europejska "demokracja"... tak sie ja "robi"........?

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: europejska "demokracja"... tak sie ja "robi"........?

Post autor: zoskicyc »

wlasnie przed chwila wysluchalem wiadomosci radiowych


okazuje sie ze glownym celem szpiegostwa
NSA sa niemcy (tym razem BRD!!!) gdzie nsa
rejestruje 20 milionow rozmow telefonicznych
i 15 milionow maili w ciagu jednego dnia -
pozostawiajac w rejestrze polaczenia i ich
ilosc - wiadomos wywodzi sie ze statystyki
ktory nsa prowadzi (do sprawdzenia w
tygodniku spiegel) i w tym momencie jestem
mocnym niemcem!!!

pokojowy arszloch przyjechal do kraju ktory
jest (w ten sposob) dla niego wrogi!!!!!!!!!!!
i plotl takie glupoty ze niedobrze sie robilo

nastepnym /wielkoscia/ celem sa instytucje
tak zwanej unii europejskiej................

jesli pomorzak spyta jeszcze raz - kto to sa
>oni< radze by sie dobrze zastanowil zanim
to pytanie powtornie zada

przodujacy na swiecie kraj
tak!
ale w militarece i inwigilacji
w celu obrony niezawislosci
ameryki???????????????????????
przed europejskim-niemieckim
zagrozeniem???????


merkla naturalnie siedzi cicho
nie wypowiedziala sie jeszcze
a jesli tak - wowczas powie
zapewne ze "im silniejsza
amerka tym silniejsze niemcy
i im silniejsze niemcy tym silniejsza
ameryka"

jest to parafraza wypowiedzi faszyty
niejakiego boleslawa piaseckiego

amen

CYC
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: europejska "demokracja"... tak sie ja "robi"........?

Post autor: Reflex »

a ja sie nie zgadzam z reflexem... przynajmniej W TYM WATKU moglby jednak ryja zamknac.


Godzilla, stara cioto, moglbys cos NAPISAC wreszcie? Doskakiwanie, obszczekiwanie i petanie sie pod nogami, lapanie za nogawki, uguntowany forumowy kundelek. Kiedys ktos ci nadepnie na ryj i znowu bedzie krzyk, skargi do administracji.
Chcesz dyktowac co, gdzie, kto i kiedy nalezy pisac? Zaloz sobie forum, stepowy cieciu.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: europejska "demokracja"... tak sie ja "robi"........?

Post autor: zoskicyc »

PARAFRAZA

"Reflex, stara cioto, moglbys cos NAPISAC wreszcie? Doskakiwanie, obszczekiwanie i petanie sie pod nogami, lapanie za nogawki, uguntowany forumowy kundelek. Kiedys ktos ci nadepnie na ryj i znowu bedzie krzyk, skargi do administracji.
Chcesz dyktowac co, gdzie, kto i kiedy nalezy pisac? Zaloz sobie forum, stepowy cieciu."
++++++++++++++++++++++++++++++
cytat podlug reflexa

CYC
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: europejska "demokracja"... tak sie ja "robi"........?

Post autor: godzilla »

zoskicyc pisze:PARAFRAZA

"Reflex, stara cioto, moglbys cos NAPISAC wreszcie? Doskakiwanie, obszczekiwanie i petanie sie pod nogami, lapanie za nogawki, uguntowany forumowy kundelek. Kiedys ktos ci nadepnie na ryj i znowu bedzie krzyk, skargi do administracji.
Chcesz dyktowac co, gdzie, kto i kiedy nalezy pisac? Zaloz sobie forum, stepowy cieciu."
++++++++++++++++++++++++++++++
cytat podlug reflexa

CYC
tamten tekst napisalem w watku o chorobie Andrzeja L... jakos tak nie wypadalo zeby reflex morde tam rozpuszczal i chyba sam to zrozumial skoro przerzucil sie do tego watku... nieglupi facet i rozumie czasem co do niego pisac...

i nudzi sie... oraz teskni za dobrym slowem...

reflex, my cie tu wszyscy kochamy przeciez...
jakbys i ty sie rozchorowal to cie przytulimy... tylko nie kombinuj bardziej niz musisz...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: europejska "demokracja"... tak sie ja "robi"........?

Post autor: zoskicyc »

oddam ostatnia krople krwi refakciarzowi pomimo
rybiego rozumku (reflex - zdejmij! administratywnie)

CYC

to zyczenie mu zdrowia jest tak nieszczere i
sloganowe ze az wstyd ze ekran to wytrzymuje

cos w rodzaju - "ciulalaulu - trzymaj sie" - zycze ci
ale /chyba / najgorszego - czegos innego od tego
obludnika nie mozna sie spodziewac - faktycznie
w watku o nieszczesciu ludzkim powinien milczec

niechze pisze o wielkosci mercedesa i potedze
militarnej usa jako tez o najlepszej medycynie
swiata dzieki ktorej moj kumpel -profesor na la uni
w baton rouge padl - bo profesor nie zozpoznal
symptomow zawalu serca i wyslal go do domu -
padl w windzie dzieki najwyzszej na swiecie
medycynie w kraju przodujacym w analfabetyzmie

wpuszcze tu kiedys jak bede mial czas artykul
z polskiej prasy o zbrodniczej dla europy
"kulturze amerykanskiej" pomimo protestow
pana tuska - ameryko i merklofobisty.......

niech zyje defekt refleksa
i che guevara
viva fidel!
kulkowana - chyba mnie merkla
zamknie za wskazaniem NSA
ktora czuwa jak kgb czuwalo

napisalem 60 milionow rozmow i
pomylilem sie o jedno zero -
trzeba dodac - dziennie!
na europe z zatrzymaniem
kontaktow na stale

kulkowana - gdzie i po co
oni to skladuja?

"unieszczesliwiles nas boze dopusciwszy
do odkrycia ameryki - ale do cholery -
dlaczego dales im do reki wytrych?" /cyc/
anglosaska kultura bandytyzmu zawiazujaca
ludziom /ich/ oczy

prosze nie przecinac mojej sciezki - bo
powiem wreszcie prawde.............

modlmy sie o ochrone przed bandziorami
amen
lady_lost
Posty: 97
Rejestracja: ndz lis 28, 2010 2:04 pm

Re: europejska "demokracja"... tak sie ja "robi"........?

Post autor: lady_lost »

Ja tez jestem zdania, że cyc powinien zacząc pisac cos w rodzaju bloga.
Osobiscie robi mi się niedobrze, kiedy wchodzę na forum i widzę tylko posty cyca i godzilli.
Dwóch starych capów, którzy w realnym zyciu juz nic nie maja do zrobienia, siedzą na forum i jeden od drugiego madrzejszy.
I najwiecej maja do powiedzenia o zyciu w Polsce. Mam prośbę, nie mieszkacie od lat w Polsce to sie nie wypowiadajcie.
W dupie mam Twoje doktoraty cycu, boś niespełniony człowiek. Trza było w Ojczyźnie zostac i Ojczyznie słuzyc.
I nie odpowiadaj na to co piszę, bo czytac tego nie będę.
Wiele osób tu wchodzi i czyta. Nikt jednak nie zabiera głosu. Bo po jasna cholere! Cyc wie lepiej. To niech se cyc pisze. Błaznuje tu, bo pewnie najblizsza rodzina ma dosyc filozoficznego pierd...enia capa. Znam takich.
Załosne, kiedy zostaje juz tylko komuś publicznosc na forum....
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: europejska "demokracja"... tak sie ja "robi"........?

Post autor: Reflex »

Cyc to zlamany czlowiek. Optymizm, sympatia i radosc zycia, to jego najwieksi wrogowie. Dla niego ludzki usmiech jest tylko skurczem miesni, obludny i szkodliwy dla ludzkosci. Milosc to chemia, nie ma nic wspolnego z ludzkim uczuciem.
Cialo ludzkie, czysta biologia, krwawa obrzydliwosc, kilka kosci obleczonych w kawalki miesa i skore. Marzenie to mary senne, a jesli realne to tylko dla przyjemnosci, ktora powinna byc karana i napietnowana. Wiara wrecz zboczeniem, smierc: kara za przyjscie na swiat. Reflex powinien byc zabity, albo conajmniej usuniety z forum.

Napisal ze nigdy nie marzyl...Widac to! Wszystko co odsiagnal, to rekordy w wylewaniu na forum zalu i niecheci do swiata. O godzilli praktycznie nie ma co napisac. Za male, uplute, za glupie,
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: europejska "demokracja"... tak sie ja "robi"........?

Post autor: godzilla »

lady_lost pisze:Wiele osób tu wchodzi i czyta. Nikt jednak nie zabiera głosu. Bo po jasna cholere! Cyc wie lepiej. To niech se cyc pisze.
i slusznie... jak nie maja nic do powiedzenia to niech chociaz poczytaja... takich co pieprza niezdrowe kawalki pelno jest w internecie...

a ci co ich tak wiele to pewnie wszystko klony reflexa ustawione jeden za drugim???
Andrzej L
Posty: 368
Rejestracja: pt cze 07, 2013 7:34 pm

Re: europejska "demokracja"... tak sie ja "robi"........?

Post autor: Andrzej L »

lady_lost pisze:I najwiecej maja do powiedzenia o zyciu w Polsce. Mam prośbę, nie mieszkacie od lat w Polsce to sie nie wypowiadajcie.
....
Też od lat nie mieszkam w Polsce ale rozmawiam z siostra która mieszka w innym kraju UE i czesto jeździ do Polski. Chociaz nie lubi Kaczyńskiego to jednak ma bardzo krytyczny stosunek do ludzi w Polsce.
Ostatnio musiala iśc do kilku PAŃSWOWYCH instytucji zajmujących się opieką nad ludzmi starszymi i nie w pełni sprawnymi. Siostra ma 60 lat. Wchodzi do biura a tam dwie wysztyftowane panie siedzą, popijaja kawusie i cygarety w paluszkach. One sobie siedzą a siostra stoi. Niech wie gdzie przyszła i kto tu jest ważny. Dopiero kiedy dość ostro zapytała czy w tej instytucji brakuje krzeseł dla interesantów, dały jej krzesełko. Ale i tak nie bardzo chciały pomóc. Siostra im powiedziała żeby dały te papiery a ona tą sprawę załatwi sama. Na ich pytanie: JAK? Odpowiedziała, że tak jak zawsze w Polsce - po znajomości.

Soistra kupiła w Polsce mieszkanie mając zamiar wrócić jak będzie emerytką. Przekonuje się jednak, że to już dla niej nie miejsce do życia. "Wyscig szczurów" drugiego i trzeciego pokolenia jest w pełnym biegu. Szpan kto ma lepszą fure, komóre i kto był na lepszych wczasach jest głównym tematem rozmów 30, 40 i 50 latków.
Ci młodzi (ty także Lady_Lost) zachowują tak, jakby zapomnieli że STAROŚĆ i CHOROBY też na nich czekają. Ani się dobrze obejrza jak minie im 60, 70 i jesli dożyją 80 krzyżyków. Może bedą jeszcze gorsi niż nie jeden z nas piszących tu na forum.

Polecam pooglądać przykłady oczytania i wiedzy polskich licealistów na YouTube - matura to bzdura. To tylko jeden z wielu seriali tego typu.

Mam nadzieje Lady_Lost, że nie palisz paierosów chociaż je reklamujesz swoim awatarem. Rak płuc nie dyskryminuje nikogo. Mnie już nie, chociaż rzuciłem palenie 19 lat temu.
Andrzej L
Posty: 368
Rejestracja: pt cze 07, 2013 7:34 pm

Re: europejska "demokracja"... tak sie ja "robi"........?

Post autor: Andrzej L »

Siedząc w oczekiwaniu na nastepną sesję radioterapii, przejrzałem jakiś starszawy numer tygodnika Time. Nie wgłębiałem się dokładniej w ten reportaż z Afganistanu. Piszący zastanawiał się czy Amerykanom wystarczą 22 miesiące na wywiezienie tego wszystkiego co zgromadzili w Afganistanie przez 12 lat?
ODPOWIEDZ