"Mieliśmy szczęście, że był premierem". Pożegnaj Tadeusza Ma

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Andrzej L
Posty: 368
Rejestracja: pt cze 07, 2013 7:34 pm

Re: "Mieliśmy szczęście, że był premierem". Pożegnaj Tadeusz

Post autor: Andrzej L »

No tak panie Pomorzak. Można, ale czy trzeba na forum od którego nic a nic nie zależy w naszym zyciu nawet nie ma wpływu na nasze życie tyle ile brudu za paznokciami.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: "Mieliśmy szczęście, że był premierem". Pożegnaj Tadeusz

Post autor: godzilla »

a ja mysle ze nie mozna, skoro tak jest zapisane w dziesieciu najwazniejszych punktach REGULAMINU....

no bo po co wierzyc jesli ma sie nie stosowac do tych prostych przykazan?

ja nie wierze i sie moge nie stosowac...

moge pisac o Boze, o boze, w oborze czy w stajni...
pomorzak nie powinien....

no ale on jak zwykle ma dowody i wie lepiej...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: "Mieliśmy szczęście, że był premierem". Pożegnaj Tadeusz

Post autor: pomorzak »

Andrzej L pisze:No tak panie Pomorzak. Można, ale czy trzeba na forum od którego nic a nic nie zależy w naszym zyciu nawet nie ma wpływu na nasze życie tyle ile brudu za paznokciami.
Drogi panie Andrzeju,
byc moze pan wie lepiej kiedy i o czym nalezy rozmawiac z Bogiem.
Na ten temat nie zabieram glosu bo kazdy z nas jest inny i ma z Nim inna relacje.
Dla mnie jest on po prostu niczym Ojciec i laczy nas milosc a nie strach czy poddancza sluzalczosc z mojej strony.
On wie dokladnie jaki jestem a ja wiem ze moge do niego przyjsc ze wszystkim.
Ze wszystkim a nie tylko wybranymi "waznymi" sprawami.
Byc moze to dziecinne z mojej strony, moze to glupie ale On jest moim Ojcem na codzien a nie tylko od niedzieli, swieta czy strachu.
To ta wlasnie zazylosc sprawia ze chetniej uslysze emocjonalne "o Boze" niz inne wykrzykniki.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: "Mieliśmy szczęście, że był premierem". Pożegnaj Tadeusz

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze:a ja mysle ze nie mozna, skoro tak jest zapisane w dziesieciu najwazniejszych punktach REGULAMINU....

no bo po co wierzyc jesli ma sie nie stosowac do tych prostych przykazan?

ja nie wierze i sie moge nie stosowac...

moge pisac o Boze, o boze, w oborze czy w stajni...
pomorzak nie powinien....

no ale on jak zwykle ma dowody i wie lepiej...
oj ty moj ekspercie i specjalisto od wszystkiego

kiedys juz ktos staral sie mi uswiadomic co katolik powinien a co nie
i byl on tak samo daleko od religii i wiary jak ty
pod tym wzgledem jestescie podobni

nie pisze kto to byl bo sie znowu obrazisz
almagus
Posty: 4580
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:36 pm

Re: "Mieliśmy szczęście, że był premierem". Pożegnaj Tadeusz

Post autor: almagus »

Przemiany własnościowe i uzdrawianie zakładów pracy za Tadeusza Mazowieckiego wyglądały następująco:
- przychodziła grupa co wie lepiej, na czele ktoś z SB i 9 z Solidarności jako legitymacja, ale niekumaci ( bez wiedzy i umiejętności).
- jeszcze firma analityczna zachodnia i wszystko za pieniądze firmy.
- zachodnie firmy wraz z wiedzą przejmują rynek zbytu.

Powstawał tzw. raport i uzdrawianie, ważna była wartość nieruchomosci i stan magazynowy.
Solidarnie uzdrowimy akcjonariatem pracowniczym, w jego imieniu działamy my.
Zaczyna się przekręt. bank daje kredyt, ten komuszy, szefem centralnego też taki, właścicielami zostają uzdrawiacze + radca prawny, mecenas.
Brak wiedzy doprowadza do ruiny, ale grunt i złom przynosi zysk.
Uzgadnianie zaopatrzenia ciężkiej chemii w gaz ziemny, oczywiście wysokie ceny i te domniemane profity, pokrywają przekręt indywidualni odbiorcy.
To samo na ropie.
Chemia w łapach polityków (Pawlak i postęp Łuczak), oddzielona od zasobu krajowego, rolnicy rezygnują z nawozów, są zbyt drogie, ale jest ekologicznie.
Przekręty uciekają z kraju i pilnują kont w Szwajcarii, może w Australii.
Polska im się nie podoba, można byłoby w tym bałaganie ukraść więcej.
PiS i komuna pomaga, są na nich papiery.
Zabójstwo generała Papały.
Komuno wróć, albo z kościelnymi, też "mendy" (komisja majątkowa- radni), albo oderwać coś - hitlerowcy!
Czyli perdzilla i wombat!

alamagus wie
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: "Mieliśmy szczęście, że był premierem". Pożegnaj Tadeusz

Post autor: godzilla »

almagus pisze:Przemiany własnościowe i uzdrawianie zakładów pracy za Tadeusza Mazowieckiego wyglądały następująco:
- przychodziła grupa co wie lepiej, na czele ktoś z SB i 9 z Solidarności jako legitymacja, ale niekumaci ( bez wiedzy i umiejętności).
- jeszcze firma analityczna zachodnia i wszystko za pieniądze firmy.
- zachodnie firmy wraz z wiedzą przejmują rynek zbytu.

Powstawał tzw. raport i uzdrawianie, ważna była wartość nieruchomosci i stan magazynowy.
Solidarnie uzdrowimy akcjonariatem pracowniczym, w jego imieniu działamy my.
Zaczyna się przekręt. bank daje kredyt, ten komuszy, szefem centralnego też taki, właścicielami zostają uzdrawiacze + radca prawny, mecenas.
Brak wiedzy doprowadza do ruiny, ale grunt i złom przynosi zysk.
Uzgadnianie zaopatrzenia ciężkiej chemii w gaz ziemny, oczywiście wysokie ceny i te domniemane profity, pokrywają przekręt indywidualni odbiorcy.
To samo na ropie.
Chemia w łapach polityków (Pawlak i postęp Łuczak), oddzielona od zasobu krajowego, rolnicy rezygnują z nawozów, są zbyt drogie, ale jest ekologicznie.
Przekręty uciekają z kraju i pilnują kont w Szwajcarii, może w Australii.
Polska im się nie podoba, można byłoby w tym bałaganie ukraść więcej.
PiS i komuna pomaga, są na nich papiery.
Zabójstwo generała Papały.
Komuno wróć, albo z kościelnymi, też "mendy" (komisja majątkowa- radni), albo oderwać coś - hitlerowcy!
Czyli perdzilla i wombat!

alamagus wie
almagus podal tu w jakims duzym uproszczeni w jakim sposob rozkradano Polske... i godzilla nie wchodzac w szczegoly, bo ich nie zna, zgadza sie z tym opisem bo ma wrazenie ze tak musialo byc...

i teraz - o co almagusowi chodzi ze czepia sie godzilli, ktory od kilkunastu lat ma identyczne poglady na ten temat? tez chcialby aby rozliczono zlodziei i bandytow czy to po "lewicowej" czy po "prawicowej" stronie, lacznie z funkcjonariuszami kk, jesli sa/byli w to zamieszani....

o co my sie tu klocimy od lat???????????????

nawroc jeszcze CYCA i bedziemy mogli spokojnie gadac o dupie maryny... cyc nie wierzy w swiadome, systematyczne rozkradanie, w zdrade narodowa, ktora doprowadzila do nedzy MILIONY POLAKOW.... do smierci z braku pozywienia, lekarstw, przez samobojstwa z braku perspektyw czy ich odebrania przez zlodziejski system finansowy...

przeciez, kur.wa, o tym samym piszemy i podobnie myslimy.... czego TY chcesz almagusie???

to ze piszesz na serwerze gw i poslugujesz sie ich cytatami - tego nie rozumiem... widocznie jestes psychicznie chory i masz rozdwojenie pier.dolnika nazywanego umyslem czy jaznia...

ten fragmen tam i podejrzewanie mnie o jakies przekrety i uczestniczenie w ubeckich zabawach co do mnie nie ma sensu bo wyjechalem w wieku 25 lat z zona i dwojka dzieci z Polski, nigdy nie nalezac tam do zadnej organizacji... w tym punkcie mozesz mnie wykreslic... jak masz mozliwosci to mnie sprawdz na ubecji...
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: "Mieliśmy szczęście, że był premierem". Pożegnaj Tadeusz

Post autor: godzilla »

almagus pisze:Zdrajcy mają się za „prawdziwych Polaków” i jako uciekinierzy sprawiedliwości nadaja ze Szwajcarii i Australii.
Emigranci z PRL to hitlerowcy, mendy, masturbanci, chooye, a zwolennicy ojca Rydzyka, gazety polskiej Codziennie, w Sieci i katastrofy chcą mieć więcej.
ZŁODZIEJE!
almagus wie
czyli almanygus gowno wie... nygus jedynie oskarza bezpodstawnie...
almagus
Posty: 4580
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:36 pm

Re: "Mieliśmy szczęście, że był premierem". Pożegnaj Tadeusz

Post autor: almagus »

Jeśli godzilla ciebie przy tym nie było, to zamknij mordę, GW-no wiesz!
I odczep się od tych, co wyjechali do Niemiec, ty hitlerowcu!
Neofaszysto.
Z tobą nie ma wspólnej drogi!
Tacy jak ty służą przekrętom z głupoty.
Tej nędzy!
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: "Mieliśmy szczęście, że był premierem". Pożegnaj Tadeusz

Post autor: godzilla »

almagus pisze:Jeśli godzilla ciebie przy tym nie było, to zamknij mordę, GW-no wiesz!
I odczep się od tych, co wyjechali do Niemiec, ty hitlerowcu!
Neofaszysto.
Z tobą nie ma wspólnej drogi!
Tacy jak ty służą przekrętom z głupoty.
Tej nędzy!
teraz juz wszystko zrozumialem.... almagus sie urwal z wariatkowa gdzie go trzymali w celi wylozonej grubo gabka...

tylko gdzie on sie dorwal do kompa z internetem i kto za to odpowiada?

za komuny to by takiemu lobotomie zrobili i by sie uspokoil, morde by zamknal i by sie wyciszyl...

dziwne ze broni tych co do Niemiec wyjechali na pochodzenie a atakuje tych co wybrali inne kierunki nie bedac Niemcami... braterstwo krwi pewnie... i to samo braterstwo znalazl w przesladowanej przez Polakow gazecie wymiotnej...
almagus
Posty: 4580
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:36 pm

Re: "Mieliśmy szczęście, że był premierem". Pożegnaj Tadeusz

Post autor: almagus »

Durniu!
Pierdzillo!
Na placówce państwowej.
Ty zamiejscowy świński ryju przestań siorbać!

Chyba od tego naszego rządu bierzesz pieniądze!
No to masz koniec tej fuchy!
Zaszczekaj GW-no-jadzie!
alamgus wie!
ODPOWIEDZ