Maybach o. Rydzyka

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
tekajot
Posty: 2043
Rejestracja: wt lis 16, 2010 7:02 am

Maybach o. Rydzyka

Post autor: tekajot »

Obrazek


Ojciec Tadeusz Rydzyk ma dwa majbachy - modele samochodów. Dostał je w dowcipnym prezencie od przyjaciół. Fot. wPolityce.pl

No to zabierzcie tego maybacha, uczniowie Belzebuba! "My wasze maybachy będziemy umieli zabierać!"



[Foto: Ojciec Tadeusz Rydzyk ma dwa majbachy - modele samochodów. Dostał je w dowcipnym prezencie od przyjaciół. Fot. wPolityce.pl]

Wasza jest jest Polska, wasza jest władza od gminy po Belweder – i głupiego maybacha zabrać księdzu nie potrafi?

1. Podobno diabeł denerwuje się na dobro więc to chyba on podpowiada moim komentatorom słowa nienawiści na każdą moją wypowiedź w obronie Telewizji Trwam i Radia Maryja. Żaden inny temat nie wywołuje aż takiej nienawiści i tak wielu plugawych obelg.

I wciąż te same zdarte płyty – Rydzyk ukradł pieniądze na stocznię, Rydzyk oszukuje ludzi, Rydzyk ma maybacha...

2. Mam do was prośbę: Przestańcie na chwilę wysłuchiwać diabelskich podszeptów i mnie przez chwilę posłuchajcie!

Od pięciu lat macie w Polsce przez was wybraną władzę. Zabraliście babci dowód i tę władzę wybraliście, większością waszych głosów. Takie mam konie narowiste jakie sam wybrałem – Wysocki tak o was śpiewał, gdy jeszcze na świecie wielu z was nie było.

Ta wasza władza ma w rękach wszystko - policję, ABW, CBA, urzędy skarbowe, do niedawna miała prokuraturę, (teraz niby nie ma, chociaż ma). Ta władza ma większość w Sejmie, w Senacie, wasz jest prezydent, wasz premier, wasze są rady, agencje i urzędy. Wszystko jest wasze, cała Polska jest wasza, od gminy po Belweder, od Tatr aż po Bałtyk, od piwnic aż po strych.

A wy mi tu pyszczycie na blogu, niedorajdy jedne?

3. Jeśli Ojciec Rydzyk coś ukradł, z czegoś się nie rozliczył – to jazda, niech wasza policja wyjmuje dowody na stół, choćby te, których biskup Pieronek dostarczy - i go oskarżajcie! Zwłaszcza, że sądy są rozgrzane...

Jeśli Ojciec Rydzyk kogoś oszukał – to zbierajcie tych nieszczęsnych pokrzywdzonych, bierzcie prokuratora za głowę – i niech ściga! Ileż to roboty?

Jeśli Ojciec Rydzyk jak twierdzicie ma maybacha – to mu go zabierzcie! Wasz jest premier, wasz (choć brytyjskiej królowej poddany) jest Vincent Rostowski, któremu podlega cała władza skarbowa w Rzeczypospolitej! Jazda po maybacha!

Umieliście zablokować koncesję dla Telewizji Trwam, umieliście zabrać europejską pomoc na geotermię, potrafiliście odebrać dotacje dla uczelni w Toruniu, które miała dostać na równi z innymi prywatnymi uczelniami – zabierzcie do diabła i tego maybacha, któregoście widzieli!

4. Co, nie wiecie jak, wasza władza głupiego maybacha księdzu zabrać nie potrafi? Takich durniów wybraliście, takich politycznych impotentów?

To zamknijcie się, uczniowie Belzebuba i siedźcie cicho do cholery!

My wasze maybachy będziemy umieli zabierać!
ODPOWIEDZ