gdzie na maslaczki????

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Joanna84

gdzie na maslaczki????

Post autor: Joanna84 »

Witam,

Chcialabym sie poradzic gdzie w polnocnej NJ mozna sie przejsc na grzybki? uwielbiam zbieranie i jedzenia :)))

Moze ktos cos podpowie???


Joanna
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: gdzie na maslaczki????

Post autor: Reflex »

Dzien dobry Joasiu. Niezbyt zyczliwe jest to forum, prawda? Ale sie nie dziw, wiekszosc to mieszczuchy, potrafia bezblednie zaparkowac samochod , wiedza co to cellular, google i gdzie jest w danym dniu przecena - nie wiedza co to maslak.
Ja jestem mieszczuch, potrafie bezblednie zaparkowac samochod, wiem co to cellular i i google i tez nie wiem gdzie mozna znalezc maslaki, ale... wiem jak wyglada muchomor i chociaz Ci odpowiedzialem. :shock:

Nie zrazaj sie - lato, wakacje, ludzie wyjechali i nie moga odpowiedziec, bo sa zajeci zbieraniem maslakow... :P
Załączniki
muchomorek.gif
muchomorek.gif (67.44 KiB) Przejrzano 4274 razy
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: gdzie na maslaczki????

Post autor: alohilani »

Nie wiem jak przedstawia sie sprawa w New Jersey z grzybami, Joanno, ale wiem ze ludzie z NY jezdza na grzybobrania do polnocnej czesci stanu Nowy Jork, gdzie rosna grzyby kozaki czy tzw. brzozowki.
Moze ktos z New Jersey sie odezwie, jesli czyta to forum, a wie cos na ten temat.
Uwielbiam grzybobranie, tu sobie o tym mozna tylko pomarzyc wspominajac dobre grzybobrania w Polsce przed laty...to byly czasy
A to z grzybobrania, jakie moja rodzina w Polsce miala w 2006 roku, kiedy byl wielki urodzaj na prawdziwki:

Aloha!
Załączniki
Urodzaj na prawdziwki
Urodzaj na prawdziwki
wakacje_2006_077.jpg (86.25 KiB) Przejrzano 4252 razy
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: gdzie na maslaczki????

Post autor: godzilla »

teraz na Mazurach duzo ludzi przy szosach siedzi nad swoimi zbiorami...
dwa tygodnie temu byly to prawie same kurki ale teraz sie zabrazowilo glowami borowikow itp.
ODPOWIEDZ