dziady nawet nie wspomnieli o Polakach po wygranej wojnie...

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: dziady nawet nie wspomnieli o Polakach po wygranej wojni

Post autor: sprawiedliwy »

a j*** se godzila kogo chcesz byleś sie odkleił ode mnie.... bo nie nadążasz i nie nadążysz... na to pigułki nie ma nawet Cyc
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: dziady nawet nie wspomnieli o Polakach po wygranej wojni

Post autor: godzilla »

zoskicyc pisze:zwroc uwage ze on egzystuje tutaj wylacznie z twojego
i mojego powodu - bo my dajemy mu szanse na szczekanie
wcale /tak zawsze bywalo/ nie odpowiadal na zawartosc - meritum
ale wylacznie cenzurowal i obrazal autorow wpisow - dlaczego
bo sensu i zawartosci textow nie rozumial i zapewne do dzis nie rozumie
wiec o tym ten czlowieczyna ma pisac?
wiem... to jest debil...
wroce jeszcze do tego malego wtracenia o "zdradzeniu Polski za srebrniki"...

tak pisza WYLACZNIE mali zakompleksieni ludzie, ktorych nigdy nie bylo stac na chocby krotki wypad za granice... im sie wydaje ze pracujac w Polsce i dajac sie dymac kolejnym bandom przy korycie, poswiecaja sie dla Polski...

spotkac mozna takich prymitywow na kazdym forum, w kazdym debilnym watku na najdebilniejszych polskojezycznych portalach... przewaznie sa to analfabeci, ktorych nauczono pisac... i pisza... czytac ich nie uczono, wiec czytaja jedynie litery, kleca z nich slowka ale sensu nie potrafia w tym gaszczu znakow dojrzec...

nie spotkalem sie jeszcze NIGDY z emigrantem, ktory by zarzucil innemu emigrantowi ze ten "zdradzil Polske" bo z niej wyjechal... to tak jakby reflex wzial w garsc porcje goovna, wysmarowal sobie nia ryj i usmiechajac sie chytrze do kogos powiedzial - ja cie zaraz tym goovnem wysmaruje i zobaczysz jak sie ludzie beda z ciebie smiali...
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: dziady nawet nie wspomnieli o Polakach po wygranej wojni

Post autor: godzilla »

sprawiedliwy pisze:a j*** se godzila kogo chcesz byleś sie odkleił ode mnie.... bo nie nadążasz i nie nadążysz... na to pigułki nie ma nawet Cyc
ja cie nie scigam... to ty sie sie mnie uczepilas... przypier.dalasz sie do mnie od dwudziestu lat z wiekszymi lub mniejszymi przerwami...

wlazlas tu bo na szwajcarskim nie dalo juz rady udawac ze uczciwie walczysz... i te wszystkie twoje nicki, ktorych tam napier.dolilas cale stado nagle poszly sie jeb.ac gdy ja przestalem pisac... a i forum sie skonczylo totalnie... teraz to slup z ogloszeniami i nic wiecej...

logika wskazuje na to ze - jesli ja jestem wrogiem swobodnej wymiany mysli na jakims forum to odchodzac z niego spowoduje wybuch tworczosci innych... tak samo jak i tu sie stalo... ja nie pisalem to to forum zeszlo na psy... reflex nie mial sie do kogo przypier.dalac to i nie mial o czym pisac... probowal stworzyc jakas enklawe - swoje gowniane forum... i co? i nic... ja tam nawet nosa nie wstawilem to i padlo na ryj....

dlatego wracaj na szwajcarskie forum i dziel sie swoja tworczoscia z blogow, przystrajaj sie zwiedlymi laurami swietnosci swoich starych publikacji na obywatelskich portalach...

ja przeciez toba czy reflexem zwyczajnie gardze... mam was w dupie... moge bez was zyc... to cyc mnie tu znowu przyciagnal bo on jeden tu jeszcze logicznie mysli i jest w swoich wypowiedziach w miare uczciwy...

wam sie, qurwa, dzisiejsza demokracja w Polsce nie podoba?

bo kaczynski waszym wrogiem?

to nie kaczynski waszym wrogiem tylko wy - jako bolszewicy z krwi i kosci uwielbiacie swoich panow ze wschodu... kaczynskim steruja panowie z zachodu...

w sumie jeden chooy, ale jaka roznica!
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: dziady nawet nie wspomnieli o Polakach po wygranej wojni

Post autor: Reflex »

Sprawiedliwy, godzilla przechodzi okres( menstruację) mocno krwawi. Oberwal scierka od żony i jeszcze obskoczyly go pchly z jego psa. Bądz wyrozumialy. :D
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: dziady nawet nie wspomnieli o Polakach po wygranej wojni

Post autor: sprawiedliwy »

choremu z nienawiści nic nie pomoże. Sam musi się z tego wyciągnąć.
Da radę, bo to twardziel. Przynajmniej tak myśli on, a to też potrzebne.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: dziady nawet nie wspomnieli o Polakach po wygranej wojni

Post autor: Reflex »

No twardziel... choojem rzuca gesto i odwaznie...
macho man zaa monitora.... :lol:
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: dziady nawet nie wspomnieli o Polakach po wygranej wojni

Post autor: sprawiedliwy »

tja. krwawi . pokrwawi, i swoje zacznie, dlatego twardy , a że hoooj miękki to błękitną krwią rzuca na lewo i prawo, cudzą oczywiście..... Ech.... szkoda strzępić języka. Biedne chłopisko. :lol:
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: dziady nawet nie wspomnieli o Polakach po wygranej wojni

Post autor: sprawiedliwy »

ach i przy okazji, Niestety wyłączam się na jakiś czas nieokreślony.
Vis major!
Galwas
Posty: 1255
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:51 pm

Re: dziady nawet nie wspomnieli o Polakach po wygranej wojni

Post autor: Galwas »

A najbardziej podoba mi się z znajomość spraw szpitalnych, dzięki której znasz sprawy medyczne na wskroś i uwiązane z tym problemy związane z farmaceutycznymi.
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: dziady nawet nie wspomnieli o Polakach po wygranej wojni

Post autor: wiara i s »

godzilla pisze:przypier.dalasz sie do polskich tradycji patrzac na Polakow z pozycji ukrainskiego chlopa...w tym przypadku Polacy walczac o Wielka Brytanie odniesli razem z nia wielkie zwyciestwo
Polacy nie odniesli zadnego zwyciestwa Przegrali na zachodzie Stalin dal nie tylko niewole ale I ziemie

zachodnie z przemyslem inaczyj Polska by byla konsko krowia

Zwyciestwo odniosly U.K Francja ZSRR I USA

Kto slyszal o Polakach po wojnie?

Twoja TRADYCJA to takie imie Tradycja ot co

Ty patrzysz na ta tradycje z pozycji zakompleksonego polaczka 8-)

Dziady nie wspomnieli .Nie wspomnieli bo i nasz wklad w pokonanie niemiec nie byl az tak duzy jak sie nam

wydaje

Statystyki IIWS nie klamia warto czasem sobie popatrzec nie z pozycji ukrainskiego chlopa ale POLSKIEGO PANA
ODPOWIEDZ