ludzie maja nadzieje w nowym roku...

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: ludzie maja nadzieje w nowym roku...

Post autor: godzilla »

whiskeyprint1 pisze:niemieccy faszysci nie mordowali z przyczyn rasizmu - tylko jakich? - niech pan wyjasni na podstwie harry pottera
coz... lektura harry'ego pottera nie wyjasnia tu wszystkich aspektow problemu tego ze tekajot wspomnial o obywatelstwie Cz. Milosza jakoby mial litewskie... ja wiem o jego polskim obywatelstwie...

my sobie tak niezobowiazujaco rozmawialismy a pan wyskoczyles jak diabel z pudelka twierdzac ze Mickiewicz byl zydem... no moze i byl, i co z tego wynika? czy jego tworczosc w jakis sposob od tego ucierpiala? mnie zydowskosc Mickiewicza nie przeszkadza w zaden sposob... wierszyki pisal lepsze niz tutejszy niestrudzony poeta o nicku na literke "a"...

ja powiem wiecej... mi zydowskosc Isaaca Bashevisa Singera nawet nie przeszkadza i lubie czytac jego ksiazki... lubie tez spiew Goldy Tencer czy sztuki rezyserowane przez jej meza Szymona Szurmieja...

i co to ma wszystko do litewskosci czy polskosci Cz. Milosza?
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: ludzie maja nadzieje w nowym roku...

Post autor: whiskeyprint1 »

panie godzila - zaprzestanmy - to traci wszelki sens - nie jestem zwolennikiem uszczypliwosci i- podkopywania -insynuacji zamiast rzeczowej dyskusji ktorej od dawna juz brak (pod tym pojeciem rozumiem - merytoryczną a nie na temat diagnostyki umyslowej choroby autora ktorego nagminnie wysyla sie do domu wariatow) - jesli administarcji nie stac na drastyczne srodki to nalezy podjac kroki za nia - decyzje podjale
capito
agapil
Posty: 1
Rejestracja: pt cze 15, 2012 8:57 am

Re: ludzie maja nadzieje w nowym roku...

Post autor: agapil »

nie wiem czy się powiesił, czy skoczył z mostu, ale tutaj http://redatumax.info/artykul-425.html piszą, że najczęściej samobójcy lądują na torach kolejowych ... polecam artykulik.
ODPOWIEDZ