Halloween party

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: Halloween party

Post autor: whiskeyprint1 »

No jeśli wciąż będziemy dreptać przed ekranem z Miki i Donaldem

te cholerne dzinsy wymyslil rodem z piekla niemiecki zyd i prawde mowiac nalezaloby wydac rozkaz (krzywą gębą frau melken - koniecznie sepleniac) zobowiazujacy kazdego mieszkanca banany do noszenia tych portek - niemiecki narod wymyslil rowniez führera - ale to tez tylko historyczno-kulturowa replika - co do noszenia portek - pieknie wygladaja kobiety w potkach i dlugich plaszczach - kiedys powszechny wysmiech plaskiego gustu i estetyki na posziomie podrecznego cyrku w ktorym clowna gra miejscowy proboszcz - kultura amerykanska - wprawdzie nie wiem co to jest - chyba jest tez tylko replika kultury europejskiej - ja zapisze sie do turkow bo inni azjaci sa dla mnie zbyt kulturalni - i co z tego kiedy u nas pierwszym ministrem od stanu watlego zdrowia rzadu frau melken jest sztywny facet o skosnych oczach - nie twierdze ze to podleczony zespol downa - ale nie wykluczam ze cos kolo tego - zreszta dla niepelnosprawnych mam duze zrozumienie i uwazam ze wszelkie mikimausy i donaldy sa wymyslone wlasnie dla nich przez imperialistyczne sily w celu odsuniecia ich od rzadow i w ten sposob oslabic ich zapal do rzadzenia - teraz ekrany telewizyjne sa bardzo duze i wszystko widac - a mikimausy i donaldy rozmnazaja sie w dosyc duzym tempie - za to kultura amerykanska zagraza wolnemu panstwu bawaria (bayern) poniewaz tam zaczeli grasowac murzyni zwani "kolorowymi" tak samo jak indianie - zarowno jedni jak i drudzy umiejetnie jodluja (jodeln - sam widzialem w tv) podszywajac sie w ten sposob pod ludnosc rodzima ktora wymrze dopiero wowczys kiedy im kolorowi i indianie wypija wszyskie piwo
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: Halloween party

Post autor: nikita »

"u nas pierwszym ministrem od stanu watlego zdrowia rzadu frau melken jest sztywny facet o skosnych oczach - nie twierdze ze to podleczony zespol downa - ale nie wykluczam ze cos kolo tego - zreszta dla niepelnosprawnych mam duze zrozumienie "

Jakze nedzna powyzsza wypowiedz!? Brak slow.
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: Halloween party

Post autor: whiskeyprint1 »

"Jakze nedzna powyzsza wypowiedz!? Brak slow." /nikita - ch?
-----------------------------------------------------------------------
nedza wypowiedzi nie polega na jej ocenie - a odpowiedz na nia jest bezsprzeczna nedza braku slow
capito?
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: Halloween party

Post autor: tusku »

nie udawajcie koledzy Niemcy ze sie sprzeczacie.... kolega Nikita od dawna udawal prawicowego socjaliste, wiec wie co mowi....
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: Halloween party

Post autor: whiskeyprint1 »

godzilla - nikt sie nie sprzecza - ja tylko wzruszylem ramionami widzac liberalnego ministra ze skosnymi oczkami ktory stoi - nic nie mowi - on oznajmia tylko przez swoich ludzi ze "zrewolucjonizuje" i teraz bedzie lepiej - poniewaz nalezy do bandy neoliberalnych oszustow i szantazystow - zatem zada uwolnienia pracodawcow od oplat i wprowadzenia jednolitych stawek ubezpieczeniowych dla pracownikow!!!!! (pracodawcy od doplat zostana uwolnieni) - obojetnie czy jest sie milonerem (ci chyba wogole nie placa) szefem koncernu - ci tez nie placa - czy tez zyje na lasce spoleczenstwa (hartz4) i nie ma mozliwosci placenia stawek ktore - juz dzis wiadomo - beda mocno zawyzone - wobec tego jego ludzie mowia tak - jesli niektorzy nie beda mogli placic to panstwe "wspomoze" - zachodzi pytanie czym i jak - poniewaz panstwo wszystkie swoje udzialy w przedsiebiorstwach (poczta-kolej itd) sprzedalo - zatem nie ma zadnych dochodow - wobec tego te doplaty beda realizowane z dochodow podatkowych (raczej beda straty niz dochody wobec kwieciscie rozwijajacej sie sytuacji na minus) - co to sa dochody podatkowe? ano to sa nasze pieniadze wyciagniete nam z kieszeni - wobec tego my - podatnicy bedziemy placic podwojnie - taka jest logika skosnooka
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: Halloween party

Post autor: nikita »

whiskeyprint1 pisze:"Jakze nedzna powyzsza wypowiedz!? Brak slow." /nikita - ch?
-----------------------------------------------------------------------
nedza wypowiedzi nie polega na jej ocenie - a odpowiedz na nia jest bezsprzeczna nedza braku slow
capito?
"u nas pierwszym ministrem od stanu watlego zdrowia rzadu frau melken jest sztywny facet o skosnych oczach - nie twierdze ze to podleczony zespol downa - ale nie wykluczam ze cos kolo tego - zreszta dla niepelnosprawnych mam duze zrozumienie "

Ja nie krytykuje osobe autora (bo go nie znam) owych rasistowskich, wrogich czlowiekowi slow. Ja krytykuje te slowa, bo nie napisalabym czegos takiego pochodzacego z tak niskiej polki, obslugujac najnizsze instynkty.
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: Halloween party

Post autor: tusku »

nikita pisze:Ja nie krytykuje osobe autora (bo go nie znam) owych rasistowskich, wrogich czlowiekowi slow. Ja krytykuje te slowa, bo nie napisalabym czegos takiego pochodzacego z tak niskiej polki, obslugujac najnizsze instynkty.
rasistowskich dlatego ze pisze o zespole Downa???

a co z tym panem od dzinsow (wyedytowalem bo akurat znany czlowiek o tym nazwisku tego samego dnia umarl )na samym poczatku???

tam to byl dopiero rasizm... ale... moze go wcale nie bylo?

a te (bo go nie znam) to na takich cieniutkich nozkach chodzi ze strach iz sie moze przewrocic w kazdej chwili...
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: Halloween party

Post autor: whiskeyprint1 »

Ja nie krytykuje osobe autora (bo go nie znam) owych rasistowskich, wrogich czlowiekowi slow. Ja krytykuje te slowa, bo nie napisalabym czegos takiego pochodzacego z tak niskiej polki, obslugujac najnizsze instynkty.
-------------------------------------------------

w tym przypadku autor nie odgrywa zadnej roli - chodzi o ministra - ze ma skosne oczki - fakt/ ze jest sztywny (nie rusza sie tylko stoi i patrzy w jeden punkt na scianie albo na suficie) - fakt/ ze nic nie mowi - fakt/ ze "oznajmia" (w jaki sposob nas skopie) poslugujac sie slugusami patryjnymi - to fakt/ - zatem zachodzi pytanie - czy taki minister jest "sprawny"? - nie! - jesli zas nie jest "sprawny" - to jaki jest?

co do "niskiej półki" - schylanie sie jest nie tylko niewygodne - nie tylko uciazliwe - ale jest niewskazane bo mozna sobie uszkodzic kregoslup i leczenie bedzie bardzo wielkim obciazenie budzetu tego pana ministra - co wiecej - nie bedzie mogl mnie skopac bo juz skopany bede przez niska półke

prosze o odpowiedz na pytanie - "jaki jest minister jesli nie jest sprawny" - ponadto jest partyjny /fdp co tym bardziej go "uniesprawnia"
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: Halloween party

Post autor: nikita »

Ten minister jest z pochodzenia Azjata.Mozna, a moze nawet nalezy nie zgadzac sie z jego polityka. Uzycie w celu ponizenia jego osoby synonimow sugerujacych jego przynaleznosc do ludzi kalekich, bo skosnookich, obraza zarowno Azjatow, jak i ludzi z zepsolem Downa, i dlatego jest z najnizszej polki, porownywalne tylko z epitetem dotykajacym "brudnego" bo czarnoskorego Afrykanczyka w wykonaniu ojca dyrektora.
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: Halloween party

Post autor: whiskeyprint1 »

skosnookich, obraza zarowno Azjatow, jak i ludzi z zepsolem Downa
------------------------------------------------------------------------------

w takim razie zachodzi pytanie -
czy wolno
czy wolno kogos podejrzewac? - tak czy nie?
czy wolno stwierdzic (fakt)? - tak czy nie?
czy wolno powiedziec-wymienic zaistnialy fakt? - tak czy nie?

a wogole - co wolno?

jesli powiemy "nie" wowczas bedziemy oszukiwali samych siebie (dlaczego? z obawy? przed czym? przed kim?)
poniewaz wiemy o co chodzi (obydwaj) wobec tego powolam sie na komplex niemiecki polegajacy na tym ze nie wolno uzyc slowa "zyd" - bo jest sie antysemita - nie wolno powiedziec "turek" - bo jest sie rasista - nie wolno powiedziec "vaterland" - bo jest sie nacjonalista (niektory z innej strony tego dzialu powie - faszysta)

zatem nie nalezy mowic nic - zreszta polecam to kazdemu mieszkancowi banany - bo szojble juz wczesniej odkrecil wentyl i w ten sposob bardzo latwo zostac "terrorysta" (in spe)
ODPOWIEDZ