"niewinne teksty" pana g. na tym forum...

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

"niewinne teksty" pana g. na tym forum...

Post autor: godzilla »

pan g. zamieszkaly obecnie na Wegrzech nawolywal tutaj wielokrotnie "dla zartu" do mordowania Polakow majacych inne niz on poglady polityczne... jego "zarty" uznane zostaly przez wielu tutaj za przejaw wysokiego lotu wypowiedzi czlowieka utalentowanego niezmiernie....

coz... i w Polsce zyja podobni mu "zartownisie".....
Jak już informowaliśmy, prof. Krzysztof Rybiński, znany i ceniony ekonomista, zaalarmował na swoim blogu opinię publiczną iż środowisko "Krytyki Politycznej" grozi mu śmiercią. Cezary Michalski napisał bowiem na stronie "Krytyki Politycznej" następujące zdania:

Jeśli Rybiński rzeczywiście jest dla współczesnego kapitalizmu reprezentatywny (a patrząc wam w oczy nie potrafię skłamać, że na pewno nie jest), wówczas będę musiał powrócić do dziecięcych fascynacji grupą Baader-Meinhof, tyle że pierwszym i na razie jedynym bankierem, którego zamknę w samochodowym bagażniku będzie właśnie Rybiński. Przynosi on bowiem wstyd nie tylko kapitalizmowi (z natury nieco bezwstydnemu), nie tylko kaście ekonomistów i bankierów (jak wyżej), ale właściwie całemu ludzkiemu gatunkowi, do którego ja także należę, więc za Rybińskiego, chcąc nie chcąc, też muszę się wstydzić.

Dobry wywód. Ale w starożytnym polis Rybiński w najlepszym wypadku zostałby wygnany, a w najgorszym zabity. Nikt by się z takim dziadem nie bawił w degradację do niewolnika.



CZYTAJ TEŻ: Dlaczego Krytyka Polityczna już jawnie zapowiada przemoc? Ano dlatego, że ma poczucie wsparcia ze strony państwa PO

Pytamy więc profesora Rybińskiego co dalej z tą sprawą?



wPoltyce.pl: Jak dowiedział się pan o tak brutalnym ataku ze strony "Krytyki Politycznej"?

Prof. Krzysztof Rybiński: Korzystam z narzędzi informatycznych, które wyszukują mi publikacje na określone tematy. W tym te, gdzie pojawia się moje nazwisko. Tam mi to wyskoczyło. Zdziwiło mnie to, bo jest to środowisko z którym nie mam nic wspólnego. Zajrzałem na tę stronę i zjeżyło mi to włos na głowie. Uznałem iż pewne granice, nieprzekraczalne w cywilizowanym kraju, zostały przekroczone.



Czuje się pan bezpośrednio niemal zaatakowany?

Odbieram to jako działanie, które może prowadzić wprost, bezpośrednio lub pośrednio, do zagrożenia mojego życia. Dyskusja, która rozwinęła się pod artykułem poszła jeszcze dalej, padają tam wprost słowa "zabić go". A więc apel o moje unicestwienie trafił na podatny grunt. Po drugie, środowisko "Krytyki Politycznej" kojarzy mi się z osobami, które zapraszają lewackie bojówki z zagranicy do Polski żeby wszczynać burdy uliczne. A więc nie są to tylko ludzie, którzy coś tam sobie piszą, którzy w atmosferze jakiegoś dziwnego odjechania wymyślają różne teorie, tylko ludzie, którzy potrafią działać niebezpiecznie. Burdy na ulicach Warszawy to pokazały. Także nie mogę wykluczyć, że ktoś z inspiracji pana Michalskiego podejmie działania, których celem będzie pozbawienie mnie życia.

Uważam więc, że doszło do nieakceptowalnych w społeczeństwie działań wobec mnie, które powinny być potępione na wszelkie możliwe dopuszczalne prawem sposoby.



Michalski nawiązuje do grupy Baader - Meinhof, terroryzującej przez kilkanaście lat RFN, co jest wezwaniem do wprowadzenia do naszego życia publicznego terroryzmu. Pan też tak to odbiera?

Uważam, że jeżeli ktoś publicznie propaguje działania w których standardem było porywanie ludzi, podkładanie bomb, morderstwa, to władze publiczne powinny się tym zainteresować. Są służby, które powinny zbadać postępowanie i działania osób do tego wzywających. A już najwyższym skandalem jest fakt, że rząd finansuje działalność organizacji, która wzywa wprost do stosowania w Polsce praktyk polegających na porywaniu i mordowaniu ludzi.


Rząd powinien wstrzymać finansowanie "Krytyki politycznej", które wyliczamy na 4-5 milionów złotych?

"Krytyka Polityczna" po tym co się stało powinna zmienić nazwę na "Kloakę Polityczną". Jeżeli w Polsce za pieniądze podatnika wzywa się do zabójstw i morderstw, pochwala się lewackie praktyki terrorystyczne, to w cywilizowanym kraju rząd powinien nie tylko zmienić swój do nich stosunek, ale wszelkimi sposobami upewnić się iż ludzie z tego środowiska nie planują dalszych tego typu działań. Bo na dziś nie można tego wykluczyć.



Złożył pan w tej sprawie doniesienie do prokuratury?

Napisałem o tym na swoim blogu, podały to media, między innymi wPolityce.pl. Prokuratura więc o sprawie wie, ale nikt się do mnie nie zwrócił, nikt nie dzwonił. Rozważam więc złożenie formalnego, osobistego doniesienia do prokuratury.
http://wpolityce.pl/wydarzenia/24391-na ... orystyczne

wszystko to sa "zarty" do czasu az padna pierwsze ofiary... lewicowy terroryzm jest terroryzmem rzeczywistym bo zabija prawdziwych ludzi....

no ale zartujmy sobie dalej... nawolujmy do morderstw politycznych na Polakach... a co, lewicy wolno...
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: "niewinne teksty" pana g. na tym forum...

Post autor: Reflex »

wszystko to sa "zarty" do czasu az padna pierwsze ofiary... lewicowy terroryzm jest terroryzmem rzeczywistym bo zabija prawdziwych ludzi....
Chcialoby sie zapytac, a co z muzulmanskim terrorem, ktory zabija radosnie i masowo. Zamy dobrze teksty jednego cichego wyznawcy Allacha, sympatyka terrorystow i glosnego nawolywacza do strzelania w kolanka, torturowania, wieszania i eksterminacj Polakow.

Tak sie smiesznie sklada, ze najczesciej o moralnosci pisze perwert, lapac zlodzieja krzyczy sam zlodziejaszek a o szkodliwosci przerywania ciazy ten, ktory powinien byc a nie zostal wyskrobany.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: "niewinne teksty" pana g. na tym forum...

Post autor: godzilla »

Reflex pisze:Chcialoby sie zapytac, a co z muzulmanskim terrorem, ktory zabija radosnie i masowo. Zamy dobrze teksty jednego cichego wyznawcy Allacha, sympatyka terrorystow i glosnego nawolywacza do strzelania w kolanka, torturowania, wieszania i eksterminacj Polakow.
nie wiem ile ofiar na koncie ma muzulmanski terror w porownaniu z terrorem, ktoremu jest poddawany swiat od czasow kiedy za pomoca terroru zalegalizowano prywatna drukarnie dolarow... kto jest odpowiedzialny za wywolanie dwoch wojen swiatowych i ciagnie pieniadze z calego swiata od ponad stu lat... i ciagle im malo... chooy wie co oni z tymi pieniedzmi robia? statkami kosmicznymi na tego swojego Marsa wywoza?

te wyznawca Ciullacha z bagien florydy... gdybys mial troche chociaz honoru czy innego szajsu we lbie to bys takich klamstw nie powtarzal... kiedys ktos pisal zeby wlasnie takim terrorystom, ktorzy pozbawiaja majatku cale narody, niszczac biologicznie cale pokolenia, ktore bez odpowiedniego pozywienia, braku odpowiedniego leczena sa degradowane i ludzie tam zdychaja bo jakas banda sprzedajnych zlodziei oddaje majatek narodowy bandzie miedzynarodowych zlodziei - tam nalezaloby wylapac tych BANDYTOW, postawic ich pod sad i skazac... najlepiej na smierc... a zeby poznali co to cierpienie nalezaloby i im pokazac jak to jest... tak dalej uwazam i nic sie nie zmienilo....

a Allachem nie musisz mi glowy zawracac... moj dziadek w niego wierzyl, ja nie musze... ja nie musze wierzyc nawet w twojego bozka Ciullacha...

galwas kaze mordowac OFIARY wymienionych powyzej BANDYTOW... staje po stronie bandytow, tak jak ty i pare innych nickow na tym forum...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: "niewinne teksty" pana g. na tym forum...

Post autor: pomorzak »

Pan g. ze Szwajcarii ma pretensje do pana g. z Wegier za nawolywanie.
Co prawda pan g. ze Szwajcarii tez nawoluje ale jego preferencje to strzelanie w kolano i wieszanie lewicy, czego z kolei nie popiera pan g. z Wegier i jest za eliminacja prawicy.
Obaj panowie g. sa zgodni ze trzeba likwidowac ale rozbiezni w wyborze obiektu likwidacji.
Pan g. ze Szwajcarii ostrzega przed zgubnym wplywem propagowania likwidacji przez pana g. z Wegier i sam propaguje likwidacje tych co jemu podpadli, wychodzac z zalozenia ze jest to dobre i sprawiedliwe.
Sila argumentacji pana g. ze Szwajcarii przypomina sile argumentacji pana g. co kiedys mieszkal w Niemczech.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: "niewinne teksty" pana g. na tym forum...

Post autor: godzilla »

pomorzak pisze:Pan g. ze Szwajcarii ma pretensje do pana g. z Wegier za nawolywanie.
Co prawda pan g. ze Szwajcarii tez nawoluje ale jego preferencje to strzelanie w kolano i wieszanie lewicy, czego z kolei nie popiera pan g. z Wegier i jest za eliminacja prawicy.
Obaj panowie g. sa zgodni ze trzeba likwidowac ale rozbiezni w wyborze obiektu likwidacji.
z tym ze pan g. ze Szwajcarii proponuje najpierw sprawiedliwe procesy a pan g. z Wegier proponuje od razu lapac, torturowac i likwidowac... bez procesow...

pan g. ze Szwajcarii proponuje stawiac pod sad za konkretne dzialania zgodne z definicja ludobojstwa a pan g. z Wegier proponuje popierac tych co sa za ludobojstwem, przeprowadzaja swoj plan w rzeczywistosci i sa odpowiedzialni za smierc milionow ludzi na tej planecie... no i pan g. z Wegier proponuje karac wylacznie za wolnosc wyznania... konkretnie katolikow... czego pan g. ze Szwajcarii nie proponuje...
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: "niewinne teksty" pana g. na tym forum...

Post autor: Reflex »

Znowu odpowiedz do godzilli zostala tendencyjnie zdjeta. Za odpowiedz na post skierowany do mnie, za umieszczenie w nim faktow, ktore kazdy tutaj zna.
Ja to............

Czy Administracja ma dosc odwagi, zeby w zawiadomieniu o usunuieciu postu podawac nicka Moderatora, ktory post usunal?
Od dawna czuje tu reke mojego osobistego wroga.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: "niewinne teksty" pana g. na tym forum...

Post autor: godzilla »

Reflex pisze:Znowu odpowiedz do godzilli zostala tendencyjnie zdjeta. Za odpowiedz na post skierowany do mnie, za umieszczenie w nim faktow, ktore kazdy tutaj zna.
Ja to............
popatrz... a ja tym razem nawet nie zglaszalem twojego swiatlego postu... widac komus nie pasowal i go zglosil... bo ILE MOZNA KLAMAC, panie reflex?
Galwas
Posty: 1255
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:51 pm

Re: "niewinne teksty" pana g. na tym forum...

Post autor: Galwas »

godzilla pisze:pan g. z Wegier proponuje od razu lapac, torturowac i likwidowac... bez procesow...
No żesz k... mac! Jak to bez procesów? To kłamstwo! Torturowanie samo w sobie jest długim i morderczym procesem!
godzilla pisze:pan g. z Wegier proponuje popierac tych co sa za ludobojstwem, przeprowadzaja swoj plan w rzeczywistosci i sa odpowiedzialni za smierc milionow ludzi na tej planecie
śmierć "milionów" ... A właściwie to ilu dokładnie, kiedy, i gdzie? Nie mogę się zgodzić na karanie niewinnych ludzi, jeżeli nawet nie znam dokładnej liczby ofiar!
Galwas
Posty: 1255
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:51 pm

Re: "niewinne teksty" pana g. na tym forum...

Post autor: Galwas »

Cholera. Polska – jako jedyna - zawetowała plan Komisji Europejskiej redukcji CO2 przez wszystkie państwa członkowskie o 80% do 2050 roku! Czy przypadkiem znowu się nie wygłupiliśmy? Bo wicie, rozumicie, nie byłoby to bynajmniej pierwszy raz w historii naszego nieszczęsnego kraju …

No i teraz ja nie wiem, czy mam dalej czytać III Rewolucję Jeremy Rifkina?

Jej głównym założeniem jest przejście na wytwarzanie energii wyłącznie ze źródeł naturalnych do połowy XXI wieku. Wtedy to wszystkie domy mieszkalne przetworzone by zostały na małe elektrownie zaopatrzone w kolektory słoneczne, wiatraki itp. oraz ogniwa wodorowe do składowania energii, a światowy system energetyczny stanowiłby inteligentną sieć na wzór Internetu. Łączyłby on wszystkie domy – jeżeli już nawet nie na całym świecie – to w Unii Europejskiej – które alboby energię do niego wysyłały, lub z niego odbierały – tak jak dzielenie się plikami. Transport odbywałby się na pojazdach i samochodach napędzanych energią elektryczną, którą można by doładować na licznych stacjach powstałych przy wszystkich drogach do tego czasu. Zjednoczona Europa - której GDP jest już teraz najwyższy na świecie, większy niż amerykański itp. - ma w tych przemianach odgrywać przodującą i pionierską rolę. A kanclerz Merkel - zdaniem autora, który nie szczędzi jej komplementów - osobiście ucieleśnia wiarygodność realizacji III Rewolucji w UE.

Powody polskiego weta są pozornie oczywiste, ale czy rzeczywiście Polacy za 30-50 lat nadal będą wytwarzać energię z węgla? Byłby to raczej ewenement, czas i technika musiałyby chyba stanąć, ale w Polsce wszystko jest możliwe – nawet Rydzyk i Kurdupliński, no i Zbigniew Ścierwo wciąż na wolnej stopie!. (Warto sobie uzmysłowić, że npl rozprzesteznienie się internetu na całym świecie zajęło raptem 20 lat). W każdym razie takie np. Niemcy zamierzają sobie poradzić inaczej i nawet zamknąć wcześniej wszystkie elektrownie atomowe. Pewnie znowu się mylą i niewłaściwie oceniają sytuację na rynku paliwowym…?.

Tymczasem według owego Rifkina nie ma innego wyjścia, bo paliwa kopalne są na wyczerpaniu, a ich wydobywanie będzie coraz droższe, przez co energia z nich uzyskiwana stopniowo przestanie być konkurencyjna do energii ze źródeł odnawialnych. Pod warunkiem, że ta ostatnia będzie wytwarzana powszechnie i na skalę przemysłową, co podobno jest już tylko kwestią decyzji politycznych i może się dokonać w okresie 30-50 lat.

Zdaniem Rifkina rewolucja gospodarcza następuje wtedy, kiedy ludzie wynajdują nowe źródło energii i środki komunikacji. W każdym razie zaczynają mi się otwierać oczy. Od dawna się zastanawiałem, czego właściwie chcą ci Zieloni? I dlaczego oni są tacy głupi? Ale kiedy byłem w Niemczech kilkanaście lat temu, to zaskoczyła mnie ilość wiatraków porozpieprzanych jak okiem sięgnąć. Co więcej, teraz i na Węgrzech widzę je coraz częściej a ostatnio, kiedy byłem na rodzinnej wsi pod Krakowem, to nagle zobaczyłem, że one też już tam stoją na polach… Ktoś tu się bardzo błędnie myli! Bo jeżeli wierzyć tej książce, to sytuacja w tej materii jest wielokrotnie bardziej zaawansowana, niż przeciętny obywatel nawet sobie zdaje z tego sprawę. Nie wiem czy Minister Boni, który mnie do tego natchnął, zdążył ją już przeczytać, czy też jeszcze nie miał czasu? Skutki tego zaniechania w każdym razie mogą być dla Polski fatalne.

No więc ja nie wiem. „Czy ja mam czytać?”.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: "niewinne teksty" pana g. na tym forum...

Post autor: godzilla »

Galwas pisze:Zdaniem Rifkina rewolucja gospodarcza następuje wtedy, kiedy ludzie wynajdują nowe źródło energii i środki komunikacji. W każdym razie zaczynają mi się otwierać oczy. Od dawna się zastanawiałem, czego właściwie chcą ci Zieloni? I dlaczego oni są tacy głupi?
a powiedz no kochaniutki wyznawco stalina co sie dzieje z tymi wszystkimi wynalazkami i ich wynalazcami co juz dawno wynalezli nowe zrodla energii?
ODPOWIEDZ