z kuzni Andrzeja Pilipiuka...

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: z kuzni Andrzeja Pilipiuka...

Post autor: Reflex »

w ktorym miejscu Pilipiuk sklamal w zacytowanym przez pierwotniaka fragmencie - tego sie nie dowiemy...
Krótka pilka:

Każde średnio rozgarnięte stworzenie skojarzy ze soba cytat w quote i bezposrednią odpowiedź
Ale ponieważ godzilla rozgarnięty raczej nie jest, nie panial.
Cala reszta jego wkurwień tylko swiadczy że trafiłem celnie i boleśnie.

Podobnie z lamentem nad wyglądem. Śmieszne.
Pokazałem wypisany na ich mordach falasz i nienawiść, potwierdzi to każdy psycholog.
Reasumując, godzilla jest jak lakmusowy papierek. Im celniejszy jest mój post, tym większa jego bezradna wscieklość a cale jego pisanie to garbadge.

PS.
Plodni to oni są obaj, godzilla zresztą też. Kocha ich, bo tak samo jak oni wyznaje zasadę: im więcej gnoju tym lepiej.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: z kuzni Andrzeja Pilipiuka...

Post autor: godzilla »

Reflex pisze:godzilla napisał:"w ktorym miejscu Pilipiuk sklamal w zacytowanym przez pierwotniaka fragmencie - tego sie nie dowiemy..."

Krótka pilka:

Każde średnio rozgarnięte stworzenie skojarzy ze soba cytat w quote i bezposrednią odpowiedź
Ale ponieważ godzilla rozgarnięty raczej nie jest, nie panial.
Cala reszta jego wkurwień tylko swiadczy że trafiłem celnie i boleśnie.

Podobnie z lamentem nad wyglądem. Śmieszne.
Pokazałem wypisany na ich mordach falasz i nienawiść, potwierdzi to każdy psycholog.
Reasumując, godzilla jest jak lakmusowy papierek. Im celniejszy jest mój post, tym większa jego bezradna wscieklość a cale jego pisanie to garbadge.

PS.
Plodni to oni są obaj, godzilla zresztą też. Kocha ich, bo tak samo jak oni wyznaje zasadę: im więcej gnoju tym lepiej.
Tak jak napisałem, żadnych argumentów, jedynie wzięte z dupy stwierdzenie o fałszu na twarzach, który potwierdzi psycholog...

To już chyba wystarczy... myślę że wśród piszących tutaj nie na osoby młodszej niż 50 lat... i wstyscy pozwalamy na to aby taki niedojrzały mentalnie przygłup ubliżał ludzkiej inteligencji tutaj piszących i czytających...

Powtórzę - jesteś gnojem, ostatnim z ostatnich gòwnojadem...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: z kuzni Andrzeja Pilipiuka...

Post autor: zoskicyc »

ze trump jest wariatem wiedzielismy
od samego poczatku i jest symbolem
polityki "swiatowej" usa - zbrodniczego
panstwa
z jednej strony "walka o pokoj na bliskim
wschodzie" a z drugiej strony rozpetywanie
czego? wojen - wojen!

jeden szczegol jest tylko wazny w tej
awanturze - izrael zyje na garnuszku
zadluzonej po uszy usa - jesli garnuszek
zostanie pusty - izrael padnie

pytanie
co na awanture amerykanska powie
unia europejska - gouwno - nic - boi sie
to jest merklowski wariant "weiter so"
niech sie dzieje w imie boga obojetnie co.....

ciekawe co wyjasni nam balwanski
pierwotniak jako rzekomy obywatel
usa - florydy lezacej na podbeskidziu
on jedyny wie co nalezy teraz zrobic

CXC

zaiste czlowiek pisu i pisu podpora
incognito

CXC
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: z kuzni Andrzeja Pilipiuka...

Post autor: Reflex »

Tak jak napisałem, żadnych argumentów, jedynie wzięte z dupy stwierdzenie o fałszu na twarzach, który potwierdzi psycholog...
Nie powiem, ze rzniesz glupa, bo ty jesteś przygłupem. Jednak doskonale pamiętasz. że pisałem na tym forum wiele razy o matce kurce i pilipiuku, była masa argumentow a nawet przewidywań które się dokładnie sprawdzily.
Ale ty nigdy - jak to bywa z debilami - nie myślisz, ani przedtem ani po.
I kiedy wyjdziesz z klatki a jak cie znam, wyjdziesz bardzo szybko, napisz co to jest dojrzałość.
Tylko...nie wklejaj wikipedii :lol: napisz sam.Oj ty debilu, z czym do gości?
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: z kuzni Andrzeja Pilipiuka...

Post autor: Reflex »

ze trump jest wariatem wiedzielismy
od samego poczatku i jest symbolem
polityki "swiatowej" usa - zbrodniczego
panstwa
Wszyscy tylko nie cyc. Kiedy pisałem, ze Trump to gbur i prostak, niebezpieczny dla swiata, cyc wrzeszczał w jego obronie: " czego sie go czepiacie,dajcie mu szansę".
'
Wiadomo było dlaczego. W kampanii wyborczej, Trump zapowiadal zerwanie umow z UE, krytykowal NATO I Merkel. Cyc liczyl, ze podkopie Unie. Ponieważ Trump tego nie zrobil, (wybili mu to z glowy) a Unia sie mu smiala w nos, zawiedziony cyc który da dupy nawet bandycie za pomoc w niszczeniu Unii, nagle jak choragiewka na dachu zmienil zdanie i bezczelnie pisze, że WIEDZIELISMY od poczatku (niby, ze on tez), ze Trump jest symbolem "zbrodniczej amerykańskiej polityki". Nie wiedzial a Tump NIE JEST symbolem Ameryki. Robi wszystko odwrotnie niż ustalone od lat wartości i dyplomacja amerykanska.
Cyc to najbardziej zaklamane I falszywe stworzenie ludzkie, potrafi w zywe oczy, przy swiadkach zelgac jak judasz.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: z kuzni Andrzeja Pilipiuka...

Post autor: godzilla »

zoskicyc pisze:ze trump jest wariatem wiedzielismy
od samego poczatku....

ciekawe co wyjasni nam balwanski
pierwotniak jako rzekomy obywatel
usa - florydy lezacej na podbeskidziu...
ja nie wiedzialem nic o rzekomym wariactwie Trumpa... i dalej tego nie wiem...
to co robi sluzy interesom panow swiata...

co co pierwotniak napisze juz mnie nie interesuje...
widze ze cos nawet juz napisal ale goovno mnie to obchodzi...
teraz ty mozesz to czytac... tylko nie cytuj...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: z kuzni Andrzeja Pilipiuka...

Post autor: zoskicyc »

ja nie czytam balwanow
to sa trzy osoby - nie to
ze niewarto - ale mozna
sobie popsuc wzrok

ich wypocce to jest onaniascja
w trojke -
prawde mowiac ich enclave to
byl bardzo dobry pomysl - dlaczego
padli - bo nie mozna sie wciaz i
ciagle onanizowac

CXC
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: z kuzni Andrzeja Pilipiuka...

Post autor: zoskicyc »

ja nie wiedzialem nic o rzekomym wariactwie Trumpa.
----------------------------------------------------------------------
zapewne nie ma zoltego papierka - ten mozna kupic
lub sprzedac - to jest towar ktory trza uzsasadnic
swa postawa - a tenze ja wykazal /swa postawa/
ciezkiego mitomana ktory jak powiadal "zgladzi
koree polnocna" chyba w hazlu przy pomocy bomby
zwanej stolcem gazowym
ale trza wiedziec
ze jest symbolem -
pomnikiem wielkiego
narodu amerykanskiego

ameryka stala sie takim bogatszym zsrr

a biedny pierwotniak na podbeskidziu -
mentalna wspolnota z frau sprawiedliwosci
boskiej

to jedyne co pierwotniakowi nalezy zapisac na plus
tkwi i niech bedzie........................
amen

CXC
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: z kuzni Andrzeja Pilipiuka...

Post autor: Reflex »

Mam dobry humor. Po raz drugi w roku, zakwitła mi róża pod oknem, upiekłem w woreczku plastykowym pyyyszną polędwicę no i zaszczepiłem się przeciwko grypie.
A wczoraj się zachwycałem piernikami, które wyczarowala w swojej kuchni znajoma.
Life is good : )))

Pierniki pani Moniki
Obrazek

A dla was też mam uśmiech. Troche przekorny, ale szczery, krótkie podsumowanie roku,
oczami Reflexa :D

Pierwsza dama polityki światowej...
Obrazek

To jest prawidłowe nastawienie do życia, chcę wierzyć, że moje w większości dni roku.
Obrazek

A to jest filozof... polityk... geniusz... forumowy kaznodzieja, prorok i nauczyciel Cyc
Obrazek

A calkiem poważnie... życie toczy się normalnie, cieszcie się drobnymi rzeczami, uśmiechajcie się do ludzi, zoabaczycie inne, lepsze oblicze świata.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: z kuzni Andrzeja Pilipiuka...

Post autor: godzilla »

Polityka historyczna IV Rzeszy

piątek, 22, grudzień 2017 06:43
Andrzej Pilipiuk

Portal Onet został ukarany grzywną 50 tyś zł. Za co? Ano machnęli sobie artykuł o prostytucji w Polsce podczas okupacji, konkretnie o polskich prostytutkach sypiających z niemcami i zilustrowali go fotką grupy kobiet prowadzonych przez niemców na egzekucję. Jeden z czytelników na zdjęciu rozpoznał …własną matkę. Zażądał 150 tyś zł na różne cele charytatywne ale sąd „zlitował się” i zmniejszył kwotę trzykrotnie…

Jak to widzę? To są kpiny. Powtórzę:

Człowiek osierocony w dzieciństwie zobaczył zdjęcia swojej matki prowadzonej na egzekucję i podpisane w tak haniebny sposób… Z NIEWINNEJ OFIARY NIEMIECKICH LUDOBÓJCÓW ZROBIONO PROSTYTUTKĘ SYPIAJĄCĄ Z NIEMCAMI.

Onet to część NIEMIECKIEGO holdingu Axel Springer. Sama firma Onet jest wyceniana na ok 1,5 miliarda złotych. (w 2012-tym 75% akcji zakupiono za grubo ponad 900 milionów). Dochody z reklam ma na poziomie dziesiątków jeśli nie setek milionów złotych rocznie. 50 tyś to da nich tyle co splunąć.

Zważywszy na drastyczność sprawy, działanie w stanie uporczywej recydywy i biorąc poprawkę na właścicieli firmy kara powinna wynieść 50 milionów złotych, nakaz przeprosin na pierwszych stronach największych światowych gazet, plus kilka lat bezwzględnej odsiadki dla osób które zamieściły zdjęcie. Bo nie czarujmy się – niemiecka polityka historyczna wdrażana jest z takim uporem że trudno podejrzewać przypadek.

Inna ciekawa sprawa – człowiek który złożył pozew najwyraźniej widział tę fotografię po raz pierwszy w życiu. Trzeba zadać sobie kilka pytań. Skąd pochodzi ta fotografia? Jak trafiła do gazety? Jakie jeszcze zdjęcia mają niemcy w swoich zbiorach? Wiemy że lubili fotografować swoje „zwycięstwa”. Tak, zdjęcia z Jedwabnego też pewnie gdzieś mają…
ODPOWIEDZ