Spisek

Śmiech to zdrowie.
tekajot
Posty: 2043
Rejestracja: wt lis 16, 2010 7:02 am

Spisek

Post autor: tekajot »

Szanowni (prawie)Rówieśnicy !
Grozi nam spisek! To dzieje się tu i teraz!
Czy zauważyliście, że każdego dnia schody stają się oraz bardziej strome ? Codzienne zakupy są coraz cięższe i odległości do pokonania coraz dłuższe ?
Wczoraj rano jak zwykle wyszedłem z domu po bułki i zdumiałem się jak wydłużyła się moja ulica.
Grawitacja ziemska też uległa zmianie w ostatnich 30 latach, czuję to szczególnie podczas wstawania.
A i ludzie ostatnio mają mniej szacunku, szczególnie ci młodzi, którzy cały czas coś szepcą.Jak ich prosisz aby mówili głośniej,
to szeroko poruszają ustami.
Co oni sobie myślą! Że czytam z ust ?
Oni są, jak oceniam, znacznie ode mnie młodsi, ale z drugiej strony ludzie w moim wieku wyglądają znacznie starzej.
Niedawno spotkałam znajomą, która znacznie bardziej niż ja postarzała się, gdyż w ogóle mnie nie poznała.
Ponadto ludzie jeżdżą tak szybko ! Człowiek po prostu ryzykuje za wiele, szczególnie jadąc autostradą. Wszyscy za tobą nagle hamują i coś gestykulują, widzę to wszystko w lusterku. Muszą po prostu mieć strasznie zdarte hamulce!
Także producenci odzieży nie są obecnie
poważni, dlaczego rozmiar 38 oznaczają teraz jako 48?
Myślą, że tego nikt nie zauważy ?
Kogo oni chcą właściwie oszukać ?
Niedawno chciałam o tym wszystkim kogoś powiadomić i stwierdziłam,że telekomunikacja
też uczestniczy w tym wielkim spisku, wydali książkę telefoniczną z tak małym pismem, że nikt nie znajdzie numeru telefonu!
Wszystko co mogę w tej sprawie zrobić to wysłać ostrzeżenie:
Wszyscy jesteśmy zagrożeni!!!
ODPOWIEDZ