dlaczego nikt nie odpowiada na watek WIZA???

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
dzidziuchna
Posty: 6
Rejestracja: śr sty 26, 2011 3:15 pm

dlaczego nikt nie odpowiada na watek WIZA???

Post autor: dzidziuchna »

Jakis czas temu zadalam pytanie odnosnie wizy(watek wiza)i nikt kompletnie sie tam nie wpisal, zlitujcie sie i poradzcie cos czlowiekowi. On bardzo chce sie starac o wize ale ma obawy. Czy na prawde nie znacie nikogo kto mial podobne doswiadczena? Wynika z tego ze nikt nie zostaje na lewo w Stanach?Bo jemu sie to przytrafilo, potem musial wrocic do PL a teraz chce leciec do Stanow by zobaczyc pewna starsza osobie byc moze ostatni raz. No i ma obawy isc po wize, kazdy kto mial doswiadczenia w konsulacie prosze pomozcie mu poradami.Moze komus sie udalo mimo ze wczesniej postapil jak postapil? Jemu nie brali odciskow ani nie skanowali paszportu :?
Pozdrawiam
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: dlaczego nikt nie odpowiada na watek WIZA???

Post autor: godzilla »

dzidziuchna ty namawiasz ludzi aby pomagali w przestepstwie... do Kanady wizy nie potrzeba, mozna sobie tam pojechac na wycieczke a granice do stanow przejsc na piechotke... jak ktos koniecznie chce zwiedzac akurat ten kraj...
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: dlaczego nikt nie odpowiada na watek WIZA???

Post autor: wiara i s »

Witam

jak ktos koniecznie chce zwiedzac akurat ten kraj..

I troche poopalac sie w kratke.

W kwestionariuszu na wize jest pytanie .Czy byles i kiedy w USA?

Dalej sobie dopisz, jak sklamiesz a sprawdza szlaban .Oklamanie urzednika federalnego jest zaliczane do ciezszych przestepstw.

Jednym slowem szanse prawie zero

Pozdrawiam
dzidziuchna
Posty: 6
Rejestracja: śr sty 26, 2011 3:15 pm

Re: dlaczego nikt nie odpowiada na watek WIZA???

Post autor: dzidziuchna »

czesc,
no to ja o tym wiem, ale jakos dziwne ze ludzie wlasnie w ten sposob robia i jeszcze im sie udaje. Dlatego on prosil zeby w jego imieniu napisac. Ja tego nie oceniam, jego sprawa co wpisze w papiery.
A czy ktos to sprawdzi? To ja juz nie wiem, wiem ze on nie ma wyscia.

Co do tej piechotki przez granice, to juz chyba przesada. Przeciez tam sprawdzaja i sie nie da, nie dawno czytalam artykul o takim miescie w ktorym granica biegnie przez domy i ulice. Ze niby tam sie daje przejsc, a okazuje sie ze oni nie sa tacy glupi i wszedzie sa kamery. Swoich juz znaja, a nowych nie przepuszcza. No to sami widzicie ze chyba to przechodzenie przez granice to sciema, prawda?
Moze i komus w jakis sposob sie udaje-nie mowie przez Meksyk ale przez Kanade, ale z tego co sie czyta to jest niemozliwe.
Pozdrawiam
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: dlaczego nikt nie odpowiada na watek WIZA???

Post autor: wiara i s »

Witam

Przynudzasz niech idzie do ambasady i wypelni formularz na wize i wpisze ze jest H.Clinton
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: dlaczego nikt nie odpowiada na watek WIZA???

Post autor: pipek »

Oklamanie urzednika federalnego jest zaliczane do ciezszych przestepstw.

Klasyfikacja perjury to felony,czyli zbrodnia.Świadome namawianie do perjury to też felony.

Szleju żeśta siem tam poopijali....

Zasada jest prosta;niech każdy orze jak może,ale na swój własny rachunek;
jak koleś skłamie pod przysięgą,a podpisany świstek urzędowego papiru jest tak właśnie uważany,a go capną,to na pewno poniesie konsekwencje,natomiast jak powie prawdę to też,ale niekoniecznie.
Decyzje urzędnika immigration to sprawa INDYWIDUALNA.
To on ocenia prawdopodobieństwo złamania prawa imigracyjnego przez klienta i choć niby nie powinien to jednak może udzielić wizy wjazdowej nawet komuś takiemu,kto kiedyś juz sobie nielegalnie przedłużył.
To zależy kto,gdzie,jak i kiedy.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: dlaczego nikt nie odpowiada na watek WIZA???

Post autor: godzilla »

dzidziuchna pisze:Moze i komus w jakis sposob sie udaje-nie mowie przez Meksyk ale przez Kanade, ale z tego co sie czyta to jest niemozliwe.
Pozdrawiam
a z tego co sie slyszy od roznych osobiscie znanych ludzi to sie udaje... ale ja nikogo do przestepstwa nie namawiam, ja to ODRADZAM.... bo jak zlapia to... w hameryce w pierdlu murzyny maja dluuuuugie... a lubia ladnych bialoskorych facetow... i czlek moze dziewictwo stracic w miejcu, w ktorym je jeszcze mial...
dzidziuchna
Posty: 6
Rejestracja: śr sty 26, 2011 3:15 pm

Re: dlaczego nikt nie odpowiada na watek WIZA???

Post autor: dzidziuchna »

wiara i s pisze:Witam

Przynudzasz niech idzie do ambasady i wypelni formularz na wize i wpisze ze jest H.Clinton
Ojej, ale sie wysililes, strasznie smieszne to jest, ha ha ha.

Co do tego ze cos jest zle w swietle panujacych przepisow, to chyba kazdy wie. Ale forum nie jest po to, by tutaj ciagle podkreslac to jak jest, bo to prawo jest znane kazdemu srednio inteligentnemu czlowiekowi, wystarczy wejsc na www ambasady i sobie poczytac czerwonymi bukwami co i jak. Wiem ze sie ludziom udaje, a jak mowie nie oceniam tego ani nie namawiam, ale ulitujcie sie i przestance w kolko cytowac przepisy. Zastanawiam sie czasami czy tutaj ktos kogos nie oplaca, bo na wielu forach w kolko cytowane sa przepisy, ja sie pytam po jakie licho, skoro one sa znane wszystkim bnawet srednio intelignetym- a zainteresowanym.

W koncu wydaje mi sie ze forum powstaje by pomagac innym, ostrzegac takze, ale rowniez zdrowo oceniac fakty. Wiec dajcie zyc , a nie wierze na marginesie ze tutaj sa sami swieci, gdyby tak bylo to skad w Ameryce wzielo by sie tylu nielegalnie zyjacych Polakow??

Pozdrawiam
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: dlaczego nikt nie odpowiada na watek WIZA???

Post autor: wiara i s »

Witam
dzidziuchna pisze: Ojej, ale sie wysililes, strasznie smieszne to jest, ha ha ha.
Chcesz nr tel. przemytnikow w TX
gdyby tak bylo to skad w Ameryce wzielo by sie tylu nielegalnie zyjacych Polakow??
Bo wjechali jak twoj koles i siedza do dzisiaj na doopie w hameryce kpw

Ps

Znam takiego ktorego brat przewiozl z Canady do USA w bagazniku.

Bardzo sie bal , to go spili i rano leczyl kaca w USA
tekajot
Posty: 2043
Rejestracja: wt lis 16, 2010 7:02 am

Re: dlaczego nikt nie odpowiada na watek WIZA???

Post autor: tekajot »

Dzidzuchna, możesz wytłumaczyć zagranicznemu nietubylcowi EU jakie wizy można otrzymać w naszej ukochanej Ojczyźnie Rzeczpospolitej Polskiej?
Czy mieszkaniec USA (chociażby długoletni imigrant) jest zorientowany we wszystkich wizowych trikach rządu USA?
Daj sobie na wstrzymanie i nie kompinuj jak koń pod górę bo twój dobry znajomy może zostać odesłany ciupasem sprzed bramki do amerykańskiego raju.
ODPOWIEDZ