JEDNOSC i JEDNOMYSLNOSC /CYC/

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

JEDNOSC i JEDNOMYSLNOSC /CYC/

Post autor: zoskicyc »

wczoray unia bruxelska ustalila
ze rebelianci zostana uzbrojeni

jest to najwieksza kompromitacja
i skandal zwiazku panstw ktory
otrzymal pokojowa nagrode nobla

wystapila "jednosc" dwudziestu kilku
panstw pod presja dwoch - anglii
i francji ................................

o tego skutkach nie warto mowic
po doswiadczeniach afganistanu
iraqu i libii

ale nalezy przyjac ze wywolana zostala
nowa wojna pomiedzy usa wspieranej
przez europe i zsrr-iran-arabia - naturalnie
na terenie obcym - bo wowczas skutow
sie nie czuje

jest oczywiste ze jesli rebelia otrzyma bron
z europy i usa - wowczas druga strona zostanie
wsparta dostawami broni z zsrr i iranu i kto wie
czy nie ta bronia ktora niemcy sprzedaja arabii

kim sa owi "demokratyczni rebelianci" nikt nie wie
z pewnoscia sa to tacy sami "islamisci" jak ci ktorzy
podkladaja bomby w europie i usa ale "demokratyczni"

dlaczego usa chce krwawego obalenia rzadu
rowniez nikt nie wie - wparawdze bylaby mogla
to byc paralela do iraqu - ale chyba najglupszy
musialby zrozumiec ze przypadek sadama i
syrii destabilizuje ta czesc swiata - wiedziec
ze sadam byl gwarantem stabilizacji na tym
tereni - spytajcie obame............. on sam
chyba nie zdaje sobie sprawy ze skutkow

nie dziwie sie naszym eurofanatykom - fobistom
ze zamilki - moze otworzyli oczy i zaczeli patrzyc
na ta ich zasrana europe ktora procz wtyczek
i ogorkow produkuje bron-sprzedaje bron i prowadzi
wojny w imie pokoju na swiecie z gwaranca do ktorej
upowaznia pokojowa nagroda nobla

CYC
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: JEDNOSC i JEDNOMYSLNOSC /CYC/

Post autor: Reflex »

Nie wiem, czy tylko ja mam takie odczucie, ze Cyc jak robi na forum kupe, to zawsze na rzadko.
Dla jego kurczacego sie mozdzku swiat jest prosty i nieskomplikowany. Jak cos jego zdaniem jest zle, to winna jest glupia Merkel , glupi Sarkozy abo jeszcze glupszy Obama. Oczywiscie w powyzszym przypadku, glupia Anglia, glupia Francja i glupie Niemcy a za nimi zniewolona przez te trzy kraje glupia Unia Europejska.

Ten geniusz udaje ze nie rozumie, ze w Syrii od dluzszego czasu leje sie krew, ginie kraj, gina niewinni ludzie w tym masowo dzieci i kobiety i nie ma widoku, zeby sie to mialo szybko zakonczyc. Jedynym wyjsciem jest zakonczyc wojne domowa, a ze wszelkie proby powstrzymania stron od walki sposobami pokojowymi (n.p. propozycje ONZ, Ligi Arabskiej) spelzly na niczym, trzeba pomoz jednej ze stron pokonac druga strone i zakonczyc masakre. To bezczynne patrzenie swiata na destrukcje kraju i ofiary ludnosci cywilnej byloby zbrodnia.

Nie kontaktujacy z rzeczywistoscia Cyc jak zwykle slizga sie na sloganikach i wlasnej rzadkiej kupie. Oferuje prostacka bo latwa krytyke, NIGDY nie silac sie na zaproponowanie alternatywy. Fakt ze uzbrojony i niezle wyszkolony Hezbollah, finansowany prze Asada i Iran, oficjalnie wracza do akcji w Syrii przeciwko rebeliatom, a wiec narodowi, nie budzi protestu Cyca. A ja zatarlem rece.
Jest okazja obalenia sartapy Asada, zakonczyc mordercza wojne a po drodze przetrzepac Hezbollah.

Ave Unia Europejska i USA, najwyzszy czas.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: JEDNOSC i JEDNOMYSLNOSC /CYC/

Post autor: godzilla »

Reflex pisze:Nie wiem, czy tylko ja mam takie odczucie, ze Cyc jak robi na forum kupe, to zawsze na rzadko.
Dla jego kurczacego sie mozdzku swiat jest prosty i nieskomplikowany. Jak cos jego zdaniem jest zle, to winna jest glupia Merkel , glupi Sarkozy abo jeszcze glupszy Obama. Oczywiscie w powyzszym przypadku, glupia Anglia, glupia Francja i glupie Niemcy a za nimi zniewolona przez te trzy kraje glupia Unia Europejska.

Ten geniusz udaje ze nie rozumie, ze w Syrii od dluzszego czasu leje sie krew, ginie kraj, gina niewinni ludzie w tym masowo dzieci i kobiety i nie ma widoku, zeby sie to mialo szybko zakonczyc. Jedynym wyjsciem jest zakonczyc wojne domowa, a ze wszelkie proby powstrzymania stron od walki sposobami pokojowymi (n.p. propozycje ONZ, Ligi Arabskiej) spelzly na niczym, trzeba pomoz jednej ze stron pokonac druga strone i zakonczyc masakre. To bezczynne patrzenie swiata na destrukcje kraju i ofiary ludnosci cywilnej byloby zbrodnia.

Nie kontaktujacy z rzeczywistoscia Cyc jak zwykle slizga sie na sloganikach i wlasnej rzadkiej kupie. Oferuje prostacka bo latwa krytyke, NIGDY nie silac sie na zaproponowanie alternatywy. Fakt ze uzbrojony i niezle wyszkolony Hezbollah, finansowany prze Asada i Iran, oficjalnie wracza do akcji w Syrii przeciwko rebeliatom, a wiec narodowi, nie budzi protestu Cyca. A ja zatarlem rece.
Jest okazja obalenia sartapy Asada, zakonczyc mordercza wojne a po drodze przetrzepac Hezbollah.

Ave Unia Europejska i USA, najwyzszy czas.
oj trzeba pomóż... reflexowi...
zna ktos dobrego psychiatre?

reflex przedstawia szybkie rozwiazania... najlepiej szybko oplacic zagranicznych bandytow i wyposazyc ich w dobra bron w wystarczajacej ilosci, aby wymordowali przeciwnikow tej qrewskiej "demokracji", ktora tam chca zainstalowac "demokratyczne" bandyckie panstwa... demokracje ajatollahow, aby mogli stworzyc nastepne panstwo gdzie szaria bedzie obowiazujacym prawem...

a potem narzekac ze te cholerne muzulmany sa zagrozeniem dla ludzkosci i trzeba wymordowac wpisduuuu wszystkich Arabow i Persow na tej planecie...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: JEDNOSC i JEDNOMYSLNOSC /CYC/

Post autor: zoskicyc »

jako komentaz do wycieku
podczaszej kloaki sniegowca
zamieszczam cytat agencyjny
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
EU-Energiekommissar Günther Oettinger (CDU) hat scharfe Kritik am Zustand der Europäischen Union geübt. Europa sei ein "Sanierungsfall", sagte Oettinger laut einem Bericht der "Bild"-Zeitung vor der Deutsch-Belgisch-Luxemburgischen Handelskammer in Brüssel. Zu viele glaubten derzeit in Europa noch immer, "alles werde gut", sagte Oettinger in seiner Rede. Brüssel habe "die wahre schlechte Lage noch immer nicht genügend erkannt". Statt die Wirtschafts- und Schuldenkrise zu bekämpfen, führe sich Europa als "Erziehungsanstalt" für den Rest der Welt auf.

Bulgarien, Rumänien und Italien bezeichnete Oettinger der Zeitung zufolge als "im Grunde genommen kaum regierbar". Zusätzlich bereite ihm Sorge, dass EU-kritische Bewegungen in vielen Ländern stärker würden, darunter in Großbritannien. Auch mit Frankreich und der dortigen Wirtschaft ging der EU-Kommissar hart ins Gericht: Das Land sei "null vorbereitet, auf das, was notwendig ist", sagte Oettinger. Frankreich benötige Reformen nach dem Vorbild der Agenda 2010 - Rentenkürzungen, längere Lebensarbeitszeiten sowie weniger Staatsbedienstete. In dem Land gebe es "keinen Mittelstand und wenig Innovation".

Zu Deutschland sagte Oettinger laut "Bild", das Land sei "auf dem Höhepunkt seiner ökonomischen Leistungskraft". Stärker werde Deutschland nicht mehr. Das habe auch damit zu tun, dass die Regierung mit "Betreuungsgeld, Frauenquote, Mindestlohn und Nein zum Fracking" die falschen Prioritäten setze. Dadurch drohe ein Teil dessen, was an "Wettbewerbsfähigkeit und Agenda 2010" im Zuge der vergangenen Jahre erreicht worden sei, wieder preisgegeben zu werden.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
powinno idiotmanowi wystarczyc

CYC
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: JEDNOSC i JEDNOMYSLNOSC /CYC/

Post autor: godzilla »

a tu tlumaczenie dla idiotmana przez idiotycznego tlumacza google:
EU Energy Commissioner Günther Oettinger (CDU) has lashed out at the state of the European Union. Europe was a "reorganization case," Oettinger said, according to a report in the "Bild" newspaper before the German-Belgian-Luxembourg Chamber of Commerce in Brussels. Too many in Europe still currently believed, "everything will be fine," Oettinger said in his speech. Brussels had "still not recognized the true bad enough situation." Instead of fighting the economic and debt crisis, Europe would lead to a "reformatory" for the rest of the world.Bulgaria, Romania and Italy called Oettinger, according to the newspaper as "basically barely governable". In addition, prepare him worry that EU critical movements in many countries would be stronger, including the United Kingdom. With France and the local economy was the Commissioner to task: the country was "null prepared for what is necessary," Oettinger said. France need reforms modeled after the Agenda 2010 - pension cuts, longer working life and less state employees. In the country there was "no middle class and little innovation."To Germany Oettinger said loudly, "image", the country was "at the height of its economic output power." More will no longer Germany. This had something to do with the fact that the government's wrong priorities set with "care benefits, for women, minimum wage and no to fracking." This threatens a part of what had been achieved in "competitiveness and Agenda 2010" in the course of recent years, to be abandoned again.
nic nie korygowalem bo z angielskiego az taki as nie jestem... na polski tlumaczyc nie bede bo musialbym poprawiac... a nie chce mi sie... mysle ze dla idiotmana wystarczy... on pewnie i po angielsku nie rozumie ale formalnosci stanie sie zadosc...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: JEDNOSC i JEDNOMYSLNOSC /CYC/

Post autor: zoskicyc »

temu hu-wajajcowi nie warto tlumaczyc
bo on i talk lepiej wie niz komisarze unii
a ponadto z tego nic nie zrozumie - rzecz
w tym ze pisze prowokujaco z czystej
zlosliwosci i nie majac nic do powiedzenia
atakuje autora tekstu - jeszcze giorzej jest
z tymu hurrapatryotami unijnymi ktorych to
albo nie interesuje i znajduja sie w letargu
albo podwineli ogon i siedza cicho - mozna
miec rozne opinie i duzo wiary - a le rowniez
odwage by spojrzec prawdzie w oczy

wciaz bede sie dziwil wielce szanownej a
opieszalej redakcji forum - dlaczego dopuszcza
do glosu kogos kto nie majac nic do powiedzenia
widzi swoj sens instnienia (tu) w tym ze obraza
autorow textow - na co ja - wprawdzie niechetnie-
reaguje nie odwiazawszy jeszcze mojego jezyka
ktory jest piorunsko gietki i szczypie - kürwia - czy
ja musze obcowac i niedorozwinietym - badz ze
skretynialym dzieckiem z wasem? - rozumiem!
pani agnieszka jest zapewne w dalszym ciagu
przekonana ze ktos glosno spiewa -

CYC
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: JEDNOSC i JEDNOMYSLNOSC /CYC/

Post autor: Reflex »

Musze jednak trafiac w sedno, jesli wywoluje u Cyca tak ogromne emocje. Cyc powtarza czesto, ze nie mam nic do powiedzienia. Za przeproszeniem. Mozna sie z moimi postami nie zgadzac, ale sa jedynymi ktore zawieraja sprawdzalne konkrety i przemyslenia. Prosze mi pokazac jedno sensowne zdanie w dwoch jego kolejnych postach, zawierajacych wylacznie skargi, grozby i epitety, merytoryczne ZERO.
Moim subiektywnym ale serdecznie szczerym zdaniem, to jest chroniczna rzadka sr*aczka.
A godzilla no coz... kiedys mnie wk*rwial, teraz bawi i smieszy. On chociaz zrobi do nocnika a potem przyniesie i wyleje, Cyc rznie na oczach wszystkich. Zycze pogodnego ducha i lata.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: JEDNOSC i JEDNOMYSLNOSC /CYC/

Post autor: godzilla »

a teraz ci na zlosc nie zacytuje, cycu tego nie przeczyta i bedzie gowno z reakcji na twoje przemadre slowa...

wypowiedz sie chociaz raz merytorycznie reflexiku a nie pier.dol jaki to byles trzydziesci lat temu przystojny... bo ja wtedy bylem...
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: JEDNOSC i JEDNOMYSLNOSC /CYC/

Post autor: Reflex »

Ales ty glupi godzilla. Jakby mnie zalezalo, zeby to Cyc czytal, albo bym wierzyl ze nie czyta.
A przystojny to ja bylem, jestem i bede - nie wpominajac ze madry, elegancki i bardzo skromny.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: JEDNOSC i JEDNOMYSLNOSC /CYC/

Post autor: godzilla »

Reflex pisze:Ales ty glupi godzilla.... przystojny to ja bylem, jestem i bede - nie wpominajac ze madry, elegancki i bardzo skromny.
ODPOWIEDZ