Nie ma ludzi zdrowych są tylko

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Nie ma ludzi zdrowych są tylko

Post autor: alohilani »

Zgadza sie, proste wiejskie wloskie zywienie prewdopodobnie zapewnia im zdrowie. Cielecina to ponoc najzdrowsze z mies no i sery takze, zreszta sam chyba tak wlasnie sam jadasz. No i te pomidory. Prawdopodobnie ta maka bez dodatkow robi jedzenie nieszkodliwym.

Jest wiele szkol na temat jedzenia. Ja nie twierdze, ze moje jest jedyne i najlepsze, wiem na pewno ze nie jest latwo tak jesc, choc mozna sie z tym oswoic i wtedy swiadomsoc dziala, ona nie pozwala jesc niczego innego.

Z paleniem papierosow to tez podobno uwarunkowanie genetyczne, niektorym w ogole nie szkodzi. Ale jesli ktos pali te czystsze, z jak najemniejsza iloscia dodatkow chemicznych uzalezniajacych, to dla niego lepiej.

Ziolowe specyjfiki moga byc rozne. Pewnie pamietasz, ze kiedys w Polsce, kiedy byly dosc proste lekarstwa i sklepy zielarskie z prwadziwego zdarzenia, to nawet lekarz zalecal srodki zielarskie, te sprawdzone. Na kolke dla maluchow byla herbata z kopru wloskiego, a nie jakis syrop na cukrze z chemia jak to teraz w cywilizowancyh bardziej krajach jest.

Z tym klasztorem jak najbardziej, wyciszenie, niekoniecznie religijne, duchowe. Co do tej kliniki to tez rodzaj zajecia umyslu w inny sposob. Na pewno mozna miec coc podobego za darmo (klasztor), ale nie kazdy zapewne o tym wie i wiekszoc ludzi wiadze klasztor nie tak mocno ze Stworca, jak z religia. Nie wiem czy niereligny czlowiek chcialby z tego skorzystac.

To na razie tyle.


Aloha z Honolulu, a jakze!
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Nie ma ludzi zdrowych są tylko

Post autor: Reflex »

Nie wtracalem sie w tym watku, bo dyskusje uwazam za niekompetentna, na zasadzie jedna baba, drugiej babie, powiedziala co wiedziala. Jednak powyzszy post Alohy szokuje. Jest glupi, dyletancki i szkodliwy. Mam nadzieje , ze nikt go nie odbiera powaznie.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Nie ma ludzi zdrowych są tylko

Post autor: godzilla »

Reflex pisze:Nie wtracalem sie w tym watku.... Jednak powyzszy post Alohy szokuje...
ty mi tu w depresje jeszcze wpadniesz...
MarekDrake
Posty: 125
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:51 pm

Re: Nie ma ludzi zdrowych są tylko

Post autor: MarekDrake »

palenie szkodzi kazdemu niezaleznie od genetyki. nie kazdy dostanie raka pluc ale KAZDY papieros ma ujemne skutki. nie ma zdrowych papierosow niezaleznie od braku czy obecnosci dodatkow.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Nie ma ludzi zdrowych są tylko

Post autor: pomorzak »

Reflex pisze:Nie wtracalem sie w tym watku, bo dyskusje uwazam za niekompetentna, na zasadzie jedna baba, drugiej babie, powiedziala co wiedziala. Jednak powyzszy post Alohy szokuje. Jest glupi, dyletancki i szkodliwy. Mam nadzieje , ze nikt go nie odbiera powaznie.

Co prawda twoje posty drogi reflexie juz dawno przestaly szokowac to jednak ciagle dziwia.
Czyz my wszyscy nie rozmawiamy wlasnie na zasadzie wymiany wlasnych przemyslen i doswiadczen ?
Rola cenzora i sedziego z kadukowego nadania jest obosieczna.
Jedyne co jest dla mnie glupie i dyletanckie nie tylko na tym forum to chamstwo.

Wszystko wraca niczym fala :cry:
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Nie ma ludzi zdrowych są tylko

Post autor: zoskicyc »

dla niego dyskusja pomiedzy einsteinem i
infeldem bylaby tez niekompetentna
najbardziej kompetentne sa balwany

ciekawe ze na wszystkim sie zna ale
jeszcze ani razu nie wlaczyl sie do
dyskusji do tej pory napisal tylko o
tenisistce ze pokonala i jeszcze cos
ze jest dobrze i merkla jest najpotezniejsza

on przypomina tego ktory na dole

Obrazek
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Nie ma ludzi zdrowych są tylko

Post autor: Reflex »

la niego dyskusja pomiedzy einsteinem i
infeldem bylaby tez niekompetentna
najbardziej kompetentne sa balwany

ciekawe ze na wszystkim sie zna ale
jeszcze ani razu nie wlaczyl sie do
dyskusji do tej pory napisal tylko o
tenisistce ze pokonala i jeszcze cos
ze jest dobrze i merkla jest najpotezniejsza
Cyc nie jest tak glupi jak sie wydaje, jest duzo glupszy. Cale miesiace, jesli nie lata, twierdzi ze mnie nie czyta, ze zablokowal, ale udowadnia(!) ze ja"ani razu sie do dyskusji nie wlaczylem, napisalem tylko o tenistce i ze Merkel jest najwieksza".
Coz...czego sie ten duren dotknie, to albo klamstwo, albo kompromitacja. Nie trzeba go demaskowac, on sam to robi najlepiej.

Drogi Pomorzaku, piszac o niekomptencji w tym watku, mialem na mysli glownie posty Alohy i Cyca, wielkich "znachorow i znawcow" medycyny, nikogo innego.Ich posty sa naszpikowane nonsensami i dyletanctwem.
Zebys sie znowu nie czepial: "naszpikowane" nie znaczy ze w calosci, tylko ze pelno w nich obiegowych i naiwnych prawd.

Podtrzymuje, ze ostatni post Alochy jest glupi i szkodliwy dla zdrowia, jesli tego nie widzisz, trudno. Poza tym nie rozumiem o co Ci chodzi.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Nie ma ludzi zdrowych są tylko

Post autor: godzilla »

no... teraz to juz napisal same madrosci... ale nie bede ich cytowal bo cycu znowu je przeczyta...
a po co ma sie denerwowac?
niech juz posty reflexa pozostana tam gdzie sa... bez odpowiedzi, przykryte gruba warstwa kurzu niepamieci.....................
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Nie ma ludzi zdrowych są tylko

Post autor: Reflex »

Nastepny geniusz. Jestem przekonany, ze Cyc sie na moje posty rzuca, jestem jego pasja i obsesja, adrenalina i wrogiem numero uno. Jednak czasem, kiedy go zdemaskuje i Cyc czuje sie nagi, wygodnie udac, ze sie nie czytalo. Tacy jak on, musza miec wroga, dopiero czuja ze zyja. Calkiem jak ty. :lol:

Ciebie rajcuje jak ktos odpowie, mnie kiedy zabraknie wam slow w gebie. Oczywicie, ty siedzisz zaczajony caly dzien, zyjesz z "odpowiadania", cokolwiek to go*no. znaczy. Ile razy bylo, ze caly dzien nikt nie napisal slowa, zlitowal sie Refex, w dwie munuty ........BUM!- odszczekal godzilla. Nareszce odetchnal, umyl nogi, oproznil zbolay pecherz i zasnal jak dziecie.

Haloo, jak mi idzie kolego Pomorzak? : ))))))))) Cieplutke pozdrowienia z kolorowego i pogodnego zadupia florydzkiego.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Nie ma ludzi zdrowych są tylko

Post autor: zoskicyc »

gut
ale nie oznacza to ze nie
mozna sie z niego posmiac
przeciez to jedyny pajac
na forum - nie warto czytac
bo wie sie co biedo napiol

jak sie wie zero - a z nim
trzeba sie z kims podzielic
to jest problem............

pozostaje tylko cenzurowanie
ale jeszcze gorzej kiedy nie
wie sie co sie cenzuruje
to jest to!

CYC

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ