europejska "demokracja"... tak sie ja "robi"........?

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: europejska "demokracja"... tak sie ja "robi"........?

Post autor: zoskicyc »

byl w berlinie obama - cyrkus

merkla oswiadczyla ze niemcy
sa "computerneuland" co
wywolalo ciezkie wysmiechy
i dowodzi ze plecie a nie jest
to przypadek jednostkowy

kilka piktoralnych
odpowiedzi internautow
Załączniki
neuland-merkel-unentdeckt-jpg_092721xxx.jpg
neuland-merkel-unentdeckt-jpg_092721xxx.jpg (31.85 KiB) Przejrzano 5071 razy
neuland-merkel-reisepass-jpg_092719xxx.jpg
neuland-merkel-reisepass-jpg_092719xxx.jpg (43.86 KiB) Przejrzano 5071 razy
merkel-neuland-entdeckt-png_092714yyy.jpg
merkel-neuland-entdeckt-png_092714yyy.jpg (43.92 KiB) Przejrzano 5071 razy
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: europejska "demokracja"... tak sie ja "robi"........?

Post autor: godzilla »

a co, macie tamuj komputra???

to trza bylo merkli powiedziec zesta sie juz skomputeryzowali zanim jape otworzyla...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: europejska "demokracja"... tak sie ja "robi"........?

Post autor: zoskicyc »

pewnie czytales (za guardian) o demokratycznym szpiegostwie usa i angli na
rzecz amerykanskiego NSA - przy czym szpieguja demokratycznie kazdy telefon-mail-sms itd (nie wykluczajac - co doniosla prasa za oficjalnym oswiadczeniem kontrwywiadu banany
szpiegostwa gospodarczego) dzis okazuje sie ze maja wtyki nawet w chinach -merkla - coz - musi sie z tym pogodzic - majac doswiadczenie z ddr - bedac sekretarzem propagandy i
wychowania socjalistycznego w hale es lebe die demokratie und die runde welt!!
a ktos sie tu glupio pyta kto sa oni ktorze w imie terroru nami steruja - sami bedac terrorystami informacyjnymi
piekny swiatek
orwell to pestka
weiter so usa mit deutschand zusammen

capito?

CYC
Andrzej L
Posty: 368
Rejestracja: pt cze 07, 2013 7:34 pm

Re: europejska "demokracja"... tak sie ja "robi"........?

Post autor: Andrzej L »

Jestem pewien, że wszyscy szpiegują wszystkich. Za nasze pieniądze siedzi armia "du.pków" i nawet nie ma czasu (bo kiedy?) przeanalizować składowanych informacji na końcu stołu jeden ciągnie za sznurek i spuszcza to wszystko do kanalizacji.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: europejska "demokracja"... tak sie ja "robi"........?

Post autor: zoskicyc »

to nie jest armia dupkow
to sa "inteligentne programy"
dostarczone anglikom przez
amerykanska NSA ktore wylapuja
pewne sformulowania - jakoby
zaszyfrowane - w rdzaju "babcia
zmarla" i w tym momencie nadawca
i odbiorca brany jest pod szklo i
wciagniety na liste "potencjalnych
przestepcow" - ale co jesli naprawde
zmarla? - wowczas gosc jest tak samo na czarnej
liscie facetow zagrazajacych poteznym stanom
zjednoczonym i jego prezydentowi nagrodzonemu
noblem za wyjatkowa dzialalnosc pokojowa - ale
dla mnie -pod warunkiem ze chodzi o sypialnie

w tym przypadku nawet merkla dostala w dupe
nie sadzac ze "zaprzyjaznione z FDJ" stany
zjednoczone beda ja /tez - szanowni - tez/
inwigilowac tak samo jak jej wasali

jest to przypadek udowadnijacy wysoka technologie
amerykanska w zakresie globalnego - bo i militarnego
opanowania - po polsku nazywalo sie to "imperiualizm
amerykanski" - byloby korzystniej gdyby produkowali
lepsze samochody

CYC
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: europejska "demokracja"... tak sie ja "robi"........?

Post autor: Reflex »

Nie ma znaczenia co wypisuje Cyc, w koncu krzywde robi tylko sobie a jednak frustruje. Nie jego glupota, bo w koncu nikt za swoja glupote nie odpowiada, to sila wyzsza.

Frustruje jego tendencyjnosc, jego buta, wynoslosc i pogarda dla wszystkich, ktorzy nie podzielaja jego szalenstwa. Niestety, durnie zawsze pisza duzo o sprawach ktorych nie rozumieja. Ten nie tylko zalewa forum bezsensownym slowotokiem, pisze zygzakiem, to jeszcze totalnie ignoruje zasady i estetyke pisowni polskiej. Takiego niechlujnego bazgrania nie znajdziesz nigdzie indziej.

I co on duren wie o amerykanskich samochodach? Jego wiedza konczy sie na twierdzeniu, ze amerykanskie samochody maja kwadratowe kola przyspawane do osi.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: europejska "demokracja"... tak sie ja "robi"........?

Post autor: godzilla »

Reflex pisze:I co on duren wie o amerykanskich samochodach? Jego wiedza konczy sie na twierdzeniu, ze amerykanskie samochody maja kwadratowe kola przyspawane do osi.
moglbys juz przestac pisac te pier.doly?
ty sobie pewnie nie zdajesz sprawy z tego ze ludzie w Europie tez jezdza amerykanskimi samochodami... kiedys pewnie czesciej jezdzili niz w dzisiejszych czasach bo konkurencji z Korei nie bylo takiej... jezdzili Chevroletami, Fordami i innymi... kiedy ty jeszcze w pieluchy waliles po raz pierwszy...
teraz "Chevroletami" made in Korea tez ktos tam jezdzi bo widac je na ulicach...

przyjmij ten fakt do wiadomosci i przestan pierd.olic bez sensu...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: europejska "demokracja"... tak sie ja "robi"........?

Post autor: zoskicyc »

przedmiotem i sensem mojego wpisu byl prostacki-chamski i imperialny stosunek tego gownianego imperium do calego swiata - szpiegi-wyszpiegi i panowanie a nie gowniane i tak samo prostackie samochody jak ich wlasciciele - nie osmielaj sie wypowiadac slowa "ford" w niemczech nazywany "fortbewegungsm..." - ja tez kiedys mialem to gowno - toto nazywalo sie taunus - w ameryce bodaj taurus - starrachse- ohne servo i 12 na sto - chcialem kiedys kupic barona cabrio - ale przyjrzalem sie temu - wiec lepiej powrocic do sensu mojej wypowiedzi o najwiekszym szpionie swiata - nie kgb i inne mosady - odnosze wrazenie ze co drugi amis jest szpiegiem na rzecz balwanskiego obamy - laureta - raczej militarysty niz pokojowca - rzecz w tym - jesli problemu ktos nie rozumie - ze podsluchuja i czytaja WSZYSTKO zostawiajac w archiwum slady kto z kim a temat dupy maryni ich interesuje o tyle ze maryni dupa moze wybuchnac i wyrzadzic szkode wielkiemu narodowi amerykanskiemu

CYC
Andrzej L
Posty: 368
Rejestracja: pt cze 07, 2013 7:34 pm

Re: europejska "demokracja"... tak sie ja "robi"........?

Post autor: Andrzej L »

Pine Gap szpiegownia CIA w sercu Australii.
Obrazek

Obrazek
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: europejska "demokracja"... tak sie ja "robi"........?

Post autor: zoskicyc »

zgadza sie co poprzednio napisales - wszyscy szpieguja wszystkich - ale problem polega na tym ze praktycznie swiat zostal opanowany przez technologicznie wysoki poziom szpiegostwa nsa i cia - a ci ktorzy pytaja kto to sa one - niech sie sam zastanowi

wiedzialem i przyznaje ze kazda moja rozmowa tlf i maile sa kontrolowane przez niemieckie sluzby - ale nie zgadzam sie by czynili to amerykanie zleciwszy czarna robote anglikom i szkotom - specjalizujacym sie w tym rzemiosle dzieki amerykanskim urzadzeniom i programom - i nie obchodziloby mnie gdyby nie fakt ze kontr5oluja kazdego czlowieka wkraczajac w jego prywatne sprawy ktore maga byc falszywie interpretowane i nie rozumiem dlaczego merkla a potem zafajdana unia europejska podpisala porozumienie z usa na podstawie ktorej dozenkopfy maja dostep do listy pasazerow kazdego lotu lufthansy i przelewow bankowych ktore dokonuje w niemieckiej sparkasse-w rezultacie lamie to § 9 miedzynarodowego porozumienia na temat przekazywania informacji

dupki ktorych juz tu nie widze - marzyciele o pokojowym swiecie niechby zauwazyli ze swiat i jego panstwa sa sobie wrogie i nieufne - czekajac co sie stanie i ktory zacznie pierwszy - swiat zostal juz opanowany przez usa i nieudaczne wysilki unii by sworzyc
jednosc dzieja sie o sto lat za pozno


wstepne rozmowy unii z usa na temat wolnej strefy handlowej jest fatalnym skutkiem presji usa po to by otworzyc droge do europy skazonym i genetycznym produktom - bo nie chca truc sie sami - jedyne co dla europy pozytywne - to ze amiauta maja byc dostosowane do europejskich kryteriow - im francuskie wina i sery beda tansze - za to u nas drozsze - tak wyglada prawda o opanowanym swiecie przez pokojowe imperialistyczne panstwo bedace wzorem prawdziwej demokracji skradzionej z francji

nie bede przeczyl ze technika i technologia militarna usa nie dala niczego pozytywnego - przeciwnie - jak np laserchirurgia czy internet bedacy matka szwajcarskiego www

slowo "bron" jest do dupy bo nie sluzyl obronie - bron w rekach napastnika winna nazywac sie "mordowacz" kobiet i dzieci w afganistanie i iraku prze drony i helikoptery sil powietrznych stanow zjednoczonycj ameryki polnocnej pod egida prezydenza - laureata pokojowej nagrody nobla

capito?

nie koryguje

CYC
ODPOWIEDZ