babulenie

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

czego bym tu nie napisal to przez panne z kwiatkiem w dupie zostanie przedstawione jako "budowanie koalicji przeciw cieplemu R."...

ale jak jest KAZDY widzi...

wystarcza dwa slowa krytyki i juz zaczyna sie jazda... i bedzie tak galopowal na plecach krytykujacego az ten padnie i zrezygnuje przepelniony gorycza do tego miejsca albo... albo R. padnie kiedys zadlawiony wydalinami wlasnej wscieklosci...
a przeciez to taki sympatyczny czlowiek, potrafiacy tyle ciepla przekazac ludziom w swoich slowach...

ja nie rozumiem tej polityki... przez dwa dziesieciolecia sie tego czlowieka tu toleruje... rozumiem ze on swoimi wrednymi atakami moze niektorych motywowac do odpowiadania ale ilez to juz ludzi stad poszlo.... i nie wroca tu juz nigdy...

on jest sztucznym tworem... umieszcza tu wylacznie cudze fotki, czasem nawet ladne takie kolorowe i czasem nawet sliczniusie komentarze zalacza, w wiekszosci nie majace nic wspolnego z rzeczywistoscia...

cala jego tutaj dzialalnosc to falsz, obluda i chamskie ataki...
Reflex
Posty: 10580
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: Reflex »

Jestes po prostu nudny godzilątko. Są ludzie jak ty, którzy myślą ze wystarczy napisać, oplugawić.
Nie ważne co, nie ważne kogo, nie ważne czy ma coś wspólnego z rzeczywistością.
Dlatego zawsze byleś prymitywnym scierwojadem.

To już na nikogo nie działa. Mnie to ty możesz naskoczyć, pamiętasz na co, czy mam ci przypomnieć?
No! :mrgreen:

Znudzileś mi się. Daje ci ignora, na razie na dwa tygodnie. Mam nadzieje, że inni zrobią to samo.
Życie jest zbyt krótkie, żeby go marnować na takego bucowatego trolla.

Obrazek
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

Cycu, mozesz juz pisac... R. obiecal ze przez dwa tygodnie sie nie bedzie do mnie odzywal...

zobaczymy czy wytrzyma...
pomorzak
Posty: 9440
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

wy sie tu drobiazgami zajmujecie a tam w kraju Matka Boska w sejmie walczy z szatanem
Zwrotu "ojczyzny wolnej" i odpowiedzi na pytanie, komu służą posłowie domagali się w środę uczestnicy sejmowej komisji do spraw rolnictwa. Podczas obrad na temat upraw genetycznie modyfikowanych (GMO) grupa osób zaintonowała religijną pieśń "Boże, coś Polskę". Jedna z kobiet oświadczyła również, że jest Matką Boską. (http://www.tvn24.pl)

rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: babulenie

Post autor: rekin oceanu »

Katolicyzm egzorty
Zabobony wróżby
I mieszanie jak w betoniarce
Nie jest to dobra rada.
Młodzieńcze lata zapłaciły na moim ciele cierpień.
Do 17 roku życia puki nie wyszedłem z domu rodzinnego.
Mającego mnie za Potwora.
Patrząc jak kapłan całuje dziewczynki na Religi.
Itd.
A plotkarstwo i obmowy dolepiły mi ran niesprawiedliwych.
Aż ziszczały się gniewem kleru przez moją matkę dewotkę.
Podłe to wspomnienia chciałbym zapomnieć o tym.
Nawet gdy nie miała do tego prawa.
A podstępem i układami.
Otarłem się o śmierć.
Lecz Wola Boża była inna.
Te ludzie nie zmieniły się.
Ale to już byłbym plotkarzem jak i oni.


Bóg ma swoją osobowość
I określił się w swojej historii.
Jakie ma intencje i żądania Do swego syna.
Inaczej Narodów swego stworzenia.
Tak nas widzi.
A człowiek tworzy potwora odsuwając Ducha Bożego.

Jako mesjasz mówi wprost
Kto szuka ten znajdzie
kto kołacze temu otworzą
Kto prosi ten otrzymuje Ducha Prawdy
Który go doprowadzi do całej Prawdy.
Tak Kler odrzuca te zobowiązanie.
Stawiając swoją osobowość w jego miejscu.

Zastępca.
Niestety takiego zastępcy nie może być.
To jest policzek W narody ludzi którzy szukają prawdy.
Przyciemniając sprawę.

Obrazek

POKORA TO DOBRA RADA DLA WSZYSTKICH



Obrazek
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

przekrecasz fakty szatanie....
Uczestnicy zaśpiewali pieśń "Boże, coś Polskę" Zwrotu "ojczyzny wolnej" i odpowiedzi na pytanie, komu służą posłowie, domagali się w środę uczestnicy sejmowej komisji do spraw rolnictwa. Podczas obrad na temat upraw genetycznie modyfikowanych (GMO) grupa osób zaintonowała religijną pieśń "Boże, coś Polskę". Jedna z kobiet oświadczyła również, że jest Matką Boską. Posłowie połączonych komisji sejmowych dyskutowali w środę nad rządowym projektem ustawy o organizmach genetycznie modyfikowanych. Projekt wprowadza specjalne strefy, w których byłaby możliwa uprawa modyfikowanej żywności. Na obrady komisji przybyli w środę również przedstawiciele organizacji i stowarzyszeń, którzy domagają się między innymi przyjęcia poprawek złożonych przez klub Kukiz '15, przewidujących całkowity zakaz upraw GMO. "Ojczyznę wolną racz nam zwrócić, Panie" W połowie posiedzenia grupa osób zaintonowała, a następnie odśpiewała pieśń "Boże, coś Polskę". Niektóre osoby wstały. Po chwili jedna z kobiet zapytała przez mikrofon: - Panie posłanki i panowie posłowie. Proszę bardzo, żebyście się określili, komu służycie: Bogu czy mamonie, Polakom czy szatanowi? Następnie jedna z uczestniczek - prawdopodobnie przedstawicielka organizacji pozarządowej - oświadczyła: - Pochodzimy od Gryfitów, od cesarzów rzymskich, od Merowingów. Jesteśmy potomkami Jezusa i króla Dawida. Na koniec stwierdziła, że księża powiedzieli o niej, że "jest Matką Boską". - To przesłanie, ta iskra, która miała być z Polski - to ja nią jestem - dodała kobieta. (http://www.tvn24.pl)
pomorzak
Posty: 9440
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Wielce Szanowny Panie Godzillo
na wstepie pragne Pana serdecznie pozdrowic i zyczyc zdrowia w ten jesienno-zimowy czas.
Bardzo ucieszylem sie z Panskiej jak zawsze wywazonej i merytorycznej reakcji na moj post.
Z calym szacunkiem dla Panskiego zdania pozwole sobie jednak miec odmienne.
Stwierdzenie: "wy sie tu drobiazgami zajmujecie a tam w kraju Matka Boska w sejmie walczy z szatanem"
nie jest moim zdaniem manipulacja bo jak sam Pan raczyl zacytowac: "Na koniec stwierdziła, że księża powiedzieli o niej, że "jest Matką Boską""
A komu jak nie ksieza nalezy wierzyc ? Jak stwierdzili ze jest to pewno maja podstawy aby tak twierdzic.
To jednak drobiazg bo najistotniejszym przynajmniej dla mnie jest ze obecna wladza obudzila demony ktore ja zniszcza.

Niestety praca wola i z przykroscia nie moge w tej chwili rozwinac moich mysli.
Moze za jakis czas.

Raz jeszcze serdeczne pozdrowienia
pomorzak
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

bogu czy mamonie, Polakom czy szatanowi?

to sa ciekawe pytania bo wystarczy tylko dojsc do prawdy i bedzie wiadomo komu sluza ci, ktorym oni sluza...

jest kilkaset dzialow sluzby narodowi, ktore udowadniaja ze ten pis ze swoimi pisdzielcami sluzy komus innemu niz narod polski...

a to ze paru ksiedzy powiedzialo to dlaczego nie?

moze to i Matka Boska... kto ja tam wie... czy Matka Boska jako osoba swieta nie moglaby sie w swiety sposob nauczyc jezyka polskiego do tej pory? ja sie szwajcarskiego dialektu niemieckiego nie nauczylem ale co to jest te 35 lat w porownaniu z 2017 lat?

czas miala, jakby co... nawet polska gramatyke na mistrzowskim poziomie opanowac...

ty chyba nalezysz do takich co to by samego Jezusa wpisdu popedzili gdyby do ich drzwi zapukal i o jedzenie poprosil, co?
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: babulenie

Post autor: rekin oceanu »

pomorzak pisze:Stwierdzenie: "wy sie tu drobiazgami zajmujecie a tam w kraju Matka Boska w sejmie walczy z szatanem"
nie jest moim zdaniem manipulacja bo jak sam Pan raczyl zacytowac: "Na koniec stwierdziła, że księża powiedzieli o niej, że "jest Matką Boską""
A komu jak nie ksieza nalezy wierzyc ? Jak stwierdzili ze jest to pewno maja podstawy aby tak twierdzic.
Jako nie wolno przeinaczać słowo Boże.
Jako przyszła matka i bracia gdy głosił mesjasz słowo Boga Ojca.
Co na to Mesjasz.
Postawił znak równości.
Tych co wierzą w Jego Ojca.
Zaznaczając wyższość Hierarchii według prawdziwego Ojca.Świętego ważnej mowy.
Nie łamiąc prawa czci Ojca i matkę swoją.
A jednocześnie okazując jej miejsce w szeregu wiernych.
A mianowanie jej miejsca w niebie nie w jego władzy i intencji.
To powiedział rodzicom apostołów.
Że Polska jest najbardziej doświadczana wśród krajów to jest dobry znak jej.
To z iskry Ogień życia.
Tak.
Ale nie wolno mylić Prawdziwego Nauczyciela.
Jakim jest Duch Prawdy.
Jak rozmawiać z nim.
Jak go poznać.
Jako Piotr mówił Poznawajcie Duchy.
Jako sumienie was nie oskarża itd.
Tak uczniowie się zwą apostołowie nie kapłani.
Kapłaństwo wypełniało prawo.
Ależ mesjasz się wypowiadał na ten temat. Prawo jest na opamiętanie.
Jako mówi nam nie zwracajcie na grzechy swoje.
Jako tak ciężko nie przeżywajcie w rozumieniu ludzkim.
A raczej napełniajcie się pokojem.
To właśnie napełniane jest tym owocem sumienia co go wznosi i oczyszcza.
Stawiając nas innymi.
A drugim czytaniu mówi.
Jeśli się nie odrodzicie na nowo nie wejdziecie do królestwa Niebieskiego.
Tak wszystkie jego przypowieści zawężają się do wąskiej jednolitej drogi
Której pouczał.
Ale jak widać cały czasy kierował nas do prawdziwego nauczyciela.
A kto by choćby jednego zwiódł lepiej byś nie Narodził.
To powinniście znać.
Tak szatan ma dopust zebrać brudy i granice.na tym padole,
A nie władzę.
Władzę dostał i zwyciężył mesjasz w starym testamencie już jest opisem jako rózga żelazna.
Tak wszystko co się dzieje na tym padole.
Jest planem i wypełnieniem.
rekin
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

rekin wypier.alaj z tego watka bo trollujesz swoimi durnymi tekstami!
dziekuje za zrozumienie...
a teraz - won!

do pomorzaczka, bo wiem ze pracujesz przeciw Polsce i Polakom:
Jeszcze ciekawszy performens miał miejsce podczas obrad trzech połączonych komisji, gdzie dyskutowano nad rządowym projektem ustawy o mikroorganizmach i organizmach genetycznie zmodyfikowanych, czyli GMO. Najpierw ktoś z sali zaintonował „Boże coś Polskę” z wersją „Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie”, a potem jedna pani będąca gościem, wygłosiła krótki, ale znaczący speech z ważną konkluzją:

Księża powiedzieli, że jestem Matką Boską, wszystko się zgadza.

Obrazoburcza prowokacja szyta grubymi nićmi. Gdyby „Matka Boska” była sama, to można podejrzewać, że to rozstrojenie umysłowe, ale ponieważ to była cała ekipa, najwyraźniej tę sytuację dokładnie zaaranżowano.

Była to trudna sytuacja, ośmieszyła komisję, która pracowała nad ważnym projektem

— stwierdziła wiceprzewodnicząca komisji, posłanka PO Dorota Niedziela.

Przecież o to chodziło. Cel został osiągnięty.
ja bym mial to w dupie ale pozwalanie na prowadzenie upraw GMO w Polsce jest sprzeczne z interesem rodzaju ludzkiego, a takie akcje maja rozwodnic, osmieszyc i zablokowac protesty... ty pomorzaczku idealnie sie do tego przykladasz...

wiem, wiem... zyjac w Niemczech kupujesz JEDYNIE produkty zmodyfikowane genetycznie wiedzac o ich cudownych-boskich wlasciwosciach... ze ci od nich wlosy na czole beda lepiej rosly, ze bedziesz mlody i przystojny, ze kuska ci bedzie wiecznie stala jak przyslowiowa lanca ulanska...

ale pozwol innym miec odmienne zdanie w tym temacie...

ty jednak nie pozwolisz, ty bedziesz dzialal z tymi, ktorzy szkodza....

bog z toba... wszystko jedno ktorego udajesz ze czcisz...
Zablokowany