Zniknieta tresc

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: Zniknieta tresc

Post autor: bea_mezlot »

malina
twoje posty sa warte czytania , a ze niektorzy odbiorcy jeszcze nie dorosli to nie znaczy ,ze nie masz ich zamieszczac

pamietaj jednak ,ze moga byc osoby ,ktorym na tym bedzie zalezec abys zakonczyla swoje "forumowe zycie" dlatego ,ze moze masz wiecej do powiedzenia niz oni
to sa te tzw. psy ogrodnika ,co sami nie zjedza a drugiemu nie dadza

i pamietaj ,ze nas jest wiecej i tusko-godzila nie bedzie rzadzil forum ,odpadl mu wierny towarzysz

wracaj i sie nie przejmuj
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: Zniknieta tresc

Post autor: tusku »

Malina pisze: Sorry pipek, Bea, Refleks i inni.

Ale bycie na jednym terenie z nieszczepionym psem np. o imieniu tusku, doprowadza mnie do wymiotów. Ktoś taki nie powinien być wypuszczany nawet na 5 min. przepustki z domu wariatów. Nic nigdy nie napisał co byłoby godne przeczytania, nigdy też niż sensownego nie napisał jako odpowiedzi. On tylko pisze. Byle co by tylko pisać. Nigdy, nigdzie nie pisałam pod innym nickiem jak to to sugeruje. Sądzi innych w/g siebie a nie każdy jest taką szują jak on. Wyprowadziła mnie z równowagi jego odpowiedź w wątku o agresji Izraela wobec Palestyńczyków który założyłam Tam to właśnie zauważyłam, że nie mam do czynienia z normalnym człowiekiem ale z kompletnym debilem. Dostałam też ostrzeżenie od admina za....... podpis "nie czytam tusku i nikity bo nie mają nic sensownego do powiedzenia" Czy przesadziłam? Nie, takie jest moje zdanie do którego mam prawo. Kazano mi podpis zdjąć, ja odmówiłam. W odpowiedzi zdjęłam wszystkie swoje ogłoszenia . Jeśli jedne osoby mogą bezkarnie wypisywać pod moim adresem kłamstwa i bzdury tylko dlatego, że są niezrównoważone psychicznie to ja mam prawo zawiadomić je, że je ignoruje a także podać powód dlaczego to czynię. Tusku vel godzill i kilka innych nicków na kącie tego człowieka to odzwierciedlenie chamstwa, braku obycia - netykieta jest mu obca. Postanowiłam w ślad za WHP opuścić to miejsce, bo jeśli administracja toleruje a wręcz broni upierdliwych prostaków takich jak tusku a upomina mnie ostrzeżeniem za próbę ominięcia tego chama to znaczy tylko, że to miejsce nie jest dla mnie .
Cymbał pisze, że Polacy nie gęsi.... owszem ale on jest gęś bo Polak pisze po polsku , polską czcionką !
I jeszcze jedno....Malina nigdy nie traci czasu na pisanie rzeczy niemądrych! Nie zdjęłam swoich tekstów bo były złe, zdjęłam bo tacy jak tusku nie są warci by moje teksty czytać gdyż myślenie nie jest jego silną stroną. Jego silną stroną jest upierdliwość i szukanie "dziury w całym". Zadawalają go tylko awantury i przepychani normalna dyskusja jest mu obca.

Teraz już administracja po tym tekście może mnie z czystym sumieniem zabanować bo jest już 2 november.
Tekstem tym chciałam tylko wyjaśnić innym co jest grane a adminowi dać pretekst do dalszej zabawy waaaaaaaaaaaaaadzą.

Jeśli mnie nie zabanują to się sama zabanuję robiąc sobie przerwę od ludzi pokroju tusku.
cwane posuniecie z twojej strony... usunelas wszystkie wlasne posty i jak tu udowodnic ze cokolwiek sensownego napisalas lub ze moje posty byly totalnie denne?

warto byloby ten post zachowac dla potomnosci jako dowod jednostronnego myslenia...

a co do palestynczykow i drugiej strony to naprawde uwazasz ze wszystko co jest na youtube to mozna brac jako PRAWDE?

filmiki byly niewyrazne i jakos brakowalo tlumaczenia z jezyka arabskiego... no i kogo na tym swiecie obchodzi los Palestynczkow? Ciebie? reflexa?

reflex ich nienawidzi, ty moze patrzysz na to trzezwiej ale to nie zmienia faktu ze to nie byly ZADNE DOWODY to co tu zamiescilas....
ODPOWIEDZ