babulenie

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: babulenie

Post autor: alohilani »

Argumenty Slomianego Czlowieka: Bardzo popularna technika. Troll oskarza oponentów o przyjmowanie pewnego punktu widzenia, nawet gdy oni tego nie robia. Nastepnie atakuje ten wymyslony punkt widzenia. Inaczej mówiac, troll wklada slowa w usta oponentów, a nastepnie je odpiera.
( Hahaha, ja pierdziele, skad oni go znają?)
I jeszcze laczenia ludzi w grupy i rezyserowanie wlasnego teatru kukielkowego z zywych ludzi bez woli i udzialu uczestnikow, a potem rozliczania ich z rol w tym teatrze, z ktorymi nic wspolnego nie maja. A to przeciez wybujala wyobraznia samego autora tego teatru. rezysera i aktora (pociaganie kukielek za sznurki i dawanie im glosu) w jednej osobie. Czyli to jest surrealizm tworcy, a rozliczanie fizycznych ludzi, uczestnikow forum, za sztuke ktora sam autor tego surrealizmu stworzyl.
Eureka!
Tu klania sie definicja surrealizmu, pelna definicja surrealizmu.
Czyli to forum jest platforma surrealistycznej dzialalnosci artystycznej tworcy tego teatru kukielkowego.
To wszystko to o wiele wiecej niz fefinicja troll'izmu (trollingu) forumowego zawiera.
To jest wyjatkowo "wyuzdany" i wysublimowany surrealistyczny trolling.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

Dlatego sprzyja forumowmu debilowi, ktory debilnie i klamliwie maci.
czyje to slowa i kogo dotycza?
tak sie zastanawiam...
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: babulenie

Post autor: jordan274 »

Niemal cale to forum zaczyna byc jakims surrealistycznym swiatkiem,ktory w ostatnim czasie przesal byc nawet smieszny,niektore wypowiedzi ,czy ich tresci sa po prostu chwytami ponizej pasa,nie mozna zyczyc nikomu smierci lub wysmiewac go z powodu pochodzenia,a tu niestety trafiaja sie takie ''perelki'',to jest delikatnie
mowiac swinstwo i nie powinno miec miejsca wsrod podobno ''inteligentnych''ludzi,bo mozna sie z kims
nie zgadzac,mozna tez zartowac ale to wszystko powinno miec rece i nogi,w przeciwnym razie takie forum
przestaje miec jakikolwiek sens....
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

jordan274 pisze:Niemal cale to forum zaczyna byc jakims surrealistycznym swiatkiem,ktory w ostatnim czasie przesal byc nawet smieszny,niektore wypowiedzi ,czy ich tresci sa po prostu chwytami ponizej pasa,nie mozna zyczyc nikomu smierci lub wysmiewac go z powodu pochodzenia,a tu niestety trafiaja sie takie ''perelki'',to jest delikatnie
mowiac swinstwo i nie powinno miec miejsca wsrod podobno ''inteligentnych''ludzi,bo mozna sie z kims
nie zgadzac,mozna tez zartowac ale to wszystko powinno miec rece i nogi,w przeciwnym razie takie forum
przestaje miec jakikolwiek sens....
zgadzam sie... nie powinno takich rzeczy byc...
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: Reflex »

zgadzam sie... nie powinno takich rzeczy byc...
godzilla
Jak słodko, hiena w skórze baranka. Jordanek tez jakiś załzawiony.

Panie i panowie, to forum to jest przecież nic innego jak typowe POLSKIE piekiełko, może tylko bardziej toksyczne ze względu na obecność dwóch wyjątkowo uciążliwych i nieprzyjemnych typów de homines degeneratum.

Nie będę nikogo pouczal, mam wysokie mniemanie o inteligencji tutaj piszących.
Po prostu niech każdy będzie sobą i pisze co mu w duszy gra. Samodzielnie bez ich udziału, nie czekając na nich. Świetnie sobie z tym radzi pomorzak, widzicie jak spokojem i śmiechem wprawia ich we wscieklość.

Jak ZŁE rzuci w ciebie kamieniem, rzuć w niego chlebem i uśmiechem. Oni się cholernie boja waszego śmiechu. Jak rzuci w ciebie dużym kamieniem... rzuć bochenkiem, możesz wlozyc w nego cegle .... ;)

Nieee , żartuje: )))
Dla nich cegla w ciemię, to wasza niezależnośc, wasze dobre samopoczucie, wasz smiech.

A Ty Jordanie przestań marudzić. Spróbuj czasem być obiektywny albo chociaż neutralny. Jeśli potrafisz.
Poza tym przytul do piersi Cyca, możesz dać possać wlasnego cyca godzili, ale dopiero jak zamontuje tą cholerną wannę i wykapie się.
.........
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: babulenie

Post autor: jordan274 »

Czy to tak na zasadzie ,uderz w stol itd ..?,a moje ""marudzenie''niekoniecznie musi komus odpowiadac,zwlaszcza jak prawda troche boli ,a najlepiej rzeczywiscie rzucac w siebie niekoniecznie chlebem,trudno sie dziwic znajac retoryke tego forum...,poza tym od czasu do czasu radze przeczytac swoj wlasny tekst przed wyslaniem,bo czasem to upajanie sie wlasna inteligencja
nijak sie ma do tego co sie pisze,prawda...?,zreszta przyznaje Cycowi racje,nie ma sensu sie odzywac..
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

wlasnie...

bo moja racja jest mojsza niz twojsza... moja jest najmojsza...

tako rzecze R. pierwotniakiem przez niektorych zwany...

pieknie byloby gdyby sie wiecej takich odwaznych znalazlo i mu prawde w oczy powiedzialo.... wtedy moze by cos zrozumial...
ja nie roszcze sobie pretensji do bycia najmadrzejszym czy nawet madrym... ja chcialbym pogadac z ludzmi... to wszystko... od oceniania sa ci najmadrzejsi, ktorych racja jest ich najichsza...

Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: Reflex »

...,poza tym od czasu do czasu radze przeczytac swoj wlasny tekst przed wyslaniem,bo czasem to upajanie sie wlasna inteligencja
Drogi Jordanku,moja inteligencją upajają się wylacznie Cyc, godzilla i teraz ty.
Swoją wlasną "intelegncję" wmawiaja nam werbalnie na forum, wylacznie twoi protegowani, nomen omen ... też cyc i godzilla. Czyli kolejne twoje pudlo i "staropanieńskie" zagranie.

Jeśli pisałem kiedykolwiek pozytywnie o czyjejś inteligencji, to wyłącznie o innych ludziach.
Dobitny i goracy jeszcze przykład jest w moim poście, który obudzil w tobie tyle niezdrowych emocji.

Ty zamiast marudzić, pokaż mi konkretny fragment mojego postu za który powinienem się wstydzić, albo się nim upajam. Ja ci w zamian szczerze powiem czego ty się bezwstydnie nie wstydzisz.
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: babulenie

Post autor: jordan274 »

Tak, kazdy ma prawo do swoich racji,to fakt ,tylko nie rozumiem dlaczego pewne reakcje na dany tekst musza byc wredne i zlosliwe ,zwlaszcza ,ze piszac ogolnie ,nie wskazujac nikogo palcem i jezeli ktos odzywa sie
w ten sposob to pewnie bierze wszystko do siebie,tego wlasnie nie rozumiem ,zreszta nie ma sensu ciagnac tego
w nieskonczonosc ,bo znowu wszystko zacznie sie od poczatku,lepiej dac sobie spokoj...,lepiej zrewidowac
swoje postepowanie i zastanowic sie ,czy rzeczywiscie wszystko jest ok ,a jesli nie ,to probowac cos zmienic
w innym razie wszelkie rozmowy ,czy dyskusje nie maja sensu ,bo nikt tu nie jest po to ,zeby sie
denerwowac, ani nikt nie jest tu za kare......,to tyle ,wiecej nie mam nic do dodania.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: Reflex »

Ty Jordanie przestań marudzić. Spróbuj czasem być obiektywny albo chociaż neutralny. Jeśli potrafisz.
Poza tym przytul do piersi Cyca, możesz dać possać wlasnego cyca godzili, ale dopiero jak zamontuje tą cholerną wannę i wykapie się.
.........
Przepraszam, ale co do cholery widzisz w powyższym wrednego, szczególnie w porównaiu z tekstami cyca i godzili?
Ani jednego obrazliwgo słowa, ciepla uwaga i lekko przymrużone oko. A przecież ty to zaczaleś.
Oby każdy (pisze o twoich przyjaciołach) tutaj pisal w takim tylko stylu, to forum byłoby oazą kultury i wzajemnej adoracji.
Zablokowany