babulenie

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

przepraszam, czy to byl taki kurs dla trolli internetowych?

bo widze ze ja tu pisze to co mysle i pisze uczciwie a mam do czynienia z wyksztalconymi psychologami czyhajacymi na kazde moje potkniecie, ktorym nie zalezy aby przedyskotowac uczciwie jakies tematy czy problemy a jedynie aby "przypier.dolic" interlokutorowi bo ten sie potknal, bo cos przekrecil, bo czegos nie powiedzial do konca...

teraz juz rozumiem dlaczego pomorzak jest tak upier.dliwy dla mnie i dla innych... on to robi zawodowo...

brawo!

przedtem na tym forum pracowal pulkownik Sluzby Bezpieczenstwa spod Lodzi... bardzo sympatyczny czlowiek, z sympatyczna rodzinka, ktora u siebie w Szwajcarii goscilismy, jak tez bylismy u nich w goscinie...

ciekawi ludzie tutaj sie zbieraja przez te wszystkie lata... czy te kilka osob co tutaj pisze potrafi dac zatrudnienie tylu ciekawym ludziom?

to dlaczego, kur.wa, ja nie dostaje jakichs procentow od tego? przeciez na podstawie analizy moich czy Cyca tekstow na 100% kilka rodzin roznych pracownikow ubecji dobrze zyje od lat...

kur.wa, to jest niesprawiedliwe!
ja to pier.dole!
ja zdecydowanie zadam dodatku do emerytury za wysluge lat!!!

ja to zglosze gdzie trzeba...
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: babulenie

Post autor: sprawiedliwy »

zgłaszaj, sygnalizuj.
zwał jak chciał...... SYGNALIZATOR
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

sprawiedliwy pisze:zgłaszaj, sygnalizuj.
zwał jak chciał...... SYGNALIZATOR
mam do ciebie mniej szacunku niz do ........ spod latarni!
pamietasz? tak kodziarze traktuja kobiety...

po co sie wcinasz w temat, ktory ciebie nie dotyczy, i w ktorym nikt nie czeka z utesknieniem na twoje durne komentarze?

zebys ty chociaz raz potrafila stworzyc jakis ciekawy watek do dyskusji... nic, nada....

pusty stary siwy leb z przefarbowanymi wlosinami...
to wszystko co soba reprezentujesz...
jak sie ksiazeczka wydana wlasnym sumptem rozdawala?

juz nawet qrwa zazartowac nie mozna bo sie babsko wcina...
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: babulenie

Post autor: rekin oceanu »

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/ ... is/vz48z5j
Sondaż dla Faktu: Rekordowe poparcie dla PiS!

Tak wysokiego poparcia Prawo i Sprawiedliwość nie miało od początku kadencji! Gdyby wybory odbyły się w najbliższą niedzielę, aż 50 proc. wyborców zagłosowałaby na ugrupowanie Jarosława Kaczyńskiego – wynika z sondażu Kantar Public dla Faktu. To dałoby PiS aż 285 mandatów w nowym Sejmie. To coraz bliżej większości konstytucyjnej, która wynosi 307 głosów.


To on ograł Tuska
i miliony wywalone w błoto - za ostatnim psy szczekają. Już nie będzie Polaków straszyć i molestować.
Spartolonymi ustawami przeciwko Narodowi Polskiemu.Koniec z bezprawiem
Uczciwi wreście odetchną.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

a ja im i tak nie wierze... oni pracuja dla swoich Panow z zagranicy, czy on tusk czy inny...
to ze im teraz pisza o takim poparciu tez nie jest logiczne bo gdzie nie spojrzysz w internecie to Polacy byli niezadowoleni z zastapienia Pani premier Szydlo przez tego chlystka...

przewaznie bylo tak okolo 7:3 dla Szydlo...

dlatego te liczby poparcia dla pisu teraz to takie raczej z dupy wziete...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

pomorzak
zarzucasz mi ze zareagowalem
na wpis do jordana
nie wiem czy jest to zgodne czy
niezgodne z regulaminem
ale
zareagowac nalezalo bo wpisales
"uczono nas rozumiec"
jest to totalna bzdura i dziwie sie
tobie ze tak to ujales
wiec
"rozumiec" nie mozna uczyc i nauczyc
mozna co najwazej wyjasniac pewne schematy
slowo rozumiec pochodzi od "rozum" i tam
odbywa sie zrozumienie - to o czm piszesz
nazwac nalezy wrabianiem tzw /z uzywanej nazwy/
inteligencji wyuczonej" ktorej sensem jest opanowanie
pewnach schematow bez uzycia tego co nazywaja - mysl-rozum
zatem
taki rodzaj nazywam tresura
tresura podobna odbywa sie
w wojsku

CXC
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: babulenie

Post autor: rekin oceanu »

http://niezalezna.pl/211347-nord-stream ... za-europie


Rostowski nazwał Morawieckiego przestępcą. A zmiany w Polsce? Gorsze niż stan wojenny
To przecież on mówił że w kręgach poselskich się mawia że polak nie powinien zyć więcej jak 60 lat.
To mnie już powinny robaki zjeść.

To sobie można wyobrazić jakich podwładnych miał tusk.
I jakiej depolonizacji się dopuszczał.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

zoskicyc pisze:pomorzak
zarzucasz mi ze zareagowalem
na wpis do jordana
Wielce Szanowny Panie Cyc,
prezentujac swoje opinie ubogaca Pan to forum i wszelkie tematy.
Jestem calkowicie przekonany ze panskie diagnozy i opinie maja kapitalny wklad do wysokiego poziomu dyskusji
prowadzonych na tym forum.
Osobiscie jestem troche zawstydzony ale i dumny ze Pan poswieca tak wiele czasu mojej osobie i jej kondycji psychicznej.
Nie kazdego dnia i nie w kazdym miejscu moge sie spotkac z tak wspanialymi przejawami empatii.
Wielce Szanowny Panie Cyc,
prosze raz jeszcze przyjac moje podziekowania.

Serdecznie pozdrawiam
pomorzak
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

rekin oceanu pisze:http://niezalezna.pl/211347-nord-stream ... za-europie


Rostowski nazwał Morawieckiego przestępcą. A zmiany w Polsce? Gorsze niż stan wojenny
To przecież on mówił że w kręgach poselskich się mawia że polak nie powinien zyć więcej jak 60 lat.
To mnie już powinny robaki zjeść.

To sobie można wyobrazić jakich podwładnych miał tusk.
I jakiej depolonizacji się dopuszczał.
Drogi panie Rekin,
uwazam ze wszyscy na tym forum ciesza sie ze przezyl pan te 60 lat
i mamy nadzieje ze na tym jeszcze nie koniec i przez dlugie lata bedziemy mieli okazje
czytac panska poezje i tak pouczajace wyklady

pozdrowienia
pomorzak
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze:przepraszam, czy to byl taki kurs dla trolli internetowych?

bo widze ze ja tu pisze to co mysle i pisze uczciwie a mam do czynienia z wyksztalconymi psychologami czyhajacymi na kazde moje potkniecie, ktorym nie zalezy aby przedyskotowac uczciwie jakies tematy czy problemy a jedynie aby "przypier.dolic" interlokutorowi bo ten sie potknal, bo cos przekrecil, bo czegos nie powiedzial do konca...

teraz juz rozumiem dlaczego pomorzak jest tak upier.dliwy dla mnie i dla innych... on to robi zawodowo...

brawo!

przedtem na tym forum pracowal pulkownik Sluzby Bezpieczenstwa spod Lodzi... bardzo sympatyczny czlowiek, z sympatyczna rodzinka, ktora u siebie w Szwajcarii goscilismy, jak tez bylismy u nich w goscinie...

ciekawi ludzie tutaj sie zbieraja przez te wszystkie lata... czy te kilka osob co tutaj pisze potrafi dac zatrudnienie tylu ciekawym ludziom?

to dlaczego, kur.wa, ja nie dostaje jakichs procentow od tego? przeciez na podstawie analizy moich czy Cyca tekstow na 100% kilka rodzin roznych pracownikow ubecji dobrze zyje od lat...

kur.wa, to jest niesprawiedliwe!
ja to pier.dole!
ja zdecydowanie zadam dodatku do emerytury za wysluge lat!!!

ja to zglosze gdzie trzeba...
Wielce szanowny Panie Godzillo,
bardzo Pana lubie i chetnie czytam panskie posty ale jakos nie umiem sobie wyobrazic aby byl Pan w kregu zaiteresowania powaznych ludzi.
Prosze nie traktowac tego jako umiejszania Panskiej roli w bezkompromisowej walce z niesprawiedliwosciami tego swiata.
Bardzo cenie i popieram to panskie zaangazowanie bo nie ma nic gorszego jak nuda w zyciu codziennym.
Kazdy z nas potrzebuje jakiegos usprawiedliwienia dla siebie w obliczu tak wielu niesprawiedliwosci, ktore nie sa dziesiejszym ewenementem, bo one istnialy i istnieja od dawna.
Obecne teorie zniszczenia swiata nie roznia sie od tych regionalnych kataklizmow z czasow przed internetem.
Dla mieszkanca jakiejs wiochy w afryce jej zniszczenie i zniszczenie jego zycia jest swiatowym kataklizmem bo niszczy jego swiat.
W dzisiejszych czasach gdy w spoleczenstwach "wysoko rozwinietych" borykamy sie z zalewem negatywnych informacji powstaje naturalna kontrreakcja.
Trzeba przeciwdzialac aby zachowac wlasny pozytywny wizerunek. Swiat jest zly ale my jestesmy czescia tego swiata i jestesmy dobrzy.
Swiat jest kierowany przez zlych ludzi. No dobra, swiat jest kierowany przez zlych ludzi ale my walczymy z nimi i jestesmy dobrzy pomimo ze swiat jest zly.
My jestesmy dobrzy wiec mamy moralne prawo wskazywac kto jest zly. No dobra, wskazywac bedziemy tych ktorych mozna bezkarnie wskazywac bo nie jestesmy samobojcami.
Walczymy w pierszym szeregu i wirtualnie obnazamy wstretnego Kowalskiego i plujemy mu w twarz, w ta zdradziecka morde.
Kurde, tak bohaterskiego aktu jeszcze nikt nie widzial. Nam jednak nie chodzi o poklask, wytropimy kolejnego szaraczka i z grubej rury.
Niech wiedza ze sie nie ukryje.
Nasze bohaterstwo nie konczy sie jednak na tym i birzemy na celownik tych wielkich. Niech nie mysla ze sie uratuja. Za te wszystkie zbrodnie ujawniamy ich, niech wszyscy wiedza A ich inie jest..............ONI.
Kto nie wie o kim mowimy ten duren albo ICH.
Kurde po tak wielkim bohaterskim wysilku czas na odpoczynek.
Patrzcie ciamajdy i sprzedawczyki. Jam czlek wielki i bez strachu.

Wielce Szanowny Panie Godzillo,
wszelkie podobienstwa sa przapadkowe jak podaje sie w filmach

Serdecznie pozdrawiam
pomorzak
Zablokowany