z kuzni Andrzeja Pilipiuka...

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: z kuzni Andrzeja Pilipiuka...

Post autor: godzilla »

no wlasnie... ideologie ma...

a ja tak samotny bialy zagiel - bez ideologii... bo ani bogiem mi dupy nie zawrocisz ani przynaleznoscia do jakiejs rasy...

poszukaj dla mnie jakiegos ruchu faszystowskiego, ktory by mnie przytulil...

jak ci sie uda to flaszke stawiam!

debilu!!!
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: z kuzni Andrzeja Pilipiuka...

Post autor: wiara i s »

godzilla pisze:poszukaj dla mnie jakiegos ruchu faszystowskiego, ktory by mnie przytulil...
Poczytaj uwaznie co piszesz i lec do sklepu kupic flaszke

polaku dla polakow

o

polska tylko dla polaczkow

Marek

AMEN
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: z kuzni Andrzeja Pilipiuka...

Post autor: zoskicyc »

wiara i s"][quote="zoskicyc"]bo nalezy przypomniec jego dziwolagi
w ktorych objasnial jak wyglada kokpit

Konfabulant i dziwolag

alf juz nie omega niemieckiejm pipidowy wysun leb wiecej zobaczysz swiata konfabulancie

G ty to jestes taki typowy polaczek z twoimi pogladami blisko ci nie do prawicy ale do neofaszystow 8-)

Amen[-
---------------------------------------------------

nie kcem ale muszem jak powiada pani hrabina
pan jestes dziwolagiem i kretaczen politycznym
ktorego wiedza polega na niewiedzy
dlatego
by zamknac "widzialnosc panskiego kretactwa"
jako tez wstretnego obszczekiwacza "slowem bozym"
przyponne tylko - tylko przypomne

SS GALIZIZIEN ktora nie mojego narodu byla
zdaje sie ze mowili /nie znam tego jezyka
/ SS halycza/
nie pytam czy jestes pan skrytm mentorem
tegoz - to panska sprawa - ale nazwanie mnie
kims kto kieruje sie w kierunku faszyzmu
uznaje jako niebywala bezczelnosc za ktora
gdybys mieszkal w brd - stanalbys przed sadem

nie chcialem miec z panem konfliktu
i nie ja ale pan wnazwales mnie klamca
dlatego ze pana klamstwa o pewnych i
oczywistych faktach byly niezgodne z
prawda ktorej zdziebla pan nie znasz -
alec wielkim wiedzaczeczem usilujejesz
byc i pouczaczem jak panski pierwotniak -
niepewnie przyznaje iz uwazam ze jestes
pan jak pierwotniak skomplexialym malcem
w ameryce - chcacym ukazac ze jestes pan nie
tym kim jestes /fotografia z"konsulami/
ale ponad to - bo "amerykanin"
przypomne
panskie plazowanie -ukazywania siebie jako
czlowieka pelnego zadowolenia - dowodzi
ze jestes pan mniejszy od slow ktoych pan
uzywasz - chwali tylko ten ma powody ktory
powodow do nich nie ma

capitio?

CXC
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: z kuzni Andrzeja Pilipiuka...

Post autor: wiara i s »

Fajnego popoludnia

PAN MAREK

AMEN 8-)
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: z kuzni Andrzeja Pilipiuka...

Post autor: godzilla »

wiara i s pisze:Poczytaj uwaznie co piszesz i lec do sklepu kupic flaszke

polaku dla polakow

o

polska tylko dla polaczkow

Marek

AMEN
nie, lewaku... akurat tu sie mylisz bo alkoholu nie pijam... juz dosyc dlugo...
i nie dlatego abym mial byc alkoholikiem i sie boje powrotu... moge wypic i potem nie pic... to zaden problem dla mnie...

i nie Polska dla Polakow... tylko NIE dla milionow ukraincow w Polsce! bo niby dlaczego Polska ma brac na siebie to niebezpieczenstwo? amerykanie czy inni rozpetali na ukrainie wojne domowa, prowokuja Rosje do wojny, a Polacy maja to wszystko finansowac i dupy nadstawiac?

ukraincy sprowadzaja do Polski bron... nielegalna bron...

a jak juz wspominalem, wystarczy tysiac wyszkolonych bojownikow, ktorzy zaatakuja w zsynchronizowany sposob i mozna obalic caly kraj i przejac wladze... co panowie sterujacy dzialaniami na ukrainie juz robili w wielu krajach...

czy to jest faszyzm? to jest realny opis rzeczywistosci... bo ukraincy to nie tylko sympatyczne panienki z serialu "dziewczyny ze Lwowa", ktore pracujac jako sprzataczki dochodza do jakiego takiego statusu poprzez wlasna ciezka prace...

ukraincy to tez rozne mafie, paramilitarne bandy i zwykli zbrodniarze... oraz normalni ludzie szukajacy lepszego zycia u "bogatych polskich Panow"... ci ostatni nie stanowia zagrozenia do czasu az ci z poczatku listy nie zaczna jakiejs ogolnopolskiej rozroby i nie zaczna wykrzykiwac hasel "wolnosciowych" wielbiac bandere i innych zbrodniarzy (dla was - bohaterow)...

ot, takie tam przemyslenia...
a ty mi zaraz od faszystow...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: z kuzni Andrzeja Pilipiuka...

Post autor: zoskicyc »

moje votum
gdybyz polacy i ukraincy zarzucili sobie to
samo -powstalby znak rownosci - a jesli rownosci
wowczas zero
winnosci nalezy dopatrywac sie nie w ludzikach
wykonawcach - lecz ich zleceiodawcach - propagandzistach
histerii wzajemnej nienawisci - ale
ale zgodnie z wola boza

przypomne grafomanstwo sienkiewicza zdaniem z
ogniem i mieczem

cos slychac ..,.....
pada hasko "a kto ty?"
odpowiedz
"chrzescijanin"

zatem swoj nie trza go dobic

CXC
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: z kuzni Andrzeja Pilipiuka...

Post autor: godzilla »

to jest watek o Pilipiuku:
ustawa o śmierci cywilnej...

czwartek, 25, styczeń 2018 06:43
Andrzej Pilipiuk

Mamy w kraju polityków którzy plują i szczują na nasz kraj, którzy w imię interesów i interesików swojej kliki domagają się nałożenie na nas sankcji.

Mamy w naszym kraju „artystów” którzy nigdy nie rozumieli co to znaczy być polskim artystą, jakie rodzi to obowiązki wobec naszej kultury, wobec wspólnoty narodowej i kraju zamieszkania. Którzy ochoczo gotowi są wystąpić jako „pokrzywdzeni” geniusze przed kamerami zagranicznych telewizji.

Mamy w naszym kraju „dziennikarzy” którzy kłamią z pełną świadomością że to co mówią jest kłamstwem. Którzy manipulują zebranym materiałem, naginają go pod założone tezy.

Mamy w naszym kraju wykładowców akademickich którzy dyszą nienawiścią do Polski, jej kultury, tradycji. Którzy otwarcie wzywają do „dyskusji” mających zdemolować fundamenty etyczne i moralne społeczeństwa. Którzy demoralizują powierzoną ich opiece młodzież.

Czego potrzebujemy? Ustawy o pozbawieniu obywatelstwa i tzw. „śmierci cywilnej”. Chodzi o to by odciąć tych ludzi od państwowych pieniędzy i od wpływu na rzeczywistość naszego kraju.

Rejestr powinien być całkowicie jawny – dostępny on-line. Ustawa obejmowałaby zakaz publikacji, zakaz cytowania wypowiedzi przez media, utratę biernych i czynnych praw wyborczych, zakaz prowadzenia działalności gospodarczej, społecznej oraz pracy w sferze budżetowej i w zawodach zaufania społecznego. Zakazy powinny być obwarowane horrendalnymi karami za ich złamanie.

Zdradziłeś nasz kraj – to jesteś łajdaku skończony. Nie opublikuje twoich żalów żadna gazeta. Nie zaprosi jako eksperta żadna telewizja. Nie zatrudni żadna uczelnia. Nie dostaniesz gorsza dofinansowania…
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: z kuzni Andrzeja Pilipiuka...

Post autor: godzilla »

O łapaniu nazistów

środa, 24, styczeń 2018 20:59
Andrzej Pilipiuk

Od kilku dni media żyją sprawą neonazistowskiego pikniku z którego relację upublicznił TVN. Zidentyfikowano i zatrzymano jak na razie pięciu uczestników.

I co dalej? I nic. Prawo mamy tak idiotyczne że w zasadzie nie można ich skazać. Po pierwsze: Była to ich prywatna impreza – tymczasem zakazane jest publiczne wyczynianie takich ekscesów… Po drugie: zakazane jest propagowanie totalitarnego ustroju państwa – jeśli nie planowali zmiany ustroju Polski na nazistowski – też są kryci… De facto WOLNO W POLSCE BYĆ NAZISTĄ. Wystarczy robić to odpowiednio ostrożnie… Pisałem o tym raptem dwa miesiące temu:

http://pilipiuk.com/index.php/blog/3036-zle-prawo

Cała nadzieja że kolesie coś głupiego powiedzą w trakcie składania zeznań. Bez tego – trzeba będzie ich wypuścić. Ostrożni chyba są – bo trzech już wyszło. Albo ktoś ich odpowiednio poinstruował.

http://niezalezna.pl/215088-trzej-podej ... do-aresztu

Gdyby byli cwańsi zeznaliby że cały piknik był inscenizacją za którą dostali od dziennikarzy TVN pieniądze…

Co do samego nagrania – bez żartów – poszedł dziennikarz z ukrytą kamerą na imprezę, wmieszał się w tłum łysych? Przecież to kompletna bzdura. Przypuszczam raczej że filmik nakręcił na pamiątkę ktoś z uczestników, a potem wpadł na pomysł że kolegów można sprzedać mediom…

*

Swoją drogą Komunistyczna Partia Polski i kółka młodych marksistów działają bez przeszkód – ich jakoś nikt nie ściga…
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: z kuzni Andrzeja Pilipiuka...

Post autor: zoskicyc »

Mamy w kraju polityków którzy plują i szczują na nasz kraj, którzy w imię interesów i interesików swojej kliki domagają się nałożenie na nas sankcji.

Mamy w naszym kraju „artystów” którzy nigdy nie rozumieli co to znaczy być polskim artystą, jakie rodzi to obowiązki wobec naszej kultury, wobec wspólnoty narodowej i kraju zamieszkania. Którzy ochoczo gotowi są wystąpić jako „pokrzywdzeni” geniusze przed kamerami zagranicznych telewizji
-----------------------------------------------------------.


watpie czy sa owi politycy" politykami krajowymi

szczucie na polske zaczelo sie od spotkan na cote d`azure
merkla z sarkozy ktory nazwal polske "wrzodem europy "
ale ow jest rumunskin zydem - aferzysta i przestepca
finansowym - zatem wiemy kto ow a merkla - polska z
pochodzenia nie oponowala - co dla mnie jest wymowne
polske "obszczywa" -obszczywaja niemieccy "liberalowie"
spod znaku merklizmu - mandatowani /grube posady/ w
bruxeli / a propos - bruxelska administracja jest plajte
nie sa w stanie oplacic honorariow urzedasom - to jest
wiadomosc prasowa/
ze w polsce sa szuje (w kazdej obcji) mnie nie dziwi dlatego
ze mowi o tym historia polski

nastala nowa era polityczna - zwiazek merkla z macronem
nie spodziewaj sie innej polityki uniii europejskiej wobec polski
z tym
ze unia moze "ugrysc sie w rzic" - bo jest papierkiem na twarzy
europy - klosetpapier

CXC

jesli sa nazisci w europie - tu nie mam watpliwosci - to przypomne
tylko ze polska chciala byc podobnym panstwem jak rzesza adolfa
tego dowodzi dokumentacja prasowa - opublikowane artykuly
gazetowe przewdwojennych czasopism - polska prasa ujawnila
je przed siedmioma laty - temu nikt nie zaprzeczy - byly faxymile
i wpowiedzi owczesnych politykow - m.in beck - ja to gdzies mam
w piwnicy
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: z kuzni Andrzeja Pilipiuka...

Post autor: godzilla »

debil sie zachwyca tuskiem i mlotem schetyniastym a Pilipiuk pisze:
https://niezalezna.pl/273851-neumannowi ... ry-wygrali

Co ten facet BREDZI?

PO to partia która przez 8 lat okradała ludzi z oszczędności, która podnosiła wiek emerytalny, która zamknęła ok. 1800 szkół. Partia która pokazała że nie umie rządzić, która startując nie miała żadnego programu, która wystawiła jako kandydatów totalnie skompromitowane kreatury. Partia która chciała sprowadzić nam na kark dzieisątki tysięcy islamistów. Partia która chciala wprowadzić rujnujący podatek katastralny. Partia chamusiów zwalczających kulturę narodową - partia która zniszczyla nasz rynek książki... Do wyborów wystrtowali z SLD - partią która ządziła tak "genialnie" że bezrobocie przekroczyłlo 20% a z kraju uciekły 2 miiony młodych ludzi.

I ta koalicja dostała ponad 37% głosów. nie 3.7 promila, tylko ponad 30%

TEN WYNIK OZNACZA ZE KAMPANIĘ PROWADZILI MISTRZOWIE I GENIUSZE. Specjaliści najwyższej klasy. Dostali jako surowiec cuchące łajno i przekształcili je w mocny kapitał polityczny! Z niczego zdołali nadmuchać absolutnie fantastyczny wynik!!!
ODPOWIEDZ