Wegry-nigdy jeszcze nie żyło się nam tak dobrze...

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Wegry-nigdy jeszcze nie żyło się nam tak dobrze...

Post autor: godzilla »

a potem jazda jak po lysej kobyle... bo Orban to, bo Orban tamto... lewicowym bandytom nie podoba sie ze ktos mogl im sie oprzec i opluwaja go z kazdej strony...
Nie do końca podoba mi się to, co mówi Orbán. Nieustannie atakuje UE. Boję się, że to w końcu obróci się przeciwko nam. Ale z drugiej strony nigdy jeszcze nie żyło się nam tak dobrze – mówi 35-letni architekt Balazs. Rozmawiamy w Budapeszcie w legendarnym Szimpla Kert, pubie urządzonym tak, jakby miał się za chwilę rozpaść. Przyjaciele Balazsa skwapliwie przytakują: – Orbán przesadza. Ale co nas to właściwie obchodzi...
tutaj wiecej tego osr.ywania wegierskiej polityki Orbana
http://wiadomosci.onet.pl/prasa/mafia-orbana/gywd9

tu na forum jest pare osob co to udaja ze komuna to dla nich byl wrog a jednoczesnie piana im na pyskach wychodzi z wscieklosci ze ktos mogl sie postawic komunistycznej chooyni i robi dobrze wlasnemu narodowi...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Wegry-nigdy jeszcze nie żyło się nam tak dobrze...

Post autor: zoskicyc »

panie godzila
bo ich nie interesuje meritum sprawy wcale
oni wybrzydzaja na osobnikow - tak samo na
putina nie zadajac pytania czy ma on prawo
bronic sie przed osaczeniem przez nato i usa?

dzis
urzad statystyczny ponownie opublikowal dane
strat wyniklach z tzak zwanego embargo nalozonego
na zsrr - straty-straty-straty - nastapil nawet spadek
obrotow rynku wewnetrznego

pesymisci zapowiadaja recesje

powiem
co mnie to obchodzi - ja zyje
nie wiem jak mogloby byc z
tymi uniooptymistymi i wiare
w codotworstwo ameryki

CYC
Galwas
Posty: 1255
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:51 pm

Re: Wegry-nigdy jeszcze nie żyło się nam tak dobrze...

Post autor: Galwas »

Godzilla,
Ciekawy link podałeś, ale zdaje się sam go nie przeczytałeś. Przecież on potwierdza moje zdanie na temat Orbana, tylko, że na Węgrzech jest cenzura i takich rzeczy nie usłyszysz ani nie zobaczysz w telewizji, dlatego od dawna nie oglądam tutejszych programów publicystycznych.

A co do mojego rzekomego komunizmu, to oświadczam, że to ty donosiłeś na ludzi do bezpieki i dlatego musiałeś z Polski uciekać. Udowodnij mi, że mówię nieprawdę!
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: Wegry-nigdy jeszcze nie żyło się nam tak dobrze...

Post autor: nikita »

...tak jest - niech godzio udowodni, ze nie donosil do bezpieki...
(skad wiem ze donosil? - czytalem w internecie)
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Wegry-nigdy jeszcze nie żyło się nam tak dobrze...

Post autor: godzilla »

Galwas pisze:Godzilla,
Ciekawy link podałeś, ale zdaje się sam go nie przeczytałeś. Przecież on potwierdza moje zdanie na temat Orbana, tylko, że na Węgrzech jest cenzura i takich rzeczy nie usłyszysz ani nie zobaczysz w telewizji, dlatego od dawna nie oglądam tutejszych programów publicystycznych.

A co do mojego rzekomego komunizmu, to oświadczam, że to ty donosiłeś na ludzi do bezpieki i dlatego musiałeś z Polski uciekać. Udowodnij mi, że mówię nieprawdę!
Przeciez wielokrotnie tutaj udowadniales ze jestes komunista...
Chciales mordowac ludzi za to ze sa katolikami itp.
Galwas
Posty: 1255
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:51 pm

Re: Wegry-nigdy jeszcze nie żyło się nam tak dobrze...

Post autor: Galwas »

godzilla pisze:Chciales mordowac ludzi za to ze sa katolikami
Może i chciałem, ale ty odbiegasz od tematu. Najpierw wyjaśnij, za co ty na tych biednych ludzi donosiłeś!

Zresztą ja niczego nie twierdzę, ale wszyscy widzą, że byłeś zamieszany w donoszenie. A czy to ty na innych czy inni na ciebie to już szczegóły, w które nie warto się wdawać.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Wegry-nigdy jeszcze nie żyło się nam tak dobrze...

Post autor: Reflex »

Godzilla mial swoj punkt obserwacyjny i kontaktowy ze Sluzba Bezpieczenstwa z kiosku Ruchu, ktory prowadzil.
Niech udowodni ze to nie prawda, albo zamknie dzioba. Albo odszczeka rzucane kalumnie na Owsiaka.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Wegry-nigdy jeszcze nie żyło się nam tak dobrze...

Post autor: godzilla »

Reflex pisze:Godzilla mial swoj punkt obserwacyjny i kontaktowy ze Sluzba Bezpieczenstwa z kiosku Ruchu, ktory prowadzil.
Niech udowodni ze to nie prawda, albo zamknie dzioba. Albo odszczeka rzucane kalumnie na Owsiaka.
widzisz Cycu... jak qurwom komunistom w pysk napluc to stadem sie na czlowieka rzuca...

stare numery... ja i tak bede do smierci gardzil komunistami i wszystkimi ich wypierdkami...
ChiefKrähe
Posty: 410
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:28 pm
Lokalizacja: Sodoma/Gomora

Re: Wegry-nigdy jeszcze nie żyło się nam tak dobrze...

Post autor: ChiefKrähe »

Pensjonariusze jak zwykle rozpolitykowani...To dobrze.Ktos wreszcie musi udowodnic,ze dyskusje o polityce to nie jest sex starych ludzi,tylko wrecz przeciwnie.Kto,jesli nie pensjonariusze tutejszego forum spokojnej starosci.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Wegry-nigdy jeszcze nie żyło się nam tak dobrze...

Post autor: godzilla »

ChiefKrähe pisze:Ktos wreszcie musi udowodnic,ze dyskusje o polityce to nie jest sex starych ludzi,tylko wrecz przeciwnie.Kto,jesli nie pensjonariusze tutejszego forum spokojnej starosci.
no i dobra... przynajmniej nie musimy sobie syfow nawzajem wyciskac...
ODPOWIEDZ