babulenie

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.

Re: babulenie

Postprzez godzilla » Wt lis 21, 2017 10:06 am

sprawiedliwy napisał(a):i znów Reflex ma rację. Nie dla forum szkoda czasu. ale na przepychanki z godzillą.

oczywiscie, pierwotniaki maja zawsze racje... nawet te z habsburgow...
godzilla

Postprzez Reflex » Wt lis 21, 2017 2:58 pm

Skromnie mówiąc w szarpaninie z godzillą przez kilkanaście lat Reflex mial zawsze racje i było to dziecinnie latwe i on o tym wie i nie może tego przezyć
Takie coś jak godzilla nie ma szansy miec racji. Jest prymitywny, opanowany przez zlo.
On tu jest po to, żeby niszczyć forum i wkurwiac ludzi.

Jest bardzo prosty sposób, żeby go unicestwić: Zwyczajnie przestać totalnie na niego reagować.

On się karmi frustracją ludzi, przychodzi po to żeby burzyc. Jeśli przestaniecie go zauważać zdechnie z głodu.
Zanim pomyślicie o tym, przeczytajcie poniższą definicje trolla i powiedzcie, czy toczka w toczkę nie jest o godzillli. To nie jest mój tekst, skopiowałem go z traktatu o trollach forumowych, ale nie da się ukryc, że wszytkie te cechy i sztuczki to caly godzilla.

Troll internetowy to aspoleczny osobnik, który czerpie perwersyjna przyjemnosc z marnowania ludzkiego czasu.
(Caly godzilla.)

Bezmózgi kregowiec z rodziny niekomunikatywnych. Zwykle wielki, tepy i cuchnacy stwór unikajacy mydla i promieni słonecznych, psuje na internecie dyskusje normalnych ludzi, którzy nie sa swiadomi tego procederu.

Zdominowanie dyskusji: Trolle czesto wskakuja w dobrze rozwijajaca sie dyskusje w celu skierowania jej na manowce i sfrustrowania ich normalnych uczestnikow.
(Specjalność godzili)

Argumenty Slomianego Czlowieka: Bardzo popularna technika. Troll oskarza oponentów o przyjmowanie pewnego punktu widzenia, nawet gdy oni tego nie robia. Nastepnie atakuje ten wymyslony punkt widzenia. Inaczej mówiac, troll wklada slowa w usta oponentów, a nastepnie je odpiera.
( Hahaha, ja pierdziele, skad oni go znają?)

Przykladowo: "Zwolennicy pogladu, ze 9/11 byl spreparowany, twierdza, ze zaden samolot nie uderzyl w wiezowce World Trade Centre i byla to tylko animacja komputerowa, albo spisek ofiar które w niej zginely
(No wlasnie, teorie godzili o zdobyciu księżyca, ataku na wieże WTC i oczywiście onych)
Efektem trollingu jest najczesciej dezorganizacja forum oraz poglebiajaca sie irytacja pozostalych uzytkowników.

I co? Nie mam racji? :mrgreen:
Reflex

Postprzez alohilani » Śr lis 22, 2017 3:25 am

Argumenty Slomianego Czlowieka: Bardzo popularna technika. Troll oskarza oponentów o przyjmowanie pewnego punktu widzenia, nawet gdy oni tego nie robia. Nastepnie atakuje ten wymyslony punkt widzenia. Inaczej mówiac, troll wklada slowa w usta oponentów, a nastepnie je odpiera.
( Hahaha, ja pierdziele, skad oni go znają?)

I jeszcze laczenia ludzi w grupy i rezyserowanie wlasnego teatru kukielkowego z zywych ludzi bez woli i udzialu uczestnikow, a potem rozliczania ich z rol w tym teatrze, z ktorymi nic wspolnego nie maja. A to przeciez wybujala wyobraznia samego autora tego teatru. rezysera i aktora (pociaganie kukielek za sznurki i dawanie im glosu) w jednej osobie. Czyli to jest surrealizm tworcy, a rozliczanie fizycznych ludzi, uczestnikow forum, za sztuke ktora sam autor tego surrealizmu stworzyl.
Eureka!
Tu klania sie definicja surrealizmu, pelna definicja surrealizmu.
Czyli to forum jest platforma surrealistycznej dzialalnosci artystycznej tworcy tego teatru kukielkowego.
To wszystko to o wiele wiecej niz fefinicja troll'izmu (trollingu) forumowego zawiera.
To jest wyjatkowo "wyuzdany" i wysublimowany surrealistyczny trolling.
alohilani

Postprzez godzilla » Śr lis 22, 2017 5:54 am

Dlatego sprzyja forumowmu debilowi, ktory debilnie i klamliwie maci.

czyje to slowa i kogo dotycza?
tak sie zastanawiam...
godzilla

Postprzez jordan274 » Śr lis 22, 2017 6:52 am

Niemal cale to forum zaczyna byc jakims surrealistycznym swiatkiem,ktory w ostatnim czasie przesal byc nawet smieszny,niektore wypowiedzi ,czy ich tresci sa po prostu chwytami ponizej pasa,nie mozna zyczyc nikomu smierci lub wysmiewac go z powodu pochodzenia,a tu niestety trafiaja sie takie ''perelki'',to jest delikatnie
mowiac swinstwo i nie powinno miec miejsca wsrod podobno ''inteligentnych''ludzi,bo mozna sie z kims
nie zgadzac,mozna tez zartowac ale to wszystko powinno miec rece i nogi,w przeciwnym razie takie forum
przestaje miec jakikolwiek sens....
jordan274

Postprzez godzilla » Śr lis 22, 2017 6:55 am

jordan274 napisał(a):Niemal cale to forum zaczyna byc jakims surrealistycznym swiatkiem,ktory w ostatnim czasie przesal byc nawet smieszny,niektore wypowiedzi ,czy ich tresci sa po prostu chwytami ponizej pasa,nie mozna zyczyc nikomu smierci lub wysmiewac go z powodu pochodzenia,a tu niestety trafiaja sie takie ''perelki'',to jest delikatnie
mowiac swinstwo i nie powinno miec miejsca wsrod podobno ''inteligentnych''ludzi,bo mozna sie z kims
nie zgadzac,mozna tez zartowac ale to wszystko powinno miec rece i nogi,w przeciwnym razie takie forum
przestaje miec jakikolwiek sens....

zgadzam sie... nie powinno takich rzeczy byc...
godzilla

Postprzez Reflex » Śr lis 22, 2017 9:29 am

zgadzam sie... nie powinno takich rzeczy byc...
godzilla

Jak słodko, hiena w skórze baranka. Jordanek tez jakiś załzawiony.

Panie i panowie, to forum to jest przecież nic innego jak typowe POLSKIE piekiełko, może tylko bardziej toksyczne ze względu na obecność dwóch wyjątkowo uciążliwych i nieprzyjemnych typów de homines degeneratum.

Nie będę nikogo pouczal, mam wysokie mniemanie o inteligencji tutaj piszących.
Po prostu niech każdy będzie sobą i pisze co mu w duszy gra. Samodzielnie bez ich udziału, nie czekając na nich. Świetnie sobie z tym radzi pomorzak, widzicie jak spokojem i śmiechem wprawia ich we wscieklość.

Jak ZŁE rzuci w ciebie kamieniem, rzuć w niego chlebem i uśmiechem. Oni się cholernie boja waszego śmiechu. Jak rzuci w ciebie dużym kamieniem... rzuć bochenkiem, możesz wlozyc w nego cegle .... ;)

Nieee , żartuje: )))
Dla nich cegla w ciemię, to wasza niezależnośc, wasze dobre samopoczucie, wasz smiech.

A Ty Jordanie przestań marudzić. Spróbuj czasem być obiektywny albo chociaż neutralny. Jeśli potrafisz.
Poza tym przytul do piersi Cyca, możesz dać possać wlasnego cyca godzili, ale dopiero jak zamontuje tą cholerną wannę i wykapie się.
.........
Reflex

Postprzez jordan274 » Śr lis 22, 2017 9:46 am

Czy to tak na zasadzie ,uderz w stol itd ..?,a moje ""marudzenie''niekoniecznie musi komus odpowiadac,zwlaszcza jak prawda troche boli ,a najlepiej rzeczywiscie rzucac w siebie niekoniecznie chlebem,trudno sie dziwic znajac retoryke tego forum...,poza tym od czasu do czasu radze przeczytac swoj wlasny tekst przed wyslaniem,bo czasem to upajanie sie wlasna inteligencja
nijak sie ma do tego co sie pisze,prawda...?,zreszta przyznaje Cycowi racje,nie ma sensu sie odzywac..
jordan274

Postprzez godzilla » Śr lis 22, 2017 10:09 am

wlasnie...

bo moja racja jest mojsza niz twojsza... moja jest najmojsza...

tako rzecze R. pierwotniakiem przez niektorych zwany...

pieknie byloby gdyby sie wiecej takich odwaznych znalazlo i mu prawde w oczy powiedzialo.... wtedy moze by cos zrozumial...
ja nie roszcze sobie pretensji do bycia najmadrzejszym czy nawet madrym... ja chcialbym pogadac z ludzmi... to wszystko... od oceniania sa ci najmadrzejsi, ktorych racja jest ich najichsza...

godzilla

Postprzez Reflex » Śr lis 22, 2017 10:41 am

...,poza tym od czasu do czasu radze przeczytac swoj wlasny tekst przed wyslaniem,bo czasem to upajanie sie wlasna inteligencja

Drogi Jordanku,moja inteligencją upajają się wylacznie Cyc, godzilla i teraz ty.
Swoją wlasną "intelegncję" wmawiaja nam werbalnie na forum, wylacznie twoi protegowani, nomen omen ... też cyc i godzilla. Czyli kolejne twoje pudlo i "staropanieńskie" zagranie.

Jeśli pisałem kiedykolwiek pozytywnie o czyjejś inteligencji, to wyłącznie o innych ludziach.
Dobitny i goracy jeszcze przykład jest w moim poście, który obudzil w tobie tyle niezdrowych emocji.

Ty zamiast marudzić, pokaż mi konkretny fragment mojego postu za który powinienem się wstydzić, albo się nim upajam. Ja ci w zamian szczerze powiem czego ty się bezwstydnie nie wstydzisz.
Reflex

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park