Dlaczego Hitler napadl na ZSSR gdy wojna z Anglia byla jeszc

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Dlaczego Hitler napadl na ZSSR gdy wojna z Anglia byla j

Post autor: Reflex »

Jesli Agnieszka to czyta, pewnie kiwa z politowaniem glowa.
Zalosny jestes, wystraszony...
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Dlaczego Hitler napadl na ZSSR gdy wojna z Anglia byla j

Post autor: godzilla »

Reflex pisze:Jesli Agnieszka to czyta, pewnie kiwa z politowaniem glowa.
Zalosny jestes, wystraszony...
to nie kiwanie, to potakiwanie w moim kierunku...
co ma zreszta Agnieszka do naszej tu "dyskusji"?
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Dlaczego Hitler napadl na ZSSR gdy wojna z Anglia byla j

Post autor: zoskicyc »

co ma zreszta Agnieszka do naszej tu "dyskusji"?
------------------------------------------------------
czy nie wynikaloby z tego ze agnieszka = reflex?

CYC
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Dlaczego Hitler napadl na ZSSR gdy wojna z Anglia byla j

Post autor: zoskicyc »

proponuje
by dministracyja zlikwidowala te wszystkie niepotrzebne
i nie uzywane dzialy ktore zasmiecaja tylko forum.....
wystarczylaby dwa - hydepark i towarzyski
ewentualnie mozna byloby wprowadzic trzeci
"reflex recenzuje i opierrrerdalajet"

czy istnieje mozliwosc zastanowienia sie nad
ta propozycyja?

CYC
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Dlaczego Hitler napadl na ZSSR gdy wojna z Anglia byla j

Post autor: Reflex »

co ma zreszta Agnieszka do naszej tu "dyskusji"?
Znowu ciasna glowka nie pojela. Agnieszka ma dostep do naszych IP i wie ze Reflex nie ma zanego klona a godzilla zachowuje sie jak szczeniak.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Dlaczego Hitler napadl na ZSSR gdy wojna z Anglia byla j

Post autor: godzilla »

Reflex pisze:Znowu ciasna glowka nie pojela. Agnieszka ma dostep do naszych IP i wie ze Reflex nie ma zanego klona a godzilla zachowuje sie jak szczeniak.
znajac reflexa mozna przypuszczac ze jest wlascicielem sr.ajfona czy innego smartfona... i ma w nim abonament z internetem... co za problem uzyc go jako hotspota i logowac sie z innego IP jesli sie komus chce przypier.dolic i pozostac "anonimowym"?

moj obecny telefon komorkowy to Nokia N73, mozesz sobie sprawdzic jaki to historyczny model... od lat sie przymierzam do wymiany ale jakos sie jeszcze nie zdecydowalem...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Dlaczego Hitler napadl na ZSSR gdy wojna z Anglia byla j

Post autor: zoskicyc »

wiec zamien saraujfona na drona
bo dzis caly dzien wlcze sie
w radio (hr-info) temat dronow
ze amerykanie od pewnego czasu
pracuja (to nie marzenie-ale cel)
nad wyprodukowaniem roboto-
zolnierza ktory zastapi zywego
gi-ajsa i bedzie rownie skutecznie
moze skuteczniej mordowal kobiety
i dzieci (do momentu smierci zywe)

tam jacys uczeni wypowiadaja sie
na temat skutkow moralno-etycznych
tego faktu - ale dozenkopfy nie wiedza
co te slowa znacza

CYC
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Dlaczego Hitler napadl na ZSSR gdy wojna z Anglia byla j

Post autor: godzilla »

pomorzak pisze:Drogi Reflexie,
ja nie jestem tobie niczego winien.
Jesli ktos powoluje sie na moj tekst to tez nie do mnie prosby o wytlumaczenie dlaczego.
Ze swojej strony moge jednak dodac ze faktycznie odebralem ten slawetny post do Aloha jako chamska napasc.
Takie bylo i jest moje odczucie. Czy jestes chamem tego nie wiem bo tak prywatnie to my sie nie znamy.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Dlaczego Hitler napadl na ZSSR gdy wojna z Anglia byla j

Post autor: godzilla »

aloha pisze:Wiadoma sprawa, ze nie chodzilo o to czy moja wypowiedz byla glupia i szkodliwa, choc i do tego trzeba sie ustosunkowac i przedstawic argumenty. Chodzilo o sposob zaprezentowania tego, chodzio o zlosliwe i lekcewazace "gryzienie" osoby uczestnika bez zajecia sie "gryzieniem" tamatu.
O to samo chodzi od lat.
Fakt, ze ktomus nie podoba sie to co ktos drugi pisze nie zwalnia ja/jego z kulturalnego w miare zachowania sie wobec danego uczestnika na forum. Rzeczowa dyskusja poparta odpowiednia wiedza wchodzi jedynie w gre. Nie ma nic bardziej nikczemnego niz uderzanie w godnosc ludzka innego czlowieka specjalnie i z premedytacja (wielka zlosliwosc) tylko daltego, ze ma odmienne zdanie lub jego zdanie na dany temat jest akuratnie zgodne ze zdaniem kogos innego kogo sie nie lubi (wg glupawej zasady ze przyjaciel mojego "wroga" jest moim wrogiem). A juz najbardziej nikczemnym jest szokujace, chamskie oraz napastliwe zachowanie sie w stosunku do kobiet, ktore odpowiednio niezwykle negatywnie swiadczy o autorze wypowiedzi. Dla mnie taki czlowiek MOZE BYC nawet tym, ktory uzywa przemocy w stosunku do kobiet, a ta przemoc moze byc roznego rodzaju poczawszy od psychologicznej (slownej) na forum do mozliwej psychologicznej oraz fizycznej w realnym zyciu. Takich osobnikow (jak w zdaniu powyzej) nie toleruja prawdziwi mezczyzni, gentleman'i, ktorzy nawet najmniejszym obrazliwym slowem nie osmiela sie dotknac zadnej kobiety. I tak wlasnie postrzegam 99% Panow na tym forum. Dla odmiennego zdania istnieja dyskusje, a nie chamstwo oraz slowna i zlosliwa przemoc. Ani jedno ani drugie nie bedzie tolerowane, a najmniejsze tego przejawy zabijane juz w zarodku oraz dobitnie wytykane jako sprzeciw na tego rodzaju traktowanie drugiego czlowieka. Tylko zdecydowany sprzeciw moze tu cos zdzialac. Akceptowanie podlosci oraz slownego chastwa byloby wyrazaniem na nie zgody a tolerowanie ich autora byloby pozwoleniem mu na bezkarnosc oraz zastraszanie uczestnikow forum, a tym samym na zamykanie im ust w celu wypowiedzenia /przedstawienia wlasnego zdania. Jedynie bycie konsekwentym moze tu cos zdzialac, To cos jak w realnym zyciu. Jesli kobieta pozwoli sobie na jakakolwiek przemoc raz, przemoc wobec niej nigdy sie nie zakonczy. Tylko zdecydowany sprzeciw i akcja od poczatku moze zakonczyc wiele zyciowych tragedii. Przemocy w interecie oraz w realnym zyciu my kobiety mowimy zdecydowane NIE!
no comments...
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Dlaczego Hitler napadl na ZSSR gdy wojna z Anglia byla j

Post autor: alohilani »

So what?
WHO CARES?

Rok 2013, nieaktualne, zapomniane, nawet nie wiem dokladnie o co chodzilo
i mnie to nie interesuje.

Wybaczone.

To juz przeszlosc.
Przeszlosci nie mozna zmienic.
Przeszloscia nie da sie zyc.
Przeszlosc to juz historia.
Mozna zapisac i ksiazke polozyc na polce.
ODPOWIEDZ