sie zaczyna...

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Vika
Posty: 262
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: sie zaczyna...

Post autor: Vika »

nikita pisze:Dziekuje serdecznie. Zyje mi sie niezle, ale nie calkiem z wlasnej sily - to dzieki troskliwej milosci mojej Mamusi i po starannym a wszechstronnym wychowaniu przez moja Pania od Polskiego taka wspaniala, pelna sukcesu kobieta sie stalam, i teraz jestem,wiesz :idea:
wiec ?

Bramy Niebios są Wiecznie Otwarte
Idziemy tam codzień wszyscy , ważne w jakim stylu.
ulenspegel
Posty: 32
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:33 pm

Re: sie zaczyna...

Post autor: ulenspegel »

Ponieważ wydarzenia polityczne i ekonomiczne w Szwecji w dużej mierze są odzwieciedleniem podobnych wydarzeń w Niemczech, można było się spodziewać, że i tu nastąpi pewien przełom, na wzór niemiecki, w sprawie szczepionek.
Tak więc społeczeństwo szwedzkie dowiedziało się, za sprawą pism bulwarowych (może też należących do Springera-tego nie wiem), że tak jak i w Niemczech społeczeństwu szwedzkiemu ma zostać zaaplikowana szczepionka ze wzmacniaczem, natomiast rządowi bez. W ostatnim czasie chęć zaszczepienia się wyraziło około 50% Szwedów, wczeżniej było ich około 70%. W dzień po publikacji bulwarowej telewizja rządowa zaapelowała do społeczeństwa o szczepienie się, gdyż w Sztokholmie stwierdzono zwiększoną liczbę zachorowań...
Vika
Posty: 262
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: sie zaczyna...

Post autor: Vika »

dlatego tez .od wczoraszego dnia ..zaczeto organizację" szczucia" ludzi ..pokazujac ofiary smiertelne na Ukrainie Tam spoleczeństwo jeszcze niestety małoświadome ,tego , że nimi sterują ..
a reszcie świata bedzie sie udowadniac zagrożenie pokazując własnie scenki z Ukrainy,

http://wiadomosci.onet.pl/2069652,12,ch ... ,item.html

Nie mniej ja dzis rozmawiałm z jednym z naszych klientow z samego Kijowa, i zdziwl sie bardzo moimi pytaniami względem tego co nam sie tu w naszym kraju oglasza. A ogłasza stanowczo, że ofiary są na pewno umartniete na świńską sprawę.

Wielki Brat coraz blizej

Dzieli nas od niego juz tylko decyzja czeskiego Trybunalu Konstytucyjnego...
Wtedy zarty sie definitywnie skoncza...

Nur noch das Urteil des Tschechischen Verfassunfsgerichtes, und es ist
soweit - und kommt es ENDE der Scherzen...

http://info.kopp-verlag.de/news/eu-dikt ... ndect.html

a co ciekawsze prosze przeczytac o tym projekcie tutaj:

http://www.biuletyn.agh.edu.pl/biuletyn ... 13_014.pdf


lecz..już tak sobie imaginujac do lat kiedy internetu nie bylo a bylo duzo przepowiedni , w ktorych stało cały czas, że Polska (o dziwo !..), pomimo znajdowania się w centrum Europy i niejako pomiędzy (pomiędzy Imperium Niemieckim, a Imperium Rosyjskim), będzie w największych pożogach najbezpieczniejszym miejscem geograficznie... Jakoś trudno mi sobie to wyobrazić, ale wygląda na to, że będzie to prawda...
Jak większość "teorii spiskowych" jak dotąd...

Polska miała od dawna już stanowić zapadłą prowincję ZSRE, a i to -"Europę Trzeciej Kategorii" - to znaczy - bez praw, ale za to z obowiązkami, tym czasem, dzięki uporczywej obronie Vaclava Klausa dekretów
Benesza przed zakusami Niemiec - CIĄGLE JESZCZE UNII nie ma !.. A możliwe, że zniesie się nawet udział Polski w Schengen. Niemcy mają większe problemy na głowie, niż jakaś-tam-Polska, a i wobec
tego, co - wygłada na to - właśnie nadchodzi od strony USA, a co przejawi się na początku aktywnością Izraela (pewnie napad jądrowy na Iran..I wtedy się zacznie, bo i Iran ma czym odpowiedzieć już..I wtedy włączą się "sojusznicy") , więc i cyrk z rzekomym H1N1 moga sobie darować na ten raz, chyba , że jest to motyw do wprowadzenia ogolnego podglądu społeczeństw jak wymieniają w/w projekcie. Nawet w Niemczech... Gdy ważniejszy od grypy stanie się...opad radioaktywny ze stratosfery ... ( Ruscy masywnie na eBAY-u sprzedają (drogo) nowoczesne radiometry do kontroli ciąglej promieniowania gamma w atmosferze) A Rząd Pani Merkel chyba wie, co jest grane, bo zgodził się na obniżkę podatków Niemcom (niedużą ale zawsze to zdumiewające kuriozum!..), co może być sygnałem, że Pani Merkel dała coś, co jest absolutnie bez pokrycia, z całym rozmysłem, wiedząc, że niedługo rzecz będzie bez znaczenia, bo wywrócony zostanie cały system nie tylko w USA...Więc śmiało można obiecywać złote góry, oraz zaciągać beztrosko nowe długi publiczne, skoro i tak zadne długi nie zostaną spłacone... Żadne obligacje państwowe, ani jakiekolwiek inne !..


W przepowiedniach jesli je wspominając jest o sporej ilości lokalnych (a krwawych..) konfliktów...
Coś mi się wydaje, że te "konflikty" cały czas są sterowane i takim pozostaną...Realizując ściśle określony i zamierzony scenariusz..a wszystkie niedorzeczności władz wydają się być jakieś "sztywne", wbrew
realiom.Jakby NA SIŁĘ forsowane... Według zewnętrznego schematu... Mając w ręku wszytkie instrumenty władzy, a media przede wszystkim - można wszystko zrobić z tłumem podatników...I się ROBI...

dlatego ja robie żelazny zapas wódki, zapałek , soli i nabywam lampę naftową , choć W Polsce ma być o dziwo najbezpieczniej... Ciekawe, w której jej części... Pewnie środkowej :-)


pozdrwienia z frontu::))
vika
ChiefKrähe
Posty: 410
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:28 pm
Lokalizacja: Sodoma/Gomora

Re: sie zaczyna...

Post autor: ChiefKrähe »

Shit,wlasnie mi niedawno chodzily mysli po glowie jakby to bylo wrocic do Polski.Ale jak tam ma byc tak bezpiecznie to nie wracam.Wole ogladac apokalipse live niz w telewizji.
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: sie zaczyna...

Post autor: whiskeyprint1 »

Niemcy, ostoja Europy. Naród traktuje się, jak POLIGON DOŚWIADCZALNY...Zobaczymy, czy władze (vika)
----------------------------------------------------------

w calej wypowiedzi - z ktorej fragment zacytowalem niewiele daloby sie skorygowac - faktem jest ze stanowimy w bananie - jako spoleczenstwo - experyment na miare jakiejs banany poludniowoamerykanskiej - jak to jest mozliwe? - to bardzo proste - najlatwiej i najlepiej experymentuje sie na polglowku - a tych polglowkow produkowano i urabiano w niemieckiej bananie od polowy lat siedemdziesiatych (tu uklon w kierunku usa - jesli ktos nie wierzy niech zapozna sie z realizacja tez szkoly chicago - na terenie banany)) - doskonale wiedzac ze nie gdzie indziej ale wlasnie tu jest dobry grunt (powolam sie na przyklad trzeciej rzeszy niemieckiej) - tu obowiazuje sluszna jednomyslnosc - dzis obama (jakze mu za to wspolczuje - chyba zachorowal albo jest zmeczony) obwolal frau melken "wielkim wodzem" a ja boje sie slowa "wodz" wcale nie z przyczyny frau melken - to jest zaledwie przecietnosc - zwykla przecietnosc - nosi w sobie jednak niebezpieczenstwo silnej demagogii ktorej nie bylo tu od dawna - a kiedy demagogia trafia na spreparowane podloze wowczas staje sie doktryna - dzis po raz pierwszy padlo (oficjalnie) slowo "wojna" - wyrazil ja pewien minister bananowego rzadu mowiac o afganistanie - zatem werbalna (to pierwszy krok) bariera zostala przerwana - czekam na nastepny krok - a korea experymentuje sobie z plutonium - nie wiem co jest bardziej niebezpieczne
ChiefKrähe
Posty: 410
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:28 pm
Lokalizacja: Sodoma/Gomora

Re: sie zaczyna...

Post autor: ChiefKrähe »

Nie martw sie Whp,moze jeszcze wszystko sie ulozy i znowu bedzie dobrze.Na pewno.Musisz byc tylko cierpliwy,jak lobbysta.Lobbysci dlatego maja takie sukcesy bo potrafia byc cierpliwi.Ale jak nie chcesz brac przykladu z lobbystow to nie bierz,ja tylko mowie.
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: sie zaczyna...

Post autor: whiskeyprint1 »

brac przykladu z lobbystow to nie bierz,ja tylko mowie. (ck)
----------------------------------------------------------------------

lobbysta to ja jestem juz od dawna - nasz krag dobrych i nadzwyczajnych kucharzy musi bronic sie przed dyletantyzmem tanich kucharek ktore zatruwaja cale spoleczenstwa - dawniej bylem podpora kolejarskiego lobby - ale od kiedy przez moja wies nie "przelatuja" juz intercity - a zastapiono je "odenwald express" ktory zatrzymuje sie na zadanie (gdzie chcesz) - przestalo kolejarstwo byc interesujace i funkcje ktora do tej pory pelnilem przejal nasz bumistrz /spd ktory czyni starania by cos ulepszyc - zreszta - przez moja wies wszystkie pociagi jada tylko w jednym kierunku
ODPOWIEDZ