babulenie

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Obrazek
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: babulenie

Post autor: rekin oceanu »

mnie to nie bawi nie znam sprawy i nie chcę znać.
Interesjują mnie prawa człowieka.
A sądy niezależne już były czułem i smakowałem.
I nie chcę smakować.
Ale nie chcę byście potępiali Naród Polski który ucierpiał a natto
.rekin
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

rekin oceanu pisze: śr sty 22, 2020 11:13 am To właśnie Pis Co obiecał Narodowi wykonał.
W 80 /90 %
I jeszcze będzie podnosił Narodowi najmniejsze zarobki do standardu
Zachodnich Państw.
czy ty czasami myslisz ?
pis podniesie minimalna do 6 tys. miesiecznie ???
a co na to gospodarka bo jak wiem to rzad niczego nie produkuje

o reszcie tych bredni ktore piszesz nawet nie wspomne
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

rekin oceanu pisze: śr sty 22, 2020 12:03 pm mnie to nie bawi nie znam sprawy i nie chcę znać.
Interesjują mnie prawa człowieka.
A sądy niezależne już były czułem i smakowałem.
I nie chcę smakować.
Ale nie chcę byście potępiali Naród Polski który ucierpiał a natto
.rekin
tu jest mowa o pisie
bo pis to nie < Naród Polski >
tak jak rekin to nie Polacy
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: Reflex »

Rekin: Nie wolno nam osądzać obywateli poszczególnych Państw.
To jest rasizm.

Glupiś jak but z lewej nogi.
Rasizm odnosi się do koloru skóry nie do "poszczegoólnych państw" ciemna maso.
Rekin: Wśród Polaków byli ludzie sprawiedliwi co ratowali życie poświęcając własne życie.
Jeśli byli mordercy dlaczego ich nie osadzasz i nie osądzają.

Bo tumanie Ci ludzie dawno juz nie zyją, to bylo blisko 80 lat temu, ale skad taki tuman jak Ty moglby o tym wiedzieć.
Przeciez myślenie to nie twoja specjalność.
Rekin: Kaczyński stracił Brata.
To brat Kaczynskiego jest winien katastrofy samolotu. Rosjanie ostrzegli pilotow o zlej pogodzie
i sugerowali odlot na inne lotnisko. Kaczynski kazal lądować i stalo sie nieszczęscie.
Piloci, ktorzy pamietali los swoich kolegow w Gruzji, którzy stracili prace za nie usłuchanie Kaczyńskiego.
W Smoleńsku po prostu próbowali lądować i rozbili się. A Kaczynski 9 lat klamal, ze to byl zamach i podzielil Polske.
Rekin: Nie wiesz jak byli w czasie tym traktowani.
Nie chcę na ten temat pisać.

Nie masz o czym pisać matole, ty się lepiej dowiedz jak Kaczynscy traktowali ludzi.
I nie pisz idioto o "narodzie", bo nie masz i o tym pojecia. Dla takiego wsiaka jak ty Narodem sa tylko
zwolennicy PiSu a to jest typowy prymityw komunistycznego gnojka, po trzech klasach szkoly podstawowej.
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: babulenie

Post autor: rekin oceanu »

Kłamiecie i nie znacie się na ekonomi Polskiej.
A jeno mącicie na forum międzynarodowym siejąc dezinformacje.
Oto założenia Polskiej Gospodarki i jej rozdawnictwa która wzmocni gospodarkę.

Oto dokument STRONY FACHOWCÓW POLSKICH I ZAŁOŻENIA KTÓRE NIE ZAWIODŁY>

https://businessinsider.com.pl/finanse/ ... ku/q9ekrlp
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Polska gospodarka 2020. Prognozy pięciu banków dla pięciu najważniejszych wskaźników

Z prognoz ekonomistów bankowych wynika, że 2020 rok będzie czasem spowolnienia wzrostu gospodarczego i jeszcze większych podwyżek cen. W dobrej sytuacji pozostaną pracownicy i osoby spłacające kredyty.

Rok 2019 w Polsce upłynął na lekkim spowolnieniu gospodarczym, choć nie przeszkodziło to w biciu nowych rekordów na rynku pracy. Wskaźniki bezrobocia i wzrostu wynagrodzeń nigdy nie były tak dobre. Niestety był to też czas sporych podwyżek cen, zarówno podstawowych produktów jak i nieruchomości.

Nawet rządzący przyznają, że w 2020 roku wyzwaniem będzie dalsze spowolnienie. Jak kolejne 12 miesięcy widzą ekonomiści? Sprawdziliśmy raporty prognostyczne pięciu czołowych banków dla pięciu głównych wskaźników.

Choć szacunki nieco różnią się od siebie, widać te same tendencje: PKB spadnie, a ceny będą rosły jeszcze szybciej. Bezrobocie i podwyżki płac powinny utrzymać się na zbliżonym poziomie do 2019 roku. Podobnie jak stawki oprocentowania kredytów...........

https://www.money.pl/gospodarka/polska- ... 0929a.html
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Dzisiejszy dzien jest jednym z wazniejszych w historii Polski.
Sejm uchwalil tak zwana ustawe kagancowa a SN uznal ze "Sąd Najwyzszy zdecydował, że sędziowie wskazani przez nową KRS są nieuprawnieni do orzekania."
Politycy rzadowi oczywiscie oczywiscie nie uzaja tego orzeczenia.
Jutrzejszy dzien bedzie pierwszy w ktorym ustawa SN wchodzi w zycie.
Sytuacja w ktorej politycy pis ignoruja SN nalezy do przeszlosci.
Nie moga juz brac na przeczekanie i rownolegle wspolistnienie.
Spacyfikowanie SN wydaje sie nieuniknione bo w przeciwnym razie okaza slabosc co w pisie jest grzechem smiertelnym.
Sedziowie zdaja sobie sprawo ze orzeczenie SN jest wiazace niezaleznie od tego co opowiadaja plitycy.
Obecnie pis ma wladze w swoich rekach ale jak dlugo.
Co stanie sie z politykami jeszcze nie wiadomo ale sedziowie ktorzy stana w kolizji z SN juz nigdy sedziami byc nie beda.
To akurat jest pewne i wszyscy oni dobrze zdaja sobie z tego sprawe.

Kolejne dni beda bardzo ciekawe bo bez represji pis niczego nie przeforsuje, a represje beda jednoczesnie dzialaly przeciw niemu.
W tej chwili polski rzad stoi na kursie kolizyjnym z UE i praktycznie przygotowuje Polexit bo tylko tak moga utrzymac sie przy wladzy i uchronic sie przed konsekwencjami lamania konstytucji, nie mowiac juz o milionowych przekretach.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: babulenie

Post autor: sprawiedliwy »

Marcin Matczak TWITTER
@wsamraz
Widok 60 sędziów Sądu Najwyższego, stojących ramię w ramię w obronie praworządności i bez zawahania mówiących prawdę o niszczeniu polskiego państwa na długo zostanie mi w pamięci. W takich chwilach człowiek czuje dumę, że jest prawnikiem.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Obrazek

Wojewódzki Sąd Administracyjny podjął decyzję w sprawie ujawnienia list poparcia do KRS

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie uchylił w piątek postanowienia prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, które wstrzymują upublicznienie przez Kancelarię Sejmu podpisów pod listami poparcia kandydatów do nowej Krajowej Rady Sądownictwa.

https://tvn24.pl/polska/decyzja-wsa-w-s ... rs-3238047
Juszczyszyn wzywa Ziobrę do pokazania dokumentów dot. KRS. Minister ma tydzień, inaczej grzywna
ędzia Paweł Juszczyszyn zarządził, że Zbigniew Ziobro ma przekazać sądowi dokumenty w sprawie powołania członków Krajowej Rady Sądownictwa. Jeśli minister sprawiedliwości się nie wywiąże, będzie groziła mu grzywna.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... oxNewsImg6
i tak trzymać
Zablokowany