SPRZEDAM DZIAŁKI W POLSCE

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
krzysztof222
Posty: 15
Rejestracja: ndz sie 07, 2011 2:08 pm

Re: SPRZEDAM DZIAŁKI W POLSCE

Post autor: krzysztof222 »

Witam też uważam temat za zamknięty i wreszcie widzę że pisze Pan do rzeczy opis domu i okolicy też bardzo ładny tylko że taki dom ile kosztuje a nie każdego na taki luksus stać Ja proponuję działki w korzystnej cenie i dobrej lokalizacji kupili ode mnie działki Polacy z Francji Anglii i na drugi raz niech Pan nie psuje nikomu nerw bo to po prostu nie wypada a poza tym to Dziękuje za radę Pozdrawiam
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: SPRZEDAM DZIAŁKI W POLSCE

Post autor: zoskicyc »

gut

"nerw" to ja panu nie bede nadwyrezal - wprawdzie nie jestem cieciem tego forum jednak przypominam ze te strony nia sa przeznaczone na reklame - umieszczaj pan swe towary w opcji " ogloszenia"

CYC
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: SPRZEDAM DZIAŁKI W POLSCE

Post autor: zoskicyc »

Niestety nie mogę się w tym przypadku Reflexie z tobą zgodzić, chociaż robię to bardzo często.
----------------------------------------

Wielce Szanowny Panie Galwas

nie wiem czy checia Pana wypowiedzi byl dowod ze reflex nie rozumie tego co inni pisza - dla mnie jest to oczywiste a wynika rowniez z Pana textu - tresci wypowiedzi reflexa nie znam bo jest wylaczony i tak pozostanie (chyba ze bez zalogowania natkne sie na jakis fragment) - skutkiem niezrozumienia - nieumiejetnosci odczytania sensu - i przyswojenia sobie nieco bardziej trudnej formy jest-bylo i zawsze bedzie nagana w formie niewybrednych wyzwisk od idioty - cwoka durnia niedouczonego starca ktoremu wypada sztuczna szczeka i tak dalej

nie interesuja mnie powody dla ktorych pan tych "drobiazgow" nie zauwaza lecz twierdze ze powierzchownosc i nieumiejetnosc wdrazenia w sens ktora go cechuje znajduje u pana przychylnosc - to nie jest moja rzecz - aczkolwiek jest to zrodlo mocnych i gwaltownych nieporozumien ktorych uznac za niebyle nie mozna

z wielkim uszanowaniem

CYC
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: SPRZEDAM DZIAŁKI W POLSCE

Post autor: Reflex »

Niestety nie mogę się w tym przypadku Reflexie z tobą zgodzić, chociaż robię to bardzo często.
Uważam, że zoskicyc napisał świetny i bardzo dowcipny tekst
Galwas
Drogi Galwasie. Chociaz odwrotnie jak Ty, uwazam w/w tekst Cyca za infantylny i glupi, to jest kwestia gustu, nie moge miec o to pretensji bo o gustach sie nie dyskutuje.

Jednakze ja nie ocenialem jego durnego tekstu tylko intencje a jego intencja byla niechec, szyderstwo i chec osmieszenia autora ogloszenia. Przyznal to przeciez wlasnymi slowami, bawiac sie w Szeryfa forum i mydlac oczy regulaminem piszac:

"nie powinien sie pan obrazac
lecz doastosowac do regulaminu
zadajac od innych tego czego
pan nie gwarantuje jednoczesnie
wypominajac (zapewne oburzony)
ze ktos twraca panu uwage na
jego niestosownosc"


Tak ze daruje Ci mily Galwasie pomylke, wszak bladzic jest rzecza ludzka, a wiesz dobrze, ze nawet - gdyby byl swietnie napisany - chamski post, chamskim pozostanie. Nie jest to pierwsza tego rodzaju wycieczka Cyca do sporadycznych ogloszen z zewnatrz forum. Miejmy w koncu troche ludzkiej zyczliwosci, jesli nie dla oponentow, to przynajmniej dla gosci, ktorzy nikogo nie obrazaja, ni nikomu nie przeszkadzaja.

Jak zawsze Twoj wierny rzecznik...... :P
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: SPRZEDAM DZIAŁKI W POLSCE

Post autor: godzilla »

Reflex pisze:Drogi Galwasie. Chociaz odwrotnie jak Ty, uwazam w/w tekst Cyca za infantylny i glupi, to jest kwestia gustu, nie moge miec o to pretensji bo o gustach sie nie dyskutuje.
cyc jest ARTYSTA... i jemu wolno... chociaz co do ogloszen to zawsze ktos tu cos probowal sprzedac... nie wiem tylko czy takie forum to dobre miejsce na sprzedawanie czegokolwiek skoro tu pisze taki np. reflex...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: SPRZEDAM DZIAŁKI W POLSCE

Post autor: zoskicyc »

sniegowe balwany topnieja
a na ich miejce wyrastaja
(jak grzyby po deszczu)
nowe - bywaja tacy ktorzy
je podlewaja - to logiczne!

CYC
Załączniki
PORTRET RECENZENTA2.jpg
PORTRET RECENZENTA2.jpg (40.01 KiB) Przejrzano 4183 razy
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: SPRZEDAM DZIAŁKI W POLSCE

Post autor: Reflex »

cyc jest ARTYSTA... i jemu wolno...
Ty tez jestes artysta. Wbrew pozorom macie wiele wspolnego.
I "wolno wam" wszystko...
lelija
Posty: 109
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 3:06 pm

Re: SPRZEDAM DZIAŁKI W POLSCE

Post autor: lelija »

Reflex, Ty jak zawsze " nowych " glaszczesz a na " starych " warczysz ..
Myslisz ze kto Cie nie zna to Cie kupi ?

Nie mam nic przeciwko prywatnym ogloszeniom na forum / chyba ze jakies bezczelne wciskanie kitu typu "zarob kupe szmalu robiac innych w bambuko" /
Ale pomijajac strone merytoryczna uwazam ,ze Cyca odpowiedz jest arcydzielem samym w sobie - wiec z laski swojej wez sie i sie odczep. Okej ?
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: SPRZEDAM DZIAŁKI W POLSCE

Post autor: zoskicyc »

Myslisz ze kto Cie nie zna to Cie kupi ?
------------------------------------------
tylko pan galwas nie poznal...........

OGLOSZENIE
kto kupi?
co?

blad!
kogo?

CYC
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: SPRZEDAM DZIAŁKI W POLSCE

Post autor: Reflex »

Myslisz ze kto Cie nie zna to Cie kupi ?
Wy wszyscy jestescie arcydzielami... :mrgreen:
Nie jestem na sprzedaz, szczegolnie dla przywiedlych leliji.
ODPOWIEDZ