Trzydzieści lat to chyba za mało, aby znieść legendę o beczc

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Galwas
Posty: 1255
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:51 pm

Re: Trzydzieści lat to chyba za mało, aby znieść legendę o b

Post autor: Galwas »

„Do mnie dzieci prezesa” – to taka parafraza cytatu. Polacy prawdziwi, patrioci umiłowani w prezesie!
Niemiec znowu nam pluje w twarz! Ciekaw jestem jak to znowu wyjaśni Whiskeyprint, jak on się z tego skandalu wytłumaczy?
Gazeta Spiegel sobie ironizuje i to cytując naszego Botschaftera! Jak długo my Polacy – co prawda pod okupacją reżimu Tuska – mamy znosić spokojnie takie enuncjacje?
(chodzi o to, że Niemcy rzekoma sami sobie są winni, że im Polacy auta kradną)!
http://www.spiegel.de/politik/ausland/0 ... l#ref=nldt
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: Trzydzieści lat to chyba za mało, aby znieść legendę o b

Post autor: whiskeyprint1 »

Frankfurt an der Oder - Der polnische Botschafter Marek Prawda hat die deutschen Sicherheitsbehörden dazu aufgefordert, die Maßnahmen zur Bekämpfung des Autodiebstahls in der Grenzregion zu verbessern. Dass die Zahl der gestohlenen Wagen in Deutschland in den vergangenen Jahren deutlich angestiegen ist und auch zahlreiche polnische Täter daran beteiligt sind, sei "zunächst ein Problem des Landes, in dem die Autos gestohlen werden", sagte der Diplomat der "Märkischen Oderzeitung" (Montagausgabe).

ANZEIGE

Prawda verwies auf Erfolge, die die Behörden seines Landes im vergangenen Jahrzehnt bei der Bekämpfung des Autodiebstahls in Polen erreicht hätten und sagte: "Vielleicht ist es ja noch zu einfach, in Deutschland Autos zu stehlen?" In dieser Frage helfe es "weniger, über die Belastung der politischen Beziehungen zu sprechen, als mehr für die Prävention zu tun".
------------------------------------------------------------------------------------

Wielce Szanowny Pan Galwas
podal mi temat wypracowania
czegos w rodzaju pracy domowej
na uzytek ogolu ludzkosci myslacej

co prawda artykulik nie posiada zadnej tresci - ale mozna ja "wydumac" samemu -
wiec dla jasnosci historycznej - bylo ze po Rewolucyjnym Przewrocie dokonanym przez Wielce Szanownego Pana Walesę i Wielkiego Przewielebnego Ojca Swietego na Stolcu Apostolskim zwanego "johny walker z tytka na glowie" nagminnie kradzinio samochody w rfn - i na ogol czynili to Wielce Szanowni Panowie Polacy - z czasem (jak polska wodka z niemieckiego rynku) zostali wyparci przez Wielce Szanownych Panow Rosjan-Ukraincow-Bialorusinow - przy czym dzis Wielce Szanowni Panowie Rosjanie zaprzestali dzialania w tym kierunku przenoszac swa aktywnosc na handel pieknymi kobietami ktore nazywaja kurwami i temu podobne czego udowodnic nie musze - mozna przekonac sie samemu - Wielce Szanowni Panowie Polacy ograniczyli sie wiec do handlu polskimi papierosami sprowadzanymi z bog wi skad albio i tez produkcji rodzimej - nie wiem - poslugujac sie sprzedawcami ktorymi byli (i sa jeszcze) Wielce Szanowni Panowie Wietmamczycy i im z wygladu podobnymi ludzmi

pomowmy krotko - bo to niezbedne - o pewnej krainie zakupionej przez owczesny Wspanialy Rzad RFN (a byly to czasy Pzewielebnego Kanclerza Kohl-a) - kraina ta nosi wspaniala (dla mnie) nazwe prusy - kraina dzika i dymia tam jeszcze rewolwery (tych malo) i pistolety radzieckiej i czeskiej produkcji - gdzie miasta piekne jak drezno-lipsk-weimar mowia o dawnej swietnosci - a kraina ta lezy w poblizu Mocno Zaprzaznionego Panstwa ze strony wschodniej gdzie granice staly sie przezytkiem dzieki decyzji Wielkiej i Wspanialej-Ogromnej Unii Europejskiej

otoz w krainie tej domostwa ludzi sa zabezpieczane dodatkowym oswietleniem i kratami w oknach podobnie jak to widzialem w warszawie co mogloby o czym swiadczyc przy dobrej woli czlowieka myslacego ktory zostaje skonfrontowany z takim faktem jak tez z ostrzezeniem Wielce Szanownych obywateli pewnego panstwa ktorzy twierdza by do nich nie wjezdzac samochodem Wielkiej i Wspanialej firmy volkswagem - typu "golf" bo trzeba bedzie wracac pociagiem do Krainy Cudow Gospodarczych i Politycznych - zwanej przez niektorych jej mieszkanscow "banana"

trudno na ten temat cokolwiek powiedziec kiedy nie posiada sie samochodu typu golf i nie posiada sie traktorow i innych maszyn - szczegolnie budowlanych ktore czasami znikaja z terenu prus i znajduja nowa ojczyzne poza nieistniejaca dzieki Wspanialej Unii Europejskiej innej krainie granicy (prosze zwrocic uwage na podobiensto - wyraz wywodzaca sie z j. polskiego - "granica - die grenze) - tu tez trudno na ten temat cokolwiek powiedziec nie bedac niemieckim policjantem - bo dokumentacje owych faktow utwalane sa tylko na pimie Urzedu Emigracji Urzadzen i Pojazdow Mechanicznych oraz przez docieliwych szpiegow -rewolucjonistow dzisiejszej banany roznej masci journalistow telewizyjnych ktorzy maja aparaty filmowe przywiazane sznurkami do spodni)- wiec nie mowmy na ten temat - poniewaz dla jednego moze on istniec a dla kogos innego - nie istnieje - capito

jest tak ze w mojej wsi - w okolicznych wioskach i miastach ktore sa mi znany nie widzialem nigdy samochodow i innych pojazdow (np rowery) ktore bylyby przywiazane sznurkiem do drzewa by ich ktos nie wyrabowal badz odrabowal - ale widze w tym niedociagniecie Slawetnego Rzadu Frau Merkel ktora o tak powazne sprawy nie dba

zatem - oczywiste jest to ze jesli znikaja z rubiezy prus urzadzenia i wszelkiego typu pojazdy mechaniczne - winne jest temu Wielkie Panstwo Niemieckie na czele ze Wspanialym Rzadem Frau Merkel i Jaj Slugusami Masci Wszelakiej i jestem przekonany ze z przyczyny znikania urzadzen i pojazdow mechanicznych nalezy Wielkie Paanstwo Niemieckie wraz jej Wspanialymn Rzadem postawic przed trybunalem europejskim w haadze

zaniedbania rzadowe polegaja na tym iz nie ustanowiono jeszcze do tej pory ustawy ze wszelkie urzadzenia i pojazdy mechaniczne nalezy zabezpieczyc przed znikaniem przywiazujac je sznurkiem do okolicznego drzewa _ co jednak nie gwarantuje ze moga one znikac jako konsekwencja cudu niebios

zatem sluszny jest zarzut Wielce Szanownego Pana o nazwisku Prawda (nomen-omen) ktory kategorycznie wini i slusznie wini Wspanialy Rzad Wszechrepubliki Niemieckiej za to ze znikaja urzadzenia i pojazdy mechaniczne

jesli doszloby do sytuacji ze znikaja cale domy - wowczas skieruje swe badania w kierunku niebios i dowiode!!! ze jest to dzielo ducha swietego za natchnieniem swietego ignaca z suchej beskidzkiej

pytam - jakze jest mozliwe - ze nowoczesne europejskie panstwo
wysyla na placowke dyplomatyczna kretyna ktory blamuje (nie wiem czy tak poprawnie)
pantwo ktore reprezentuje - no tak - jaki rzad takie jego przedstawicielstwo

z pozdrowieniami od sw. ignaca
i odpowiednim rozgrzeszeniem
za grzechy nieprawda i glupoty
amen
tekajot
Posty: 2043
Rejestracja: wt lis 16, 2010 7:02 am

Re: Trzydzieści lat to chyba za mało, aby znieść legendę o b

Post autor: tekajot »

chodzi o to, że Niemcy rzekoma sami sobie są winni, że im Polacy auta kradną)!
Nawet była quasireklama: Jedź do Polski, twój samochód już tam jest.

Tylko, cichutko jest że wielu Niemców zamawaialo kradzież swoich BIEMVI i MERCÓW bo mogli tym sposobem wymienić je na nowsze modele.
Przypomina mi to niedouczonych niemieckich dziennikarzy piszących o Auschwitz - Polnische Koncentration Lager.

Prosit.
tekajot
Posty: 2043
Rejestracja: wt lis 16, 2010 7:02 am

Re: Trzydzieści lat to chyba za mało, aby znieść legendę o b

Post autor: tekajot »

Galwas pisze:Gdyby Ignacy Krasicki żył współcześnie, to dostałby zakaz publicznych wypowiedzi, podobnie jak ks. Boniecki.
Pozwolę przypomnieć że w czasach biskupa Krasickiego ATEISTÓW wieszano za jaja na gałęziach przydrożnych drzew a cioty nabijano na pal robiąc im maxa.

Braciszek Boniecki jest zakonnikiem i podlega swojemu ojcu przełożonemu, zobowiązany jest także do przestrzegania zakonnej reguły. Nikt go na siłę do zakonu nie zaciągnął. Jeśli z niego wystąpi będzie tylko nic nie znaczącym obywatelem jak np p. Galwas. Po takiej wolcie jego ateistyczni wielbiciele pokazaliby mu swoje "plecki", bo nie mogliby go wykorzystywać do swoich celów.
Widzę że lektura Fromma poszła w las a cała para w gwizdek.
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: Trzydzieści lat to chyba za mało, aby znieść legendę o b

Post autor: whiskeyprint1 »

Przypomina mi to niedouczonych niemieckich dziennikarzy piszących o Auschwitz - Polnische Koncentration Lager.
-------------------------------------------

panskie "niedokladnosci" to juz nie dziennikarskie nieuctwao
wiec przypominam - okreslenie wymyslono w stanach zjednoczonych ameryki polnocnej - co zostalo wyexportowane do izraele

dziwie sie - pan twiedrac ze nie zna jezyka niemieckiego - ni stad ni z owad przyjmuje za pewnei ze jest wyrazenie dziennikarskie z nrf - owszem tego okreslenia uzyl tagesspeiegel berlinski - jednakzy pytajac - podkreslam - pytajac o co wlasciwie chodzo - i zwracam panu uwage ze pytanie nie jest twierdzeniem

óprzy okazji wspomnie o aqwanturze na temat dwoch braci o dwoch nogach krotszych - o tym "kartoflu"
otoz to samo pismo uzylo tego okreslenia w porzekadle - ze jeden z bryci wyciagnal goracego kartofla z ogniska" - z czego podobni do pana pismiennicy z piana w gebie - nie znajacy jak pan jezyxka zrobili afere miedzynarodowy z grozby (chyba wypowiedzenia wojny)

idzcie do diabla panu pipodobni - ktory jest tak wielkim patryotoooom ze musi stawiac na pregierz jednego z wiekszych poetow apolskich

dla otuch pana - zwroce uwage ze cendryrs byl szawjcarem - ale byl pisarzem francuskim - a sklodowka byla polka ale francuskim naukowcem

te uwagi dla pan obolalej glowy i ku jego - panskiej ucieszte

capito?
-----------------------------------------------------------------------
Pozwolę przypomnieć że w czasach biskupa Krasickiego ATEISTÓW wieszano za jaja na gałęziach przydrożnych drzew a cioty nabijano na pal robiąc im maxa. - to panski cytat

na podstawie tego co pan napisal uwazam ze powinien pan jednak uzupelnic wykszatalcenie w szkole podstawowej
ODPOWIEDZ