Szczerośćstwo maksymalne Zastanawiam się czy na tym forum na

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Galwas
Posty: 1255
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:51 pm

Szczerośćstwo maksymalne Zastanawiam się czy na tym forum na

Post autor: Galwas »

Zastanawiam się czy na tym forum nadal prześladuje się wolność myśli i poglądów, a wypowiedzi będące nie dosyć prawicowe Administracja brutalnie usuwa? Chciałbym również wiedzieć, za co mnie Administracja tak nienawidzi i tłami moją wolność słowa przy każdej okazji?

Zgadzam się z Agnieszką, że tekstów cytowanych nie da się czytać bez okularów, a okularów nie chcę mi się zakładać na takie bzdety. Czcionkę owszem można powiększyć i w ogóle wszystko można powiększyć (np.: biust, penisa itd.), ale wtedy pozostałe teksty stają się za duże. Więc to nie jest rozwiązanie. Prawdziwym rozwiązaniem byłoby przekazanie mi możliwości cenzurowania tekstów Godzilli i Tekajota. Chciałbym zwrócić uwagę, że ja nie proszę o możliwość eliminacji tych osobników, ale tylko o okazję do rehabilitacji tych chorych (ciężko) ludzi. Dla ich dobra przecież!

Będąc przy słowie chciałbym stanowczo podkreślić, że tylko żmudne i wytrwałe bicie w pyski i mordy, mogłoby uratować naszą Ojczyznę, przed katol-prawicową zarazą.

A jeśli chodzi o katastrofę, to bezsprzeczna wina kościoła nie podlega chyba dla nikogo dyskusji. Gdyby państwo polskie przeznaczyło te miliardy złotych wyrzucane na tych darmozjadów na rozwój infrastruktury i gdyby odzyskało ukradzione przez kościół grunty, to pociągi nie musiałby jeździć po tych samych szynach z braku miejsca, które ta instytucja zagarnęła.

W dalszym ciągu pytam - i od odpowiedzi na to moje kardynalne pytanie uzależniam ewentualność dalszego tutaj pisania – czy pisanie prawdy i słuszności będzie ponownie na tym forum tolerowane, czy też znowu moje teksty zawierające samą dobrość i prawdziwość będą przez Administrację usuwane?
Podkreślam jeszcze raz, że tylko stanowcze przeciwstawienie się brunatnej fali prawico-katolstwa może uratować nasz kraj, przed ostatecznym upadkiem.

Zatroskany patriota – mam nadzieję, że z powodu tych słów „patriota”, tekst ten nie zostanie zdjęty!
Pójdę dalej i – chociaż wiem, że to nie spodoba się pewnym kołom – powiem, że brutalne i nieludzkie torturowanie wrogów polskości powinno być dozwolone względnie niedozwolone, jak zwykli formułować Węgrzy tak, że człowiek nie rozumie „czy dozwolone, czy też nie”. Zresztą surowe dyscyplinowanie powinno być podstawą wszelkich metod wychowywania przyjaznego środowisku naturalnemu i polskiej racji stanu.
I nie myślcie, że ja nie widzę błędów w rządach Tuska, ale kto mógłby obecnie lepiej rządzić Polską? Hołoto głupia i debile umysłowi! Przeklinam wszystkich i wszystko.

Pozdrawiam Malinę! Reflexa i oczywiście Zośko Cyca względnie odwrotnie. Nienawidzę, i nic na to nie poradzę, chamstwa i małostkowości. Moją misją jest szerzenie dobra i prawdziwości, słuszności i dobrości, dlatego, że jestem człowiekiem prawym i uczciwym. Niech tego dowodem będzie fakt, że od przynajmniej 40 lat nie byłem w kościele – wyjąwszy okazje pogrzebowe – na które nie miałem – naprawdę nie miałem – wpływu.
W związku z tym, że miałem przerwę w czytaniu tego – pożal się boże – forum, oświadczam, że nie zgadzam się z moimi przedmówcami, z wyjątkiem – patrz wyżej – a resztę gorąco przywołuję do rozsądku i opamiętania się!

Jeżeli Administracja bezwarunkowo przyjmie moje powyższe skromne postulaty gotów jestem – od czasu do czasu – zaszczycać to forum moimi szczerymi i z czułego serca płynącymi wypowiedziami.
A jeżeli nie, to wtedy zrobię tak, jak mi sumienie nakazuje. – A propos – uczeni z uniwersytetu California by Cliffhanger Incorporated Summer in the City – udowodnili niezbicie, że katolicy nie mają sumienia w ogóle i jako tacy powinni być eliminowani fizycznie ze zdrowych tkanek wszelkich narodów.
Dziękuję
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Szczerośćstwo maksymalne Zastanawiam się czy na tym foru

Post autor: godzilla »

Administracja usuwa, gdyz posty nawolujace do extremy, mordowania czy torturowania ludzi za ich przekonania jeszcze sa w USA zabronione...
ty "dobry inaczej" czlowieczku...

ps
zglosilem twoj post do usuniecia...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Szczerośćstwo maksymalne Zastanawiam się czy na tym foru

Post autor: zoskicyc »

wydawnictwo CYC reklamuje i promuje - promowac bedzie w dalszym ciagu
felietony-eseje i temu podobne ktore nie zawieraja tresci obrazliwych i mordotworczych
mamy stalych czytelnikow ktorzy nasze wydawnictwo cenia za to ze zoska chodzi w kazda
niedziele do kosciola - acz falszywego bo protestancko-kalwin (owego) ktorego duchowny
jest czlowiekiem nad wyraz przystojnym i nie smierdzi

celem wydawnictwa jest propagowanie idei chrzescijanskich w imie - "nie zabija-nie kradnij" - cudzolozyc mozesz (bo nawet zonaci papieze czynili prawo natury respektujac) - w formie rozrywkowo humorystycznej nie szanujac glow panstwa i kosciolow bo ci roznia sie od nas tylko tym ze maja wyprasowane spodnie (czego uczciwy czlowiek nie uczyni)

w dalszym ciagu wydawnistwo CYC propagowac bedzie polska kulture plastyczna do czego zobowiazal je duch swiety przykazujac jednej strony wstrzemiezliwosc a z drugiej strony walke z szatanem w niewiesciej postaci frau culony i jej szatankow nie wylaczajac innych psubratow

zgodnie z instrukcja wytykanska wydawnictwo CYC uzywa dwoch jezykow z ktorych - w kazdym przypadku - jeden z nich bedzie zrozumialy dla kazdego (a jesli nie to niech sie nauczy)

wiec panie galwas
wez sie pan do roboty i siej - uprawiaj slowo a zbierzesz plony - dajac strawe rowniez tym ktorzy zglaszaja rzadowi forum do likwidacji texty nie zawierajace tresci zbrodniotworczych i nie podlegajacych ogolnopanstwowej cenzurze - baczac by bezboznym slowem nie obrazic tego ktorego dobre checi pozostana zawsze tylko dobrymi checiami

zgodnie z zyczeniem swietego ignaca z suchej beskidzkiej w niedlugim czysie zamiescimy na naszych stronach jego homilie mowiaca o zasadzie kantowskiej etyki - gdyz stwierdzil on ze pojecie to jest malo znane - a jesli - to falszywie interpretowane

do cholery - wezcie do reki to polskie pismo "zarys" - sa w nim opublikowane dwa eseje autorstwa wspolpracownika naszego wydawnictwa CYC


wydawnictwo CYC
poleca sie laskawej pamieci
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Szczerośćstwo maksymalne Zastanawiam się czy na tym foru

Post autor: pomorzak »

Z naganem, co by w kolana, w jednej i sznurem do wieszania w drugiej ręce, prowadzi swój Kampf wzorem jego wzoru, gołąbuszek innego pokoju.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Szczerośćstwo maksymalne Zastanawiam się czy na tym foru

Post autor: godzilla »

pomorzak pisze:Z naganem, co by w kolana, w jednej i sznurem do wieszania w drugiej ręce, prowadzi swój Kampf wzorem jego wzoru, gołąbuszek innego pokoju.
bandytow nalezy rozliczac... a hitler jest Waszym wzorem, faszysci!
moj ojciec z bronia w reku walczyl przeciw hitlerowi, wy kolaborowaliscie z nim...
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Szczerośćstwo maksymalne Zastanawiam się czy na tym foru

Post autor: godzilla »

jest gdzies wersja z polskimi napisami do tego jak ktos po angielsku nie rozumie... ci, ktorzy sa odpowiedzialni na kryzys lat trzydziestych, ktorzy sa odpowiedzialni za dwie wojny swiatowe robia teraz takie przekrety a ciule o pogladach socjalistycznych kaza ich kochac...
ich nie obowiazuja ZADNE PRAWA na tej planecie...
krzysztofd
Posty: 19
Rejestracja: sob mar 03, 2012 6:31 pm

Re: Szczerośćstwo maksymalne Zastanawiam się czy na tym foru

Post autor: krzysztofd »

godzilla pisze:jest gdzies wersja z polskimi napisami do tego jak ktos po angielsku nie rozumie... ci, ktorzy sa odpowiedzialni na kryzys lat trzydziestych, ktorzy sa odpowiedzialni za dwie wojny swiatowe robia teraz takie przekrety a ciule o pogladach socjalistycznych kaza ich kochac...
ich nie obowiazuja ZADNE PRAWA na tej planecie...
Jadra zostana usuniete bez znieczulenia kiedy czas na to przyjdzie.
Narazie obchodzmy banki szerokim lukiem. :lol:
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Szczerośćstwo maksymalne Zastanawiam się czy na tym foru

Post autor: Reflex »

a ciule o pogladach socjalistycznych kaza ich kochac...
ich nie obowiazuja ZADNE PRAWA na tej planecie...
Po raz sto tysieczny godzilla robi z kolejnego watka burdel nie na temat, oczywiscie jak zawsze z przeslaniem ze powinny na tej planecie obowiazywac prawa godzilli.

No dobrze synu rzekomego powstanca, balaganiarzu i popaprancu - ale na forum obowiazuja forumowe prawa i zacznij sie wreszcie do nich stosowac, zanim uratujesz ta planete.

I przestan donosic na kolegow do Administracji, bo twoj Ojciec bohater sie w grobie przewraca ze wstydu za swojego zniewiewiescialego syna.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Szczerośćstwo maksymalne Zastanawiam się czy na tym foru

Post autor: zoskicyc »

slowniki ogolnojezyczne pod haslem "socjalistyczny poglad(y)" pozostawia puste miejsce w celu umozliwienia wpisania na tym polu czego sie chce - zauwazylem w encyklopedii mojej sasiadki w tym miejscu wpisany przepis na jajecznice na wodzie sodowej - zapisano tam ze dodajac wody sodowej (kwas weglowy) jajecznica jest pulchna-lekka-powabna jak lica mojej sasiadki

tu informuje
wydawnictwo CYC slownikow i encyklopedii nie wydaje
w celu informacji nalezy zwrocic sie do niemieckiego
urzedu kanclerskiego bo frau culona ma odpowiedz na kazde
pytanie ktorego ani slowniki ani encyklopedie nie zawieraja
ma rowniez odpowiedz na pytania ktorych nie zadano i nikt
nie ma zamiaru ich zadac

wydawnictwo CYC poleca rowniez uslugi matrymonialne
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Szczerośćstwo maksymalne Zastanawiam się czy na tym foru

Post autor: godzilla »

zoskicyc pisze:slowniki ogolnojezyczne pod haslem "socjalistyczny poglad(y)" pozostawia puste miejsce w celu umozliwienia wpisania na tym polu czego sie chce - zauwazylem w encyklopedii mojej sasiadki w tym miejscu wpisany przepis na jajecznice na wodzie sodowej
ja tam wpisalem najpierw "narodowo"... tylko potem usunalem...

mam po prostu dosyc wmawiania mi pogladow hitlerowskich przez volksdojczow typu pomorzak czy reflex...
ODPOWIEDZ