babulenie

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: babulenie

Post autor: sprawiedliwy »

Rekin się martwi o BMW. hehehe,
A Rekina g*** obchdzi to :

http://wyborcza.pl/7,75398,23630906,my- ... -snecYioE0

bo to za mądre dla maszyny.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

Rekin nie dawaj sie... z nich wszystkich jedynie Ty stoisz po slusznej stronie...
Tak, bylem w Wenecji i paru innych portach. Plynelismy takim sredniej wielkosci wycieczkowcem na 2500 pasazerow + 1000 osob zalogi...
serce roslo gdy patrzylem na czarny dym z kominow MSC Musica...
niestety to co mile szybko sie konczy i trza wracac do roboty...
nie wierzcie plotkom... port w Wenecji pelen jest wycieczkowcow, widzialem tam wiele statkow o podobnej ladownosci co nasz...
one nie przeplywaja kolo placu sw. Marka dla zabawy, po prostu nie ma innej drogi do portu w Wenecji i musza korzystac z holownikow przy wychodzeniu jak i wchodzeniu do portu oraz przeplynieciu przez kanal della giudecca... z innych stron jest za plytko...

to co martwi to ze planuja podniesc opodatkowanie paliwa dla jednostek plywajacych po i dookola Wenecji... to zabije cala gospodarke a przeciez srodowisko naturalne w Wenecji to jedynie woda i turysci bo zieleni tam niewiele... widzialem kawalki ladu plynac na wyspe Lido, ktore wygladaly jak park, poza tym na niewielkiej wysepce wygladalo jak w typowym polskim miasteczku z blokami do czterech pieter i kiepskimi trawnikami... ciekawe co uratuja podwyzszone podatki, jesli dla turystow stanie sie ZDECYDOWANIE za drogo?

jezeli sie tak martwicie o stan atmosfery to zwroccie uwage wszytkich tych zajebistych organizacji walczacych o klimat aby przestaly podpalac Amazonie...

no i sadzcie drzewa wszedzie gdzie sie da...
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: babulenie

Post autor: rekin oceanu »

To to jeszcze nic.
Byłem w Wenecji bodajże moje zdjęcie Na wysokości Parkingu
Piętrowym widać ją nawet.
Ale cóż.w innych miescowościach
Woda ale jaka.
To już w innym miejscu.
Kraby do góry nogami.
Widać jak jest odpływ.
Jedynie robi wrażenie Werona.
Dużo Plaż prywatnych.
Podoba mi się Chorwacja jest Piękna.
Unikatowy rarytas rodzimej przyrody świata.
Ale trzeba uważać strasznie na rodzimość przyrody.
By nie mieć przykrej przygody.
Do Włoch jeżdżą ci co lubią zabytki.
Jak Werona robi wrażenie.
Pozdrawiam cię Nawzajem.
Rekin pisze to co mało kto pisał rzeczy prekursorskie.
Tłumaczeniu z dawnych czasów na nasz język.
Ja ich rozumiem by przestawić psyche o 180 stopni.
A do tego dochodzi silne uzależnienie mentalności.
Która zakrywa pewien świat wyobraźni.
To nie jest książka że się wie.
Z tym trzeba żyć.
A nie przeczytam i wiem.
Nic nie wiesz.
Tak każdy ma rację do swej psychy uzależnienia.
A nie Prawdy rzeczywistej jaka ona jest.
rekin
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: babulenie

Post autor: rekin oceanu »

Reflex pisze: pt sie 23, 2019 1:31 pm Ale zachowuj sie dalej jak dotychczas matole,
to pojde do ciebie na Salon 24 i bedzie wielki smiech.
Tam masz krótkie łapki.
Są narzędzia które wyrzucają cię na zbity pisk albo można na stałe cię wyrzucić byś nie pisał bzdur.
Tam gdzie nie twoja prywatność.
Gdy chcesz wklepać coś z internetu musisz itd.
Tak czyjaś prywatność jest zachowana.
Tu jest Polska.
rekin
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze: sob sie 24, 2019 6:02 pm
Tak, bylem w Wenecji i paru innych portach. Plynelismy takim sredniej wielkosci wycieczkowcem na 2500 pasazerow + 1000 osob zalogi...
serce roslo gdy patrzylem na czarny dym z kominow MSC Musica...
niestety to co mile szybko sie konczy i trza wracac do roboty...
Nic sie nie martw Godzill
po urlopie to jest przed kolejnym urlopem.
Najwazniejsze ze odpoczales i powdychales swiezego powietrza ( mam nadzieje ze nie dymilo w twoja strone ).

Ja mam jeszcze tydzien urlopu ale wypady do szpitala trudno nazwac wycieczkami.
Za jakis czas mam ponownie trzy tygodnie i pewno przebiegna tak jak i te.
A tak sie cieszylem na te dodatkowe 8 dni urlopu co w dowod uznania ciezkiej pracy na zmiany nam zafundowali.
38 dni urlopu to juz cos. Moze w przyszlym roku uda sie cos z tym zrobic.
Dzisiaj szalona pogoda i niespodziewanie odebralem kobite do domu po kolejnej chemoterapi.
Po poludniu wpadna dzieciaki to zamowie jaka pizze bo mamy nasza kolejna rocznice a na papranie w kuchni nie mialem checi.
Pifko sie chlodzi i bedzie pieknie . Jak jeszcze dzisiaj Eintracht wygra to bedzie calkiem sympatycznie.
Trzymaj sie Godzill i zycze ci aby w twojej okolicy nie dymilo tak jak z tych wycieczkowych kominow bo na swoim to czlek jakos mniej tolerancyjny.
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: babulenie

Post autor: rekin oceanu »

Lubię Hondę
Te maszyny nie zniszczalne.
Chciałem zmienić.
Ale Nowych już do Rajchu takich nie sprowadzają.
Chociaż BMW 3 trzylitrowe są ok.
Ale mam obawy nie są bez skaz.
Jak Honda.
Amerykańskiej wersji są super.
A i cena przystępna.
Najlepiej kupować rodzimej produkcji.
Ale i na tej jeszcze pojeżdżę.
Mam Jabłko a używam Linux japan.
Japończycy są jednak nie zastąpieni.
rekin
pozdrawiam cię Godzilla.
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: babulenie

Post autor: rekin oceanu »

Tak wasza walka stała się rynsztokiem i powijakami.
Nie ci ludzie na tych stanowiskach.
Możliwe że Polacy będą współpracować bardziej i ściślej z Niemcami ale nie z tą władzą.
Która prowadziła politykierstwo gniewu i rozpaczy Europy.
I Niemcy przeglądają na oczy a możliwość powrotu marki z powrotem.
Jako Marka która była szanowana w świecie.
To już piszą wysokie autorytety.
Nie po nosie wam ale są fakty.
Rozwód z Anglią nie nieunikniony.
Polski rząd odetchnie.
I rodacy też wojenką która się ma koszmarem która się ma ku końcowi.

https://www.money.pl/pieniadze/strefa-e ... 2449a.html
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: Reflex »

Co za kretyn. Pierdyli takie bzdury że sie w kieszeni nóż sam otwiera.
Dzieki Unii Europejskiej, glównie dzięki Niemcom, którzy są od lat, naszym najwiekszym partnerem handlowym, jesteśmy dzisiaj gospodarczo, tam gdzie jesteśmy. Wszystkie kraje z bylego obozu socjalistycznego w tym Polska, Czechy Slowacja, Litwa, Lotwa, Estonia, Bulgaria i Wegry się się odrodzily, i żyja na przyzwoitym coraz wyższym poziomie, m.in dzięki Niemcom. W Polsce Niemcy pobudowali wiele przemyslu, na swiatowym poziomie Ten komunistyczny tępy glupiec powinien sie leczyć.

To że Polska teraz nie ma żadnych ważnych pozycji w Unii, PiS zawdzięcza sam sobie. Fakt, ze spadliśmy z czołówki UE, gdzie Polska przez lata cale piastowala wiele wysokich stanowisk. Szydlo i inni PiS-dzielce, zapomnieli jak sie puszyli, usuwali flagi UE, jak przegrala glosowanie o Tuska 27-1 i dwa razy odpadla w Unijnym glosowaniu. Na co baba liczyla nie wiem.Europa pamieta, wie z jakich kandydatów skladaja sie pisowcy kandydaci. To że znajduje sie obecnie blisko dna, to zasluga samego PiS-u.

Rekin to gorszy klamca od byłych komunistycznych kacyków. To wręcz idiota. Żeby pieprzyc takie glupoty, trzeba być chorym czlowiekiem. Wstydu nie ma, bo czytają to Polacy którzy uczestniczą w tym co sie dzieje w Posce cale 25 lat po upadku komunizmu. Ja myślę, ze rekin siedzial ileś lat w więzieniu za granicą, albo w domu wariatów i nie ma bladego pojecia o ostatnich latach historii kraju. Taki matol nie ma prawa pisac o Polsce. Jesli juz musi, niech pisze listy do godzilli, ten oszalaje z radości. :lol:
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: babulenie

Post autor: rekin oceanu »

Reflex pisze: ndz sie 25, 2019 4:52 pm To że Polska teraz nie ma żadnych ważnych pozycji w Unii, PiS zawdzięcza sam sobie. Fakt, ze spadliśmy z czołówki UE, gdzie Polska przez lata cale piastowala wiele wysokich stanowisk. Szydlo i inni PiS-dzielce, zapomnieli jak sie puszyli, usuwali flagi UE, jak przegrala glosowanie o Tuska 27-1 i dwa razy odpadla w Unijnym glosowaniu. Na co baba liczyla nie wiem.Europa pamieta
To trzeba zawdzięczać Merkel i Tuskowi że nie daliśmy się wydziedziczyć
Zabić i utopić w gnojówie powijakach smrodu NWO.
Polska zwycięża.
Żmija zdycha a syczy dopiero trzeba być zawziętym.Przychodzi czas odmian.
Euro dogorywa.
Europa przechodzi rewolucję.
Zapowiadany jest jej upadek.
Inaczej odejście Od waluty.
Polska ma złoty środek złoty.
Nie odarła się obnażyć.
W Polsce w samym środku Europy będą świętować zwycięstwo II Wojny światowej.
Zapewne będzie prezydent Niemiec.
Nic nie ma mowy o twoich ulubieńcach.
Niestety kto inny ustawia porządek Europy.
Ślepy jesteś i nie widzisz przemian jakie nastają.
Za ostatnimi szczekają psy i żmije.
rekin
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

szambo wybija
Rzecznik CBA oferował niejawne materiały, by zdyskredytować funkcjonariusza, który zeznawał o sekstaśmie Kuchcińskiego

Rzecznik CBA Temistokles Brodowski oferował dziennikarzowi dostęp do niejawnych materiałów, które miały zdyskredytować funkcjonariusza CBA – Wojciecha Janika. Janik to funkcjonariusz, który przed sejmową komisją zeznał o nagraniu z podkarpacia, na którym widać byłego już marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego i nieletnią prostytutkę. Propozycja padła 10 czerwca. 13 czerwca takie materiały wyemitowała TVP w programie Anity Gargas.

Mamy więc sytuację, w której urzędnik występuje w roli specjalisty do czarnego PR, wykorzystującego państwowe dokumenty.

Odwet za Kuchcińskiego

Wojciech Janik był cenionym przez szefów funkcjonariuszem. Gdy jednak zeznał, że widział taśmę, na której Marek Kuchciński, były już marszałek Sejmu, uprawiał seks z prostytutką z Ukrainy stał się wrogiem numer jeden. Janik mówił o kilku tysiącach taśm, którymi mogą być szantażowani najważniejsi ludzie w Polsce. Nagrania miały być wykonywane w podkarpackich agencjach towarzyskich braci R. Na razie nikt nie próbuje wyjaśnić kto jest depozytariuszem tych „haków”.

– Róbmy razem. Grzesiu, jeżeli CBA dało dupy, to to nie za mnie. Po prostu. Ale jeżeli tak jak w przypadku Janika – pokazuje ci pewne rzeczy. Inaczej. Wszystko to co ci powiedziałem jestem w stanie określić się kwitami. Ja ci je mogę pokazać. Nie dam ci ich do publikacji. Ale mogę ci je pokazać. (…) Umówmy się na kiedy. Przyszły tydzień będzie dobry? Tak? (…). Co chcesz zobaczyć? (…) Pokażę protokoły (stanu zawartości szafy Wojciecha Janika, który twierdzi iż ukradziono mu nagranie marszałka Kuchcińskiego – red.). (…) Po pierwsze nie dam ci ich do ręki. Zobaczysz je, ale ci ich nie dam. Nie zrobisz żadnego zdjęcia temu dokumentowi. Dżentelmeńska umowa. Nic nie nagrywasz. (…) Wszystko to co ci powiedziałem jest oparte na faktach. Jeżeli o coś mnie zapytasz, pokaż kwit, to ja ci go pokażę. (…) On (Wojciech Janik – red.) wyrwał jakąś tam część wypowiedzi jak się spotkał z naszymi funkcjonariuszami gdzieś w Elblągu, że to myśmy prosili o spotkanie. I jeszcze były cyrki pt. że myśmy chcieli od niego kasę. (…) Powiedział, że w związku, że jest poza służbą, to bardzo chętnie zostanie konsultantem. Za każde spotkanie chce 10 tys. zł. A nasze chłopaki to ile w końcu chcesz, 10, 20, 30 – i to zostało wyrwane (z kontekstu – red.). (…) On nie puścił całości, puścił to co mu pasowało. Przygotuj się Grzesiu, ja się przygotuje, spokojnie pogadamy. Pokażę ci jak facet jest niewiarygodny. A powiedz mi jak to jest, że on się nie stawia do prokuratury wojskowej? (…) Złożyliśmy zawiadomienie i teraz co będzie unikał? Nie wiem na ile to jest prawdą co teraz powiem, ale słyszałem od dziennikarzy. Że już raz miał taką sytuację i ciągle unikał prokuratury. Nie wiem o co chodziło, o nękanie o coś tam. Też się nie stawiał. No i prokuratura się zdenerwowała i wysłała po niego policję. (…). To później zaskarżył sąd i prokuraturę i policję. (…) Jest mnóstwo rzeczy, które ci pokażę. Zobaczysz sobie jego stronę i zobaczysz sobie naszą stronę. Z tym, że na to co ja ci powiem jest pokrycie w papierach – mówi na nagraniu rzecznik CBA.

https://www.sluzbyspecjalne.com/rzeczni ... 3uQ2UngYzM
Zablokowany