ludzie maja nadzieje w nowym roku...

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: ludzie maja nadzieje w nowym roku...

Post autor: godzilla »

patrioci na razie przegrywaja.... ale zwroc uwage ze kiedys miarka sie przebierze i moga chwycic za bron, a pamietajac kto byl kim moga poderznac gardla paru kolaborantom... modl sie aby ciebie nie bylo na ich liscie... a przeciez i w USA tez zyja jeszcze polscy patrioci...

to nie jest grozba... to jest tylko przypomnienie ze, cytat:
Nie bądź bezpieczny, poeta pamięta
..spisane będą czyny i rozmowy(Czesław Miłosz).
Uczciwi nie muszą się niczego obawiać.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: ludzie maja nadzieje w nowym roku...

Post autor: Reflex »

Ja Ci Godzilla powiem prawde. Ja nie jestem zawzietym czlowiekiem, zwykla ludzka zlosc, czy podenerwoanie mi przechodzi w trzy minuty. Jakbys umarl normalnie, ja bym Cie zalowal.
Ale jakby sie poszedl sam utopic, to juz zupelnie inna bajka. Moze nawet poczulbym do Ciebie sympatie...
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: ludzie maja nadzieje w nowym roku...

Post autor: godzilla »

Reflex pisze:Ja Ci Godzilla powiem prawde. Ja nie jestem zawzietym czlowiekiem, zwykla ludzka zlosc, czy podenerwoanie mi przechodzi w trzy minuty. Jakbys umarl normalnie, ja bym Cie zalowal.
Ale jakby sie poszedl sam utopic, to juz zupelnie inna bajka. Moze nawet poczulbym do Ciebie sympatie...
jeszcze nie wiadomo dokladnie, ktory z nas predzej zdechnie...
tekajot
Posty: 2043
Rejestracja: wt lis 16, 2010 7:02 am

Re: ludzie maja nadzieje w nowym roku...

Post autor: tekajot »

whiskeyprint1 pisze:Re: ludzie maja nadzieje w nowym roku...

przez tekajot » Pn sty 02, 2012 8:41 am
Kiedy ty człowieku zrozumiesz, że do rozumienia pewnych spraw nie wystarczy chłopski rozum?



Panie Galwas, pański rozum to jaki? Hrabiowski, szlachecki czy raczej mało trzeźwy?

I co sie z tym Frommem stalo? Obwiesił sie, zastrzelił czy skoczył z mostu?
Czy w tej książce jest także wytłumaczenie samobójstwa Andrzeja Leppera? Jeśli jest to czem prędzej zgłosić do Komendy Głównej Policji i zamknąć śledztwo. No bo 4000 zł długu nie mogło być przyczyną targnięcia się na własne życie, no nie?
-----------------------------------------------------

oswiadczam panu panie tekajo ze jestes pan prozaicznym szarym i plaskim chamem

capito?
Harry Burkhart - Ten to był/jest wielokolorowym wielowymiarowouwypuklonym kulturalnym Niemcem.
Powiedział że nienawidzi USA i zaczął wykonywać zemstę paląc samochody i domostwa niewinnych obywateli, za to że władze imigracyjne deportowały jego mamusię do Niemiec, a on, 24 letni byczek potrzebował cycka.
Dlaczego s ku..r..wiel nie spakował walizek i nie pojechał nacht Vaterland?

Panie, jeszcze nie tak dawno chwalił mnie że napisalem iż w USA jest kultura dolara. Miałem także napisac że w eurowej Europie jest kultura Euro(juro, ojro). Przed euro był kultura walut poszczególnych krajów. Np DM w Niemczech. To tylko niektórzy jewropejczyki myśląc życzeniowo mają nadzieję że europejska współczesna kultura nie jest kulturą MAMONY. Jest Gdyby nie była to pewnie pedziłbyś pan bimber i dokonywał barteru - dwie bułki za setę bimbru.

P. Galwas jest zapewne człowiekiem kulturalnym. Kobiety puszcza przodem, je nożem i widelcem, przypuszczam że nie siorbie jedząc zupę a pijac herbate wyjmuje łyzeczkę aby sobie oka nie wybić. Wykonując te czynności z kunsztem, starannością i namaszczeniem można być chamem nie płaskim ale wielowymiarowym i na dodatek kolorowym. Ten kolor jest maskownicą chamstwa, które nie każdy wyłuska z jego tekstu - np pan W-int postrzega to chamstwo jako ostrość wypowiedzi. Gdyby dać p. Galwasowi karabin maszynowy jego wypowiedź byłaby o wiele ostrzejsza. Tuszę, że nie chciałby się pan o tym przekonć na własnej skórze.

Prosit.
tekajot
Posty: 2043
Rejestracja: wt lis 16, 2010 7:02 am

Re: ludzie maja nadzieje w nowym roku...

Post autor: tekajot »

godzilla pisze:
Panie Godzilla, kogo pan tu cytuję? Jakiegoś czerwonego Litwina piszącego po polsku. Wstydu pan nie masz?
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: ludzie maja nadzieje w nowym roku...

Post autor: godzilla »

tekajot pisze: Panie Godzilla, kogo pan tu cytuję? Jakiegoś czerwonego Litwina piszącego po polsku. Wstydu pan nie masz?
ja gdzies tam czytalem ze on calkiem innej narodowosci byl... ale to nie ma nic do rzeczy... te slowa akurat nie sa takie glupie... widziales jak tu sie niektorzy tego przestraszyli...
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: ludzie maja nadzieje w nowym roku...

Post autor: whiskeyprint1 »

w wypowiedziach wyzej - kwintesencja polskiego rysizmu

drodzy panowie - mickiewicz nie byl polakiem i w dodatku zydem

przypominam ze gros polskiej literatury jest dielen nie polakow i piastopwskiej lini i co gorzej gros z nich to zydzi

idzzcie i palcie xiazki - pozostanie wam ala ma koty

capito?
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: ludzie maja nadzieje w nowym roku...

Post autor: godzilla »

whiskeyprint1 pisze:w wypowiedziach wyzej - kwintesencja polskiego rysizmu

drodzy panowie - mickiewicz nie byl polakiem i w dodatku zydem
rasista to jestes ty panie dochtur...

my rozmawialismy o narodowosci a nie o rasach ludzkich...
biorac pod uwage ze "Polak" napisales z malej litery to podejrzewam ze ta druga narodowosc powinienes napisac z duzej bo nie rozmawiamy tu o wyznaniach...

i dlaczego ty ciagle o tych Zydach???

ja czytalem ze Milosz Polakiem byl....

przypomne ze od NIEMIECKIEGO rasizmu zginely miliony ludzi na tym swiecie...
widze ze nie wolno sie juz wymieniac zadnymi informacjami bo zaraz ktos krzyknie - zamawiam!

i gramy od poczatku....
Galwas
Posty: 1255
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:51 pm

Re: ludzie maja nadzieje w nowym roku...

Post autor: Galwas »

Reflexie!
Dziękuję za życzenia i życzę Ci również nawzajem Szczęśliwego Nowego Roku, no i rzecz jasna wszystkim pozostałym uczestnikom forum!
;)
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: ludzie maja nadzieje w nowym roku...

Post autor: whiskeyprint1 »

Re: ludzie maja nadzieje w nowym roku...

przez godzilla » Wt sty 03, 2012 11:22 am
whiskeyprint1 napisał(a):
w wypowiedziach wyzej - kwintesencja polskiego rysizmu

drodzy panowie - mickiewicz nie byl polakiem i w dodatku zydem


rasista to jestes ty panie dochtur...

my rozmawialismy o narodowosci a nie o rasach ludzkich...
biorac pod uwage ze "Polak" napisales z malej litery to podejrzewam ze ta druga narodowosc powinienes napisac z duzej bo nie rozmawiamy tu o wyznaniach...
------------------------------------------------------------

naturalnie jestem rasista zgodnie z panskim zawolanie "my i oni" a jest to pierwszy krok i srodek wyrazu kogos ktorego edukacja zaczela i skonczya sie na harry potterze (czytal pan?)

dzisiejsze pojecie rasizmu tylko symbolicznie wywodzi sie od slowa rasa - capito panie madry stopnia drugiego?

pisze pan bardzto czesto - wielokroc i z wydeciem oraz czewopnymi literami ze niemieccy rasisci mordowali i tak dalej - zatem panie tworco doskonalych teorii - niemieccy faszysci nie mordowali z przyczyn rasizmu - tylko jakich? - niech pan wyjasni na podstwie harry pottera

dalej z tego wynika ze polacy sa inna - nieeuropejska rasa - wiec co - sa zielonymi ludzikam?

powoli zaczynam mnie mniemanie ze pan jestes innej "rasy polskoeuropejskiej" czyli rasa zerowa?
ODPOWIEDZ