Kamil Stoch wygrywa !!!

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Kamil Stoch wygrywa !!!

Post autor: pipek »

Muszę przyznać,że Kamil Stoch jest dla mnie bardzo miłym zaskoczeniem.Po odejściu Małysza nie spodziewałem się tego,aby polscy skoczkowie liczyli się na arenie międzynarodowej.
Widocznie nie dostrzegałem tego,co zauważali inni,głośno apelujący o zakończenie kariery Małysza,ze względu na to,że swoja obecnością przytłamsza innych.
Kiedy Małysz skakał wyglądało na to,że w Polsce nie ma więcej skoczków jego formatu.A tu proszę bardzo;
Kamil Stoch radzi sobie bardzo dobrze:

Kamil Stoch zwyciężył w niedzielnym konkursie PŚ w Predazzo. Drugie miejsce zajął Austriak Gregor Schlierenzauer, trzeci był Norweg Anders Bardal. Lider reprezentacji Polski awansował na czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej.

http://sport.wp.pl/kat,1835,wid,1422659 ... caid=1dde3
OBY TAK DALEJ !!!
Galwas
Posty: 1255
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:51 pm

Re: Kamil Stoch wygrywa !!!

Post autor: Galwas »

Ja tam nie wiem dlaczego on wygrywa, ale nasuwa się pytanie, w czyim interesie leżą jego zwycięstwa? Czy nie jest to przypadkiem próba odwrócenia uwagi opinii publicznej od dyktatorskich rządów Tuska i polskiej katastrofy gospodarczej? W każdym razie przestrzegam przez patrzeniem przez różowe okulary i bezkrytycznym kupowaniem propagandy sukcesu. Trzeba być czujny!
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Kamil Stoch wygrywa !!!

Post autor: godzilla »

Galwas pisze:Trzeba być czujny!
chyba "czujnym"?
Galwas
Posty: 1255
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:51 pm

Re: Kamil Stoch wygrywa !!!

Post autor: Galwas »

Przypieprzasz się chyba niepotrzebnie! Jaki trzeba być? - czujny. Jakim trzeba być? - czujnym.
Malina
Posty: 830
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:24 pm

Re: Kamil Stoch wygrywa !!!

Post autor: Malina »

Galwas pisze:Ja tam nie wiem dlaczego on wygrywa, ale nasuwa się pytanie, w czyim interesie leżą jego zwycięstwa? Czy nie jest to przypadkiem próba odwrócenia uwagi opinii publicznej od dyktatorskich rządów Tuska i polskiej katastrofy gospodarczej? W każdym razie przestrzegam przez patrzeniem przez różowe okulary i bezkrytycznym kupowaniem propagandy sukcesu. Trzeba być czujny!
Rozumiem sarkazm ale nie jest to dobry tekst w wątku w którym kibic śledzący wydarzenia sportowe nawet nie zbliżył się do problemów politycznych. Nie przystoi Galwasie takie prześmiewcze lekceważenie dyskutantów. Nie jesteśmy debilami by sobie z nami przygrywać w tak nieczysty sposób. Rozumiem także, że chcesz nam pokazać swą wyższość w postrzeganiu nagannych zachowań pewnych przypadków ale czy musisz za błędy wyjątków, karać ogół?

Napisałam ten tekst Galwasie, by Ci pokazać, że też potrafię być uszczypliwa. Wiesz, może jak Ciebie "zaboli" to zrozumiesz dlaczego popełniłam ten tekst dla równowagi i "dobrego" samopoczucia.
Parrr
Posty: 22
Rejestracja: wt wrz 01, 2015 11:15 am
Kontakt:

Re: Kamil Stoch wygrywa !!!

Post autor: Parrr »

jak obstawiacie ten sezon? Zaraz startuje w końcu nowy sezon skoków narciarskich czy jak kto woli skijumping ?
ODPOWIEDZ