ci, co twierdzą, że nie każdy o wszystkim pleść może, bo zaprawdę ludzie są równi i każden jeden ma prawo do wolności wypowiadania się, i każdego pogląd jednakowo waży! Gadaj mi zaraz, co Ty tak naprawdę myślisz, bo oto skończył się brunatny faszyzm, a nastała wolność słowa!"

Męczył chłopaczynę ze trzy godziny, a jak by się nieborak nie wywijał, tak profesor go przyszpilał, egzorcyzmował i mądrością przypalał. Wreszcie widząc, że uciec niepodobna usiadł i powiedział dwie rzeczy, które trapiły go już od dłuższego czasu i które osobiście uważał za szczególnie istotne dla świata (die Welt):

"Żona pana profesora to stara rura, a panu profesorowi niefajnie z ust zalatuje"
ODPOWIEDZ