babulenie

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: babulenie

Post autor: alohilani »

Ja jak tylko zobaczylam to Windows 10 i tyle niepotrzebnych dla mnie "roznosci", ktre to dostalam jako wyposazenie nowego komputera, bylam bardzo rozczarowana. Poprosilam znajomego o zainstalowanie Windows 7, ktore mialam przedtem na innym komputrze przez szesc lat. Ten znajomy twierdzil, ze to Window10 tez mu nie pasowalo, chociaz w nowej technologii jest niemal specem i uzywa na codzien. A ja lubialm jeszcze bardziej Windows XP, ktore mialam poprzednio na starszym. A tak w ogole, to nie lubie tych wszystkich nowosci technologicznych, ktore utrudniaja mi zycie juz od momentu wlaczenia komputera. Ja chce widziec na ekranie to co chce, a nie to co ten program chce mi pokazac albo wcisnac. Chodzi oczywiscie o mnie, poniewaz kazdy ma inne potrzeby i moze byc nawet zachwycony Windows 10. To tylko moje skromne doswiadczenie, ktorego nawet nie musi sie brac na powaznie.
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: babulenie

Post autor: rekin oceanu »

Najlepsze stare wino
Ależ XP
Tak naprawdę najdoskonalszy z tych wszystkich jest Linux
Od dawna szukałem co inni nie znają
Inni nie mają.
Ludzie są brutalni chociażby na forach.
Nie dziwcie się ze w tą pułapkę wchodzicie.
Ale nie tylko w tym
Tak zacząć trza od siebie.
Zwinność żmii
Chociażby niewinność gołębicy.

A tak naprawdę system tytan to jest ten wyśmiany nie lubiany
Zwykły ubuntu.
Ma zdrowe jądro.
Ale słabą ochronę dlaczego?
Niewygodny był ludziom nieuczciwym co szukają interesu.
I co?
Ustroili swoimi zabawkami.
Ależ rozumni zrobili z niego LINUX tytan.

Gdzie go szukać
A no jest w internecie
Linux Tytan

rekin
Żeby świat był inny.
Znając go to nie wszystko.
Programy bezpieczeństwa.
Tu jest problem.
rekin

Ja nie mam problemu.
Tyle burz co miałem
Pokonał i poszedł i przeszedł jak burza.
Jak Błyskawica gromu
GROM.

Polsko
Perełka świata
Nie depcz trudu pokoleń
A ci co na rękach noszą krew
Niewinnych i sprawiedliwych
Pokryją się w niesławie
Obyś tam nie była
https://sites.google.com/site/pulspoezji/
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: babulenie

Post autor: wiara i s »

tak dobrze mu w matuszcze rosjiii
ze chce do domu
nawet do pierdla
tak koncza szumowiny
a juz byl na top
http://www.msn.com/en-us/news/us/edward ... spartandhp

mial I tutaj swoich zwolennikow :(
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: Reflex »

mial I tutaj swoich zwolennikow
I ma dalej. Jest pokarmem i napedem dla roznej masci Cycow. Dzisiaj szczegolnie, kiedy Europe zalewaja
setki tysiecy uchodzcow, kiedy Rosja zaczyna ekspansje w rejonie bliskowschodnum, system NSA mogl byc waznym narzedziem bezpieczenstwa w Europie. Moze to zabrzmi prymitywnie, ale juz tylko za szkody jakich narobil ludzkosci Snowden powinien wisiec. Pomijam fakt zdrady. Kto wie czy pewnego dnia sam sie powiesi. Kupie Cycowi bilet do Moskwy na pogrzeb. Bedzie mogl przy okazji ucalowac ziemie po ktorej stapa jego bohater Putin.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: babulenie

Post autor: alohilani »

A ja poparlam kiedys jego dzialanie nie majac pojecia o tym co pisze, nie znajac okolicznosci w ogole.
No coz, czlowiek popelnia bledy. Ale sie do tego bledu przyznaje!
Jest to cnota nad cnotami trzymaj jezyk za zebami.
Musze o tym pamietac!
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

a u nas to on je bohatyr co sie nie klanial i byl jak ze stali
i sprawil ze mowilo sie o tym o czym sie wczesniej nie mowilo
no i taki ludzki byl
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: babulenie

Post autor: alohilani »

Linux i Ubuntu czy jak mu tam uzywany jest na renomowanych niemieckich uniwerytetach.
Wiem, poniewaz na ten temat rozmawialam kiedys z profesorem (tytul naukowy), naukowcem od informatyki,
kiedy pytalam go o Windows i zabezpieczenia antywirusowe. On takich nie uzywa, poniewaz nie uzywa Windows.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: babulenie

Post autor: alohilani »

Pomorzaku, interesuje mnie ta Staropolska, ze taka dobra. Nie pijam, mam bardzo slaba glowe. Teraz nie mam towarzystwa do kieliszka, a ja lubie robic zagryche dla gotowego juz trunku na stole, LOL! Ale te Staropolska to bym juz kupila, nie bylabym taka chytra ; )) Jednak nie moze miec smaku koniaku, poniewaz tego nawet najlepszego i z wieloma gwiazdkami nie trawie, niestety... Widocznie nie wiem co dobre.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

aloha pisze:Pomorzaku, interesuje mnie ta Staropolska, ze taka dobra. Nie pijam, mam bardzo slaba glowe. Teraz nie mam towarzystwa do kieliszka, a ja lubie robic zagryche dla gotowego juz trunku na stole, LOL! Ale te Staropolska to bym juz kupila, nie bylabym taka chytra ; )) Jednak nie moze miec smaku koniaku, poniewaz tego nawet najlepszego i z wieloma gwiazdkami nie trawie, niestety... Widocznie nie wiem co dobre.
Ta gorzaleczka jest troche slodkawa w kierunku likieru ale nie tak ciezka i gesta.
Osobiscie nie przepadam za slodkimi trunkami, wole koniak czy whisky, ale ta bardzo mi zasmakowala.
Czasami z moja pania pozwolimy sobie na kieliszeczek. W Polsce Staropolska kosztuje w granicach 80 zlotych.
Polecam bo mozna i do ciasta i bez :D
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Dzisiaj zmarl prof. Zygmunt Mackiewicz, chirurg, naczyniowiec, bardzo sympatyczny i mily czlowiek.
Mial 84 lata. To jeden z tych co cyc by okreslil mianem idioty bo byl zalozycielem i wieloletnim prezesem stowarzyszenia odbudowy fontanny Potop w Bydgoszczy. Taj fontanny co tak bardzo ciazy na moim zyciorysie w cycowych oczach. Rok temu na odslonieciu odbudowanej fontanny plakal jak dziecko. To byl ostatni raz kiedy moglismy sobie uscisnac rece. Teraz nawet nie bede na pogrzebie.
Wszysko przemija. To juz drugi czlowiek ktory odchodzi z zespolu odbudowy fontanny. Ten pierwszy nawet nie widzial realizacji. Posadzili mu drzewko w Bydgoszczy. Byl Niemem co kochal Bydgoszcz. On zarazil mnie.
W czasie urlopu w Polsce zrobilismy objazd po rodzinie mojej zony. Stara generacja rolnikow a w rozmowie miales wrazenie ze spotykasz nieprzecietnych swiatlych ludzi. Kocham rozmowy z tak zwanymi prostymi ludzmi. O poezji i literaturze nie pogadasz ale jak zacznya opowiadac o tym co dookola to wszystkie poematy padaja.
Kocham ludzi prostych co nie maja potrzeby ani ochoty udawac. Oni sa zyczliwi bo tak sie nalezy.
Kocham ludzi ktorzy potrafia sluchac i nie osadzac. Sa zainteresowani a swoimi uwagami nie rania.
Najbardziej zapadaja w pamieci ludzie ktorzy pogodzeni z soba i swiatem bezwiednie daja ci oswiecenie.
Gdybym wyrazil przy nich moj zachwyt obcowaniem z nimi to pewno by tego nie pojeli bo czemu sie tam zachwycac. To rekompensuje mi spotkania z innymi ludzmi, tymi co maja i soba cos reprezenzuja i maja wymagania.
Tak faktycznie to ciagle jestem tym malym chlopcem co z szeroko otwartymi oczami i ustami slucha tych wspanialych opowiesci z zycia. NIe nadaje sie na salony i do inteligencji, jam prosty jak i ci ludzie ktorych tak kocham.
Zablokowany